Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość grumpycat

Dziękuję :)
Wczoraj przypadkowo weszłam na kanał pewnego młodego youtobera. Wbrew pozorom, chłopak ten życzył bardzo przemyślane życzenia - aby nie popełniać w tym roku tych samych błędów - tego życzę i ja nam wszystkim, a oprócz tego dużo zdrowia, dbajcie o siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

Ślicznie dziękuję ! :)

Oczywiście Wszystkim też życzę , aby ten Nowy Rok była dla Was i dla mnie przede wszystkim spokojny i zdrowy aczkolwiek trochu szczęścia i radości też pewnie będzie mile widziane.

A na początek roku motylek musi być . :D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję :-) również Unna i Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku *!

Co do życzeń zmian na plus w jakimkolwiek miejscu
nie tylko na forum to myślę Lenka że nic nie dzieje się samo
i pomocne jest zawsze chociażby najmniejsze wsparcie :)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sinn, przez ponad rok bytności tutaj, starałam się wspierać jakąś sensowną radą. Oczywiście nie zawsze wychodzi, bo ludzie czasami są niereformowalni. Piszą żeby się wygadać, a i tak robią swoje.
Ale, gdy już sama nie wiesz co tu jest prawdą, a co gierkami trolla, to się naprawdę może odechcieć. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że więcej wątków tutaj, to właśnie radosna twórczość trolla lub nudzących się bajkopisarzy.
Pozdrawiam : )

P_w myślę, że trafiłeś. Gratuluję : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Dlaczego moje wpisy są kasowane? Bo zalecam ludziom nie słuchać tego co mówi troll Mahomet ? To rozumiem, że chamstwo i obrażanie innych są tolerowane a zwracanie uwagi przeciw temu chamstwu już nie jest tolerowane? A może to jest tak, że moderacja usuwa każde zgłaszane wpisy jak leci bez zapoznawania się z ich treścią? Zaiste dziwne zasady są na tym portalu.

Odnośnik do komentarza

Zintegrowane karty intela są do niczego. Nie kupujcie nigdy laptopów z zintegrowanym układem graficznym siódmej generacji intel hd. Ja w media mark, kupiłem sobie lapka z tym układem graficznym, a teraz cholernie tego żałuję. Jak już mówiłem kiedyś. Do gier to tylko nvidia, bo reszta to samo shit :-)

Odnośnik do komentarza

Lena V.
Sinn, przez ponad rok bytności tutaj, starałam się wspierać jakąś sensowną radą. Oczywiście nie zawsze wychodzi, bo ludzie czasami są niereformowalni. Piszą żeby się wygadać, a i tak robią swoje.
Ale, gdy już sama nie wiesz co tu jest prawdą, a co gierkami trolla, to się naprawdę może odechcieć. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że więcej wątków tutaj, to właśnie radosna twórczość trolla lub nudzących się bajkopisarzy.
Pozdrawiam : )

Rozumiem, wiem jak jest. Powiem Ci że ja się w sumie nie za bardzo przejmuję tym czy dany temat jest prawdziwy, bo 100% pewności i tak nigdy nie ma i angażując się w wątek ryzyko podpuchy wliczone jest wraz z dobrodziejstwem inwentarza: )
no i nawet jeśli to wynik twórczej weny jakiegoś trolla to dany problem może dotyczyć tez kogoś naprawdę.

Mnie chodziło Lena nie tyle o wspieranie radą użytkowników,
ale o wspieranie w walce o czyste forum którego życzyłaś :) Mam często smutne wrażenie ze jestem z tym sama. Wielu to przeszkadza jednak prawie nit się nie wychyli czy chociażby właśnie nie wesprze. I nie chodzi tu bynajmniej o wet za wet.Wg mnie ważniejsze nawet żeby było bez bezsensownego hejtu niż tego trollowania.
Wiadomo, to nic przyjemnego narażać się za swoje uwagi na wybuchy czyjegoś gniewu i nienawiści, seksistowskie teksty i wulgarne epitety.
Ale taki jest świat na jaki pozwalamy żeby był :)

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

Całkowicie zgadzam się z tym, co napisała Lenka. Czasem mam wrażenie, że większość tematów została zmyślona a inspiracją były niejednokrotnie telewizyjne programy w stylu "z życia wzięte".
Uważam, że na tym forum nie powinno być ani hejtu ani trollowania, bo można komuś zrobić krzywdę.
W dodatku wieje tu obecnie nudą, bo tutejszemu trollowi wyczerpały się już pomysły i zrobił się bardzo przewidywalny .
Mam ogromny szacunek dla kilku osób piszących tu komentarze za ich zaangażowanie, uczciwość i pracowitość. Szkoda, że się im przeszkadza, bo starają się robić coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Gość podmuch_wiatru

