Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

Taka dawka to by nawet konia powaliła hehe
Jakbym nie pracował to czemu nie... wziąłbym z miłą chęcią
No ale niestety, lecz za długi efekt wizualny, no i te jakże wybujałe halucynacje, które tak długo się utrzymują hehe...
A czasu tak mało
Dlatego raczej sobie odpuszczę :P

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Justyna
Aj tam odrazu by powaliło co najwyżej tylko lekkie delirium :+P

Lekkie delirium to ja mam, jak sobie z soboty na niedzielę dobrze dam w palnik i to mi już w zupełności wystarczy :P

Justyna
Hihi xD I od razu to nie bo efekt zaczyna się po 5godzinach :+P

A jak długo trzyma faza?
Pewnie kilka dni co :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Większość ludzi takich jest. najpierw słodki szczeniaczek, piękny, inteligentny, kochany itp...
No a potem? potem to kłopot,bo się załatwia w domu,niszczy "nie wiadomo dlaczego", jest "głupi" i nieposłuszny, z czasem agresywny. albo najzwyczajniej w świecie się znudził. a najłatwiej to wziąć kawałek sznurka, przywiązać do drzewa i odjechać. bo przecież za dużo by było się wysilić i poszukać dobrego domu. Cud, że trafił w ogóle do schroniska, a nie pod koła jakiegoś samochodu.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Bo ludziom wydaje się, że pies sam o siebie zadba, a jak się potem okaże, że to jest obowiązek to, w prosty sposób postanawiają się pozbyć zwierzaka. Żeby chociaż do schroniska odprowadzili... ale nie ... bo to wstyd przyznać się, że się piesek znudził dlatego najłatwiej jest wywalić na ulicę. Ja np...bardzo lubię swojego psa i nawet nie wyobrażam sobie zrobić mu krzywdy, bo jest moim najlepszym kumplem, którego sam wychowałem od małego.

Odnośnik do komentarza

???małpo?
Jak ty wszystko bierzesz do siebie naprawde :D
To jest adoptowany chłopczyk który zaprzyjaźnