Skocz do zawartości
Forum

Jak zerwać z żonatym mężczyzną?


Gość W kropce

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty, austeria, to by było najgorsze? Przecież dla tego"znamie" to by było zupełnie normalne, a może nawet najlepsze:D Po co więc ostrzegać go przed taką możliwością? Nie wiem, czy wogóle jest sens polemizować z kimś, kto w każdej linijce swojego "referatu" pisze kompletne bzdury. Tak samo Sha sha: jasne, masz rację, to, co mu wytknęłaś, rzeczywiście nie ma nic do rzeczy, ale takich tekstów nie na temat w jego wypowiedzi jest znacznie więcej! Może lepiej więc machnąć ręką na te wszystkie wypociny...Mam tylko nadzieję, ze W kropce nie potraktuje ich poważnie...

Odnośnik do komentarza

Zastanów się dobrze.A jaką masz pewność ze Ona uwierzy że nic nie wiedziałaś o tym ze facet z którym byłaś rok jest żonaty,może mścić się na Tobie.Nie znaszJej,nie wiesz co to za typ kobiety.Dosyć już już nacierpiałaś się przez tego gnojka.Zakończ sprawę,zacznij zyć od nowa
Ona i tak kiedyś się dowie, jezeli nie wie o tym, co jest trochę mało prawdopodobne.,być może Ty nie byłaś pierwsza.....

Odnośnik do komentarza

No coś Ty, eeech, musiałaby byc chora psyhicznie, zeby mścić się na kobiecie, której nie zna zbyt dobrze za to, że jej mąż zrobił świństwo jej, i własnej żonie. To jest raczej mało prawdopodobne. I co ona mogłaby właściwie jej zrobić? A dowodem na to, że faktycznie stało się, co się stało, mogą być smsy tego dupka do niej, itp. Im szybciej dowie się, jaki naprawdę jest jej mąż, tym lepiej. Ale oczywiście z samym kolesiem lepiej nie mieć nic już do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Dzieki eeh... nie stoje murem za facetami,jestem obiektywny....mnie tez kobieta zdradzila,jednorazowe zapomnienie tak tlumaczyla sie,ale nie potrafilem wybaczyc dlatego nienawidze ludzi,ktorzy zadaja rany swoim bliskim i zycze im wszystkiego najgorszego bo kazdy z nas ma rozum i powinien z niego korzystac przeciez to nie boli....dlatego w kropce zrobila na mnie wielkie wrazenie powinno sie cenic takie kobiety.

Odnośnik do komentarza

poszukaj sobie wolnego faceta,moje malzenstwo rozpadlo sie przez taka panne jak ty,nie pomyslalas ze jest zonaty i niszczysz komus zycie mysle ze nie chcesz poznac tego bolu gdy ktos kto jest dla ciebie calym swiatem odchodzi do innej ,no bo przeciez wy nigdy nie wiecie ze oni moga miec zony i dzieci a czasem nawet to wam nie przeszkadza.szukaj wolnego faceta

Odnośnik do komentarza

Hahahaha, śmieszna jesteś, z tym pomstowaniem na inne kobiety. Zwłaszcza na taką wspaniałą dziewczynę jak W kropce(W kropce, nie przejmuj się tym komentarzem, już dość się wycierpiałaś przez tamtego dupka) Zamiast wyładowywać swoją frustrację na obcych ludziach, spójrz wreszcie prawdzie w oczy. A prawda jest taka, że Twoje małżeństwo rozpadło się przez tego śmiecia, jakim był Twój mąż. Słusznie Pasjonata nazywa takich zerami.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj Franca, ja kiedyś czytałam wpis,w którym na ok100 linijek,nie było ani jednej kropki,i ani jednego przecinka i bez polskich znaków.......To jest dopiero wyczyn żeby coś takiego przeczytać....i zrozumieć.Ja rozumiem że ludzie często piszą posty w skrajnych emocjach ale chociaż przecinki.......łatwiej wtedy uchwycić sens...a przecież o to chodzi żeby jak najlepiej doradzić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...