Tak sobie myślę, że "moje filmiki" też na tym forum nie są na nic potrzebne i wobec tego zaczynam proces "oczyszczania" od siebie. Znikam stąd na zawsze albo na dłuższą chwilę.
A na koniec ostatni filmik :

Powodzenia Kochani ! Niech Wam się w życiu wiedzie a to forum niech rozkwita ! :D

Odnośnik do komentarza

Podmuch filmiki jak filmiki- czasem warto po prostu wprost wyrazić swoje zdanie postawić opór kiedy ludzie są bezpodstawnie obrażani. Fałszywych tematów nie unikniesz- ale jeśli masz "ogromny szacunek dla kilku osób piszących tu komentarze za ich zaangażowanie, uczciwość i pracowitość" to może warto byłoby im czasem pomóc a nie uciekać. Ale Oczywiście wybór należy do Ciebie:)

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo serdecznie temat jest dosyć długi na początku dodam ze mieszkam na totalnym odludziu wszędzie daleko do najbliższego miasteczka mam około 15 km jeśli gdzieś chce dojechać to nawet nie ma autobusów najblizszy przystanek mam 4 km od domu z tego powodu poszlam na prawo jazdy. Bo niestety ale mieszkam na takiej dziurze ze tu konieczne jest prawo jazdy. Po zdaniu prawa jazdy myślalam o kupnie Auta lecz niestety wszystko bardzo drogie długo myslalam nad kredytem brać kredyt ? Dodam ze tutaj bez auta jak bez reki i niestety nie mam dużych kwot co miesiąc żeby odkładać na auto

Odnośnik do komentarza

Mierz siły na zamiary. Mówisz że masz mały dochód i nie da rady odkładać na auto, ale na raty mieć będziesz? Przykładowo masz odłożyć 5 tys zł. Rozłóż to na 200zł miesięcznie. To rocznie odłożysz ile? 2,4 tys. Czyli w lekko ponad 2 lata odłożysz 5 tys.
Ale jeśli weźmiesz kredyt 5 tys zł, to będzie trzeba oddać 7,5 tys. Teraz to rozłóż na raty po 200zł. To będziesz spłacać ponad 3 lata. Czyli znacząco dłużej. A pamiętaj że jeśli weźmiesz kredyt i kupisz auto, to dojdą ci od razu koszty utrzymania auta (paliwo, naprawy, OC, przegląd) i całą masa innych rzeczy. Czyli pewnie z 200zł na miesiąc (będąc optymistą). Czyli zbierając na auto będziesz obciążona po 200zł miesięcznie przez 2 lata, a potem masz tylko koszt utrzymania auta, jednak wóz kupisz dopiero za 2 lata.
Lub bierzesz kredyt, spłacasz go 3 lata, auto masz od razu, ale oprócz raty dochodzą ci koszty utrzymania wozu.
Pomyśl czy przez te pierwsze trzy lata dasz radę na raz spłacać i utrzymać auto...

Ale jest mały "kompromis". Coś żeby mieć wozidło praktycznie od razu i móc odkładać jednocześnie bez zbędnego wydatku.
Mam tu na myśli motorower/mały motocykl. Koszty utrzymania są niewielkie (OC zamknie się pewnie w 200zł rocznie, a nie jak dla auta w 2,5 tys), palić to pali niewiele bo z 3l/100km, nałapiesz sobie przy okazji zniżek małym kosztem. Sam zakup motorka jest niewielki, bo skutery to po tysiąc zł chodzą. Zima jest lekka, więc jeździć się da, a w lato to nawet przyjemniej :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś za małolata takiego skutera. Co prawda krótko, ale fajnie się tym latało. Jak na poj. 50 ładnie się zbierał, ale gdy już jechało się we dwójkę, to wtedy był straszny muł :-) Ostatnio mój sąsiad kupił dla swojego syna na urodziny jakiegoś chinola za niecałe 4000 zł tyle że motorek ma zwiększoną pojemnością silnika do 110 cm ale chyba jego młody jeździ na tym tylko na dowodzie

Odnośnik do komentarza

~facility
Dobry skuter stoi od 3500 do nawet 7000 tysi. Za 1000 to Ty sobie mozesz kupic ale sans kierownice hehe

Za tyle to stoi NOWY skuter. Używane stoją już po właśnie tysiąc, góra dwa. Nie mówię tu o markowych japończykach. Ale o chińskich, typu kingway, romet, które też nawet nie najgorzej sobie radzą. W końcu to nie ma być sprzęt na całe życie, tylko na kilka lat - tyle wytrzyma ;) .
PS. Za 3,5 tys zł ja sprzedawałem Yamahę YBR 125 w idealnym stanie technicznym. Więc sorry. Chiński skuterek o poj 50cm3 znajdzie się w 2 razy niższej kasie ;) . Tym bardziej że po zmianie przepisów która umożliwia jazdę motocyklem na kat B, ceny skuterków spadły.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...