Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

Nie nie Sinnn narwany to ja nie jestem, a co jedynie to tylko głupi wiesz ;) Wybacz Sinnn, ale przez to że znowu zadajesz mi tak bardzo skomplikowane pytania, to normalnie aż zaczęło z uszu dymić. Sorry, ale na serio muszę chwilę odpocząć, bo mój procek zaraz szlag trafi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jest, jest, jest.
Nie myślę nic, a nic
Mój łeb jest pusty jak pustak.
No ale...kto wie
A może kiedyś umówię się z Dodą, bo przecież coś nas łączy.
Doda jest strasznie głupia a jeszcze bardziej myślę, że pasowalibyśmy do siebie pod tym względem.

:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

W sumie to Dorotka głupia nie jest, ale głupią się zachowuje i to strasznie normalnie odstrasza ludzi swoim zachowaniem ,a czasami wręcz przeciwnie przyciąga ich do siebie. Dokładnie tak samo, jak jest ze mną tu. Niby jestem taki głupi, mało wartościowy przeterminowany trolisko, a taką mądrą sowę Sinnn zawsze czymś przyciągnę do siebie hahaha

Odnośnik do komentarza

Ja tam właśnie nawet lubię Dodę :) brakuje jej tylko dobrego doradcy- no i takiego którego chciałaby posłuchać.

A Ty to ja tam nie wiem- kpisz sobie czy tak myślisz serio-
ale wiem że nikt naprawdę głupi nigdy nie powie tak o sobie, bo głupota nie ma dystansu do siebie :-) a Ty jak widać go masz

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Przecież to oczywiste, że tylko ściemniałem. Chciałem po prostu sprawdzić co Ty o mnie myślisz:) Dziwne. Jakby nie patrzeć to robiłem tutaj takie głupie rzeczy, a Ty wciąż masz mnie za normalnego człowieka hehe...

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna5077

~Mordehai i Ciarahy
Justyna
Szczerze Ci powiem że nie wiem z tego co opowiadają to długo bo do 72godzin czasami niby dłużej. I niby bywa bardzo nieprzyjemne bo ma się mdłości i w ogóle sam smak tego jest ohydny. A jak już przejdzie to niby odczuwa się spore zmęczenie no i może bardzo krzywic psychicznie. Tyle w sumie słyszałam.

Czyli co.
Chcesz mnie otruć :-)
Justynko naprawdę nie spodziewałem się tego po Tobie. No ale tym razem Tobie wybaczam, lecz pamiętaj jak chociaż jeszcze raz będziesz mi proponowała jakieś zamienniki "marysi" , które bardziej szkodzą, niż pomagają to będzie wielki foch i to na zawsze xD

Otruć ? Czyżby paranoja? :D

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Przecież to oczywiste, że tylko ściemniałem. Chciałem po prostu sprawdzić co Ty o mnie myślisz:) Dziwne. Jakby nie patrzeć to robiłem tutaj takie głupie rzeczy, a Ty wciąż masz mnie za normalnego człowieka hehe...

"Normalny" a " nie głupi" to trochę rożne sprawy :)
A może po prostu to Ja głupia jestem? ;D

Zresztą, głupota to mniejsza, gorzej z wrednością:P
ale no nie wiem pomimo wszystko jakoś polubiłam Cie i tak zostało, bo wiem że przynajmniej nie jesteś typem człowieka który wbija nóż w plecy, raczej to już z daleka pokażesz że go masz :-)
Chociaż fakt, Twoje niezrozumienie plus za szybka reakcja bywają meczące, ale w internetach to już chyba norma że ludzie nieraz źle odczytują intencje

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna5077

~Mordehai i Ciarahy
Nie bo głupi jestem wiesz i dlatego toteż nie łapię sedna Twojego żartu ;-)

M&C drażni mnie twoj cynizm i ty sam już też powoli...
I tak na marginesie to po jakiego ty ciągle tutaj zagladasz?Aby Strugać wariata na siłę? Bo jeszcze nie przeczytalam od ciebie ani jednej odpowiedzi która by sugerowała że jesteś tu ponieważ chcesz świadczyc radą i ani jednej która wskazywała by że jesteś zainteresowany psychologia, psychiatria czy chociażby socjologia.
Więc jak to z tobą jest co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...