Skocz do zawartości
Forum

Związek z młodszym mężczyzną


Gość alice64

Rekomendowane odpowiedzi

~alice64
Decyzję podjęłam tej pierwszej nocy, kiedy zdecydowałam się pójść z nim do łóżka... Rzeczywiście, byłam spragniona faceta. Nie wiem co on teraz może o tym myśleć. Wtedy zależało mi tylko na jednym. Ustaliliśmy coś z góry. I nagle mam zmienić zdanie? Jak wyczuć czego on chce? Unikając spotkań? Rozmawiając? Zapomniałam już jak to jest na początku jakiejś relacji. Nigdy tak nie zaczynałam znajomości :/ Mój były był moim pierwszym i jedynym facetem, jeżeli chodzi o seks. Trochę zaszalałam, to fakt. Nie wiem czy da się odwrócić to, co się stało. On może myśleć, że zależy mi tylko na jednym. Że jestem łatwa, albo podchodzę do takich spraw na luzie.

Odnośnik do komentarza

Alice : "Myślę, że na rozmowy jest za wcześnie. Ale chciałabym dać mu jakoś delikatnie do zrozumienia, że dla mnie to nie jest tylko seks..."

A myślisz, że nie dajesz mu tego do zrozumienia ? Takie rzeczy można wyrazić nie tylko słowami. Co z całą mową ciała, uśmiechami, zainteresowaniem rozmową, czułością którą sobie dajecie ? To nic nie znaczy wg Ciebie ? Jeśli chcesz to dobitniej wyrazić możesz mu czasem prawić komplementy, wyjść z inicjatywą jakiegoś spotkania, kupić sama bilety do kina i go zaprosić ( czy gdziekolwiek indziej ), sprawić jakiś drobny prezent. Ale też z tym nie przesadzaj żeby facet nie poczuł się osaczony.
Myślę, że jemu również nie chodzi tylko o seks, gdyby chodziło nie zapraszałby Cię na karaoke czy nie proponował skoku na bungee na wiosnę. Wiosna to dosyć odległa perspektywa czasowa dla tego typu układów, nie sądzisz ? Nie wyobrażaj sobie jednak zaraz ślubu i dzieci, mało który 23 latek jest na to gotowy. Co nie znaczy oczywiście że za 2 czy 3 lata nie poczuje się gotowy. Tak naprawdę nawet wiążąc się z 30-latkiem nie ma się gwarancji że zaraz zechce założyć rodzinę, to zależy bardziej od osoby a nie od wieku. Teraz są takie czasy, że ludzie mniej chętnie biorą na siebie taką odpowiedzialność. To kiedy założą rodzinę bardziej zależy od środowiska z jakiego się wywodzą, jakie tam panują obyczaje.

Jeśli doskwiera Ci tak ten seks na pierwszym spotkaniu to możesz mu powiedzieć, że tego chciałaś, że było Ci z nim cudownie ale trochę niezręcznie się czujesz bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłaś i zapytać co on o tym myśli. Wtedy on Ci odpowie ze nie ma sprawy, że to normalnie i że on też wcześniej tego nie robił. Kamień spadnie Ci z serca ;]

Odnośnik do komentarza

On ma dzisiaj urodziny. Idziemy gdzieś na chwilkę ze znajomymi. Pytałam się wczoraj jego siostry co mogłabym mu kupić. Powiedziała, że mam nic nie kupować, bo to nie jest żadne przyjęcie tylko wyskok na piwo. Poza tym oni mają dla niego prezent (tzn. ona z mężem) i mam sobie nie zawracać głowy gadżetami. Chciałabym mu dać jakąś drobnostkę, ale nie wiem jak on i jego siostra wtedy to odbiorą. Zaznaczam, że ona chyba niczego nie podejrzewa :/

Odnośnik do komentarza

A czy wasze relacje są sprawą jego siostry ? Poza tym jeśli nie chcesz jej sugerować, że się spotykacie możesz dać mu prezent na osobności. Ja bym na Twoim miejscu jakiś drobiazg kupiła, byłby to jeden ze sposobów okazania mu zainteresowania i większego zaangażowania.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że z pustymi rękoma nie powinnam iść. Tym bardziej, że on mi na urodziny w ubiegłym roku przyniósł 27 róż :/ Zresztą będzie więcej osób, które też na pewno coś mu dadzą, więc nie powinno wyglądać dziwnie, jeżeli i ja coś mu podaruję.

Odnośnik do komentarza

"możesz mu powiedzieć, że tego chciałaś, że było Ci z nim cudownie ale trochę niezręcznie się czujesz bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłaś i zapytać co on o tym myśli. Wtedy on Ci odpowie ze nie ma sprawy, że to normalnie i że on też wcześniej tego nie robił"-ale po co tak wałkować? Stało się, było cudownie, i już:) Mnie się wydaje, że takie drobiazgowe analizowanie takich rzeczy może tylko odebrać im urok.
A co do prezentu, to zgadzam się z innymi, że jakiś drobiazg byłby bardzo fajny, i pewnie nikogo(w tym jubilata) by nie zdziwił.

Odnośnik do komentarza

99% mężczyzn o których mogłabyś powiedzieć, że seks był nieziemski, nie będzie miała ochoty cię potem przytulać. Znalazłaś sobie maminsynka, któremu pasuje starsza kochanka i powinnaś wykorzystać okazję, bo kolejna może się już nie nadażyć i będziesz musiała wybierać z zakochanych w sobie księciuniach lub odpadach których nikt normalny nie chciał. Jesli wolisz opinie koleżanek, których nie lubisz, to twój problem. Tak czy siak, życzę sto lat razem, po widzac że pytanie z gatunku głupich, to i odpowiedź równie mądra. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...