Skocz do zawartości
Forum

Trzy osobowości w jednej


Mexi

Rekomendowane odpowiedzi

ja się zatrulem chemikaliami w środę mi odbiło teraz jestem w domu na przetrzymywanie i w poniedziałek idę na wizytę.zobaczymy co z tego będzie bo ja się chyba uzaleznilem. trudno iinaczej nie mogłem ale to chyba jedyny sposób na to żeby z tego wyjść.może to i głupie wiem mo cóż.ogólnie to teraz jestem pobudzony i nic mi się nie chce mam kolejne wizję tym razem samobójstwa. ja nie chce się unicestwienia chciałem tylko zwrócić jakoś uwagę nato że coś mi jest.pytanie czy mogą mnie zamknąć za to w psychiatryku czy co ze mną zrobią .głupio się czuje bo w domu wszyscy zestresowani i jestem ciągle pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza

umysł dzisiaj trzeźwy ale nadal mi się nic nie chce.znowu mi odbiło.znowu wizja tym razem z trucizną i białe światło.nie wiadomo co się w poniedziałek wydarzy.ymy nie wiem czy pójdę do szkoły czy znowu na przetrzymanie.co będzie to będzie.chyba będę musiał coś brać bo sobie nie radzę.ymy co mam robić leże i nic.psychoza jest głupia a rzeczywistość niepojenta.chyba pójdę spać.

Odnośnik do komentarza

w porządku.będę chodzić na oddział dzienny na psychoterapie ale naradzie we wtorek do gabinetu.całkiem miła pani.ona nie stwierdziła mi schizofreni.ja mam ponoć depresję i sobie nie radzę z problemami dnia codziennego.że mi brakuje kogoś do rozmowy i dla tego gadam że sobą.

Odnośnik do komentarza

Maxi mówisz że będziesz chodził na oddział dzienny, być może będzie tam także nauczanie.

Jeśli chodzi o nauczanie inwidualne to najpierw lekarz prowadzący wydaje opinie na temat stanu Twojego zdrowia, następnie rodzice składają wniosek do Komisji działającej przy Poradni psychologiczno - pedagicznej. I dyrektor szkoły w oparciu o orzeczenie z tej komisji decyduje o przyznaniu nauczania inw.

Czy rozmawiałes z kimś o tym co się dzieje w szkole.O gnębieniu Ciebie?.Koniecznie powiedz /jeśli jeszcze nie powiedziałeś/ lekarce bądz terapeucie.Bo to też może mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Maxi mówisz że będziesz chodził na oddział dzienny, być może będzie tam także nauczanie.

Jeśli chodzi o nauczanie inwidualne to najpierw lekarz prowadzący wydaje opinie na temat stanu Twojego zdrowia, następnie mama musi złożyć wniosek do Komisji działającej przy Poradni psychologiczno - pedagicznej. I dyrektor szkoły w oparciu o orzeczenie z tej komisji decyduje o przyznaniu nauczania inw.

Czy rozmawiałes z kimś o tym co się dzieje w szkole.O gnębieniu Ciebie?.Koniecznie powiedz /jeśli jeszcze nie powiedziałeś/ lekarce bądz terapeucie.Bo to też może mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...