Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Sinnn, faktycznie, przeoczyłam twój wpis, ciekawa jestem tych przykładów, bo niektóre z nich z grubsza pamietam, ale szkoda mi czasu na poszukiwania.
"A co do tej zazdrości, gadania o seksie w parku - to cholera znowu wyjdzie ze go bronie ale akurat nie odebrałam. tego serio."
Szczerze mówiąc, ja nie odebrałam serio sugestii Mordehai'a jako troskę o moje szczęście i satysfakcję z życia erotycznego, ale wcale nie zdziwiłabym się, gdyby on mówił serio, w związku z tym seksem z przypadkowymi osobami.
Każdy ma inne doświadczenia :) i inny system wartości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pomimo że on oczywiscie szarmancko mnie "nie zna" to ja rozumiem jeso specyficzny styl wydaje mi się że dość dobrze bo w ogóle mam w sobie aż niekiedy za dużo zrozumienia.
A przekraczał granice i bywał burakiem często, co jak widać zupełnie nie przeszkadza mu w cenzurowaniu innych - grunt to dobre samopoczucie :) jednak nie będę tak poza plecami, wiesz...a szukanie niewiele da- moderacja :) przeczytałam pobieżnie wątek i nie chciałam żeby sobie ktoś pogrywał na czyjejś niepamięci, to wszystko.

Również pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Yonka
To ty chciałeś dowodu. Nie chce mi się przekopywać starych wątków, ale czasami czytając twoje komentarze pozostaje tylko niesmak.

To nie jest żaden dowód. Równie dobrze mógłby to napisać teoretycznie każdy człowiek, ponieważ mój pseudonim nie jest zabezpieczony żadnym hasłem. Jakby nie patrzeć to, nasz kraju liczy sobie ponad 37 milionów ludzi.
A więc może być i tak, że ktoś inny w tym miejscu wypowiada się posługując się dokładnie takim samym pseudo, jakiego używam ja.
:))))

Odnośnik do komentarza

Taak, Yonko, a świstak siedzi i zawija w sreberka,co nie?:PPP
Ale tchórz i lawirant, aż dziw że (podobno) nosi spodnie.
No ale nie ma wyjścia, skoro jak by nie było w pewnym sensie troll jednocześnie chce być tu cenzorem:)
Zapomniał jednak że poprzedni pseudonim był jak najbardziej zarejestrowany, sam przyznaje ze był nim, tak więc i tak na marne ten znaczny wysiłek zwoi mózgowych w celu szukania wykrętu na swoim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jak masz okazję kupić dobre autko, za całkiem przystępną cenę to, się nie zastanawiaj tylko kupuj. Nie ma żadnego znaczenia, czy to styczeń, luty, lub maj samochody nie tanieją od tak z miesiąca na miesiąc. Ponadto to, właśnie Ty sama powinnaś wiedzieć, czy samochód jest Tobie w ogóle potrzebny do czegoś zimą, czy raczej wolisz nadal korzystać z komunikacji miejskiej. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

~Sardynia
Witam piszę z dużym zapytaniem czy warto kupować pierwsze auto na zimę ?

Z tego co pamiętam pytałaś już o to.

Cena aut się nie zmienia, ale weź pod uwagę że auto na zimę należy "przygotować".
Bezpośrednio po zakupie trzeba wymienić masę rzeczy w aucie. Płyny (olej silnikowy i skrzyni biegów, płyn hamulcowy i chłodzący, płyn od wspomagania kierownicy).
Do tego świece zapłonowe lub żarowe (zależnie od silnika).
Po zimie lub wychodzić rdza. Na jesieni auto może wyglądać perfect ale jak nie była zakonserwowana podłoga, to po zimie wyjdzie rdza :/ . Do tego akumulator - dużo szybciej pada w zimę. Jak i rozrusznik z alternatorem mają cięższy żywot.

Reasumując - czas zakupu nie ma znaczenia większego, z tym że jeśli kupujesz auto na zimę, to musisz liczyć się od razu z koniecznością jego przygotowania do okresu zimowego. Zwróciłbym zwłaszcza uwagę na rdzę, bo to zawsze są duże koszty napraw jak się zaniedba (a czasem są to uszkodzenia nienaprawialne).
Pozdrowienia od człowieka zajmującego się tematem ;)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

musze to z siebie wycisnac, a jak napisalam post, to ktos usunal..Moj byly chlopak obcial wlosy T.T Jak go zobaczylam to prawie zemdlalam...To mnie zranilo, bo on scial wlosy, by usunac wspomnienia ze mna..A ja mam nadal, moje wlosy..choc...przypominaja mi to, ze on mnie rzucil T.T a jak bylismy razem to wiem ze bardzo podobaly mu sie moje dlugie wlosy a mi jego

Odnośnik do komentarza

Czym jest życie? To stres i rutyna wykonywane po to by itak umrzeć w męczarniach. Nie chce mi się żyć. Nie mam przyjaciela. Znajomy nigdy nie zastąpi przyjaciela. To życie to wyścig każdego dnia i nocy. Na nic człowiekowi mieć wszystko, skoro nie ma przyjaciela..

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Są takie osoby, które tak mają całe życie.Czasem to przechodzi z wiekiem, albo z jakimś wydarzeniem w życiu - poznaniem
, śmiercią bliskich osób - takie nagłe wielkie wydarzenia otwierają w nas
miejsca dotąd zamknięte. I zdarza się, że wtedy już człowiek wie czego chce od miłościżycia i co jest w życiu najważniejsze.
Zacznij od znalezienia sobie hobby. Może jakaś nauka języków obcych? Lub po prostu zapoznaj się z rówieśnikami w miejscu Twojego zamieszkania. A o śmierci to na razie nie myśl, bo kiedyś nastanie taki dzień, gdy ona sama po Ciebie i tak przyjdzie hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

"Mamo" a Tobie co stało się Twoim nóżkom, że Cię bolą cio? Bo wiesz "mamusiu" Jeśli chodzi o bolące stopy to, dobrze jest wymoczyć je w ciepłej wodzie z solą kuchenną, specjalną do stóp, lub jakąś leczniczą, np... iwonicką<| Są tez specjalne masażery, działające jak małe jacuzzi (masaż wirowy). <br /> Na całe nogi dobry wpływ ma położenie ich na jakiś czas wyżej niż reszta ciała. Najlepiej położyć się na podłodze, a nogi oprzeć o ścianę (mniej więcej pionowo). Dobrze jest również porządnie je wymasować, z użyciem przynajmniej jakiegokolwiek tłustszego kremu, ale najlepiej z maścią leczniczą (maść końska)
Na kolana niestety niewiele można już poradzić. Bolą Cię mięśnie w okolicach kolan, czy raczej staw? Jeśli staw, radziłbym udać się do lekarza, chociaż i tak już pewnie są marne szanse na ich wyleczenie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...