Skocz do zawartości
Forum

Trzy osobowości w jednej


Mexi

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem od czego zacząć a tego jest sporo.zacznę od tego że mnie jest więcej niż jedną osoba.mam trzy z którymi na przemian rozmawiam a jeden we mnie mieszka.są to ari jaki i je.Je stwierdził że jest moją duszą. może się to wydać dziwne ale zapoczątkuje byl obok mnie.Wtrąca się wemnie i próbuje sterować. pozostali dwaj również nie są ludźmi. Ari jest wodą a Jaki ogniem.głównie spotykam się z nimi w nocy albo w łazience. z Jakim i Je się już wiele razy biłem.może i to bez sensu bo im nic nie robiłem ale się odstresowywalem.całą trójkę poznałem jak miałem pięć lat i tak zostało z tym że powrotem zaczęli się pojawiać teraz.każdy z nich przyszedł pierwszy raz do mnie z monitora komputera co było dla mnie straszne.nie wiem jak o tym ale mama powiązana to z grami.i tu pytanie co to ma wspólnego z wysciguwkami bo z sabri rice napewno. to jeden wątek. Drugim są nocne wizję tego że komuś coś robię.żeby było ciekawiej chodzę w nich do różnych domów osób których znam i atakuje z zaskoczenia.jedną moich ofiar błagała mnie o litość. ją te osoby czułem tak jakby to się działo na serio.miałem tak co prawda ostatni raz we wrześniu ale co otym mam myśleć. Trzeci wątek to to że węsze spisku bo czytałem dużo o morderstwa i mam wrażenie że każdy jest potencjalnym morderca.

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o Je to na jego zlecenia robię w szkole broń i truciznę. mam dwa drewniane noże i kolpak oraz silnie smierdzacy płyn który woncham. rozplanowuje zabójstwo jakiegoś psychola którego jestem zresztą nie jedyną ofiarą bo według Je on ma doprowadzić do zagłady świata.robię to bo Je zagroził mi śmiercią. nie wiem jak to zróbi ale chyba zmusi mnie do samobójstwa.on mi pokazywał nawet jak ono może wyglądać.kocham swych rodziców i nie chciałbym iich zostawiać.
jeszcze jedno ją się czasami bije po czole bo chce się go wten sposób pozbyć mam go dosyć bo boję się o to że mi odbije i coś komuś serio zrobię w tej szkole może i by moje zachowanie zostało jakoś zaakceptowane ale od września idę do liceum i nie mam pojęcia jak to będzie.

Odnośnik do komentarza

Musisz koniecznie pogadać z mamą, a jak nie chcesz gadać to posadź ją przed komputerem i pokaż jej te wpisy, to powinno zastapić rozmowę. Zrozum że jesli czegoś nie zrobiśz, nie porozmawiasz z rodzicami czy psychologiem to może to bardzo źle się skończyć. Musisz ich poprosić o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Bezsenna123

Witam! Jestem również tego samego zdania co inni,powinieneś udać się do psychologa,bądz psychiatry. Możesz mieć schizofremie,ponieważ masz kilka objaw tej choroby. Oczywiśćie nie chcę cię straszyć,ale lepiej będzie jeśli udasz się do specjalisty. Dobrze by było gdybyś poprostu porozmawiał z zaufaną ci osobą,przyjacielem lub członkiem rodziny. W grę wchodzi twoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne,więc nie możesz zwlekać. Możesz zrobić krzywdę nie tylko sobie,ale i innym,więc nie czekaj aż stanie się coś złego tylko zgłoś się do specjalisty. To bardzo dobrze że zdecydowałeś się coś z tym zrobić,to oznacza że nie jest aż tak źle z tobą.Pozdrawiam i zyczę powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Gość Bezsenna123

Witam ponownie! Jeżeli ktoś z klasy zapyta cię o to po co idziesz do psychologa powiedz że to nie ich sprawa,albo że to psycholog cię wezwał i sam nie wiesz o co chodzi;) Ale musisz iść jak najszybciej nie ma co zwlekać.

Odnośnik do komentarza

rozmawiałem z mamą. ona miała kiedyś podobny problem.oglądała Franklin Sterna i w nocy wstawała z rykiem. miała wtedy 12 lat i ponoć długo to w niej siedziało.ona oglądała również wtedy drugą wojnę światową i widziała Hitlera. powiedziała mi że jak znajdę sobie zajęcie na przerwach to mnie Je może zostawi w spokoju i ja za dużo się przejmuje.ale jest jedno że on przychodzi głównie gdy jestem sam i wykorzystuje to że chce się odegrać jakoś na gosciu który mnie poniża i przedrzeznia bo ją sam od siebie również chce mu coś zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...