Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany w dni płodne a możliwość ciąży


Gość ka...as

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest moja dziewczyna wynikło wszystko za sprawą alkocholu powiedziała mi że już od lat ma regularną miesiączkę teraz będzie tak jak pisałem wyżej 17-18 z cyklami to czasem jest punktualnie co 30 dni a czasem +/- 2,3 dni wczesniej lub pózniej mówiła że robiła tak cały czas tzn przerywany i zawsze wszystko było ok powiedziała też że zawsze przed okresem nerwy jej puszczają bardziej niż normalnie i własnie teraz tak jest .

Odnośnik do komentarza

Nie boje sie ciąży tylko poronienia. Przepraszam źle to określiłam. Chciałabym zostać mamą ale jeszcze mam w pamieci to co przechodzilismy. Dlatego stosujemy stosunek przerywany. I jestem po prostu ciekawa czy przy stosunkach przerywanych jest duże prawdopodobieństwo. Partner nie jest zadowolony że musi kończyć na zewnątrz bo również chce zostać tatą, ale ja mam mieszane myśli i dlatego każe mu wyciągnąć

Odnośnik do komentarza

Przy stosunku przerywanym to bywa róznie ale ryzyko zajścia w ciąze zwłaszcza podczas płodnych jest wyoskie. To niby zadne zabezpieczenie ale trochę mimo wszystko jakby sie utrudnia zaplodnienie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam, Kiedyś miałam nieregularne miesiączki, zdarzyło się, że nie miałam okresu przez 2 miesiące. Jednak od jakiegoś pól roku miałam okres jak w zegarku, co 28 dni, prowadziłam kalendarzyk i wszystko było okej. A w tym miesiącu okres spóźnia mi się 11 dzień :( Od kilku miesięcy uprawiałam seks przerywany, jednak nigdy chłopak nie skończył we mnie. Chociaż to żadna metoda...
Dlatego wiem, że mogło dojść do zapłodnienia, 3 dni temu zrobiłam test-wyszedł negatywny ale zrobiłam go wieczorem. W październiku kochałam się 11, 15 i 30.
Ciągle czuję jakbym dostała okres i biegam do łazienki. Od dwóch dni bolą mnie piersi co zawsze było znakiem,że okres tuż tuż jednak dzisiaj rano znowu go nie było ( zawsze dostaje w nocy lub nad ranem ).
Bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Witajcie dzis kochalem sie z moja koieta bez gumki i nie jestem pewny czy zdazylem wyciagnac z nia narzedzie przed wytryskiem, i teraz mam pytanie wytrysk byl o 21 i jutro zalatwie tabletki 72 po , i zawioze jej i wezmie tak o 19 i kolejna o 7 rano chyba ze jedna bede mial to wczesniej zazyje, i jaki jest procent szanse ze nie zajdzie w ciaze , jak by okres rozpoczal sie tego samego jej jak w tamty miesiac to jeszcze 2 ty ma

Odnośnik do komentarza

Witam mam 17 lat i strasznie sie boję że jestem w ciąży. Ostatnio miałam okres 11 stycznia i wypada mi że dzisiaj powinnam dostać a nie mam go od rana . Boję sie bo ostatnio uprawiałam seks z chłopakiem i miałam dni płodne tylko od zdążył wyciągnąć przed wytryskiem i niby w środku nic nie powinno być ale ja strasznie się teraz martwię że jednak coś było i jakim cudem plemniki dostały się do środka. Boli mnie dzisiaj brzuch i zamiast okresu mam żółtawy śluz i lepki i boli mnie brzuch a temperatury nie mierzyłam i jest mi nie dobrze ale ja jestem taką panikarą to może stres. Ale rodziców mam ostrych .. mama już cos podejrzewa i powiedziała że razem ze mną poczeka na ten okres .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

po pierwsze to że zdążył wyciągnąć przed wytryskiem nic nie znaczy bo jest coś takiego jak preejakulat.... a w nim mogą być plemniki. Po drugie to że go nie masz może byc spowodowane nie tylko ewentualną ciążą, ale też stresem, chorobą, zmianą sposobu odżywiania itp rzeczy .
Żółty sluz może świadczyć o infekcji

Odnośnik do komentarza
Gość Ciążówka

Ja odbyłam kilka dni temu stosunek przerywany. Mialam sam środek cyklu i płodny śluz. Chłopak wyjął przed wtryskiem ale naprawdę tuż przed tak że spuścił mi się troche na pupę a ja jeszcze potem usiadłam na spermie na prześcieradle. Chyba mogę zajść. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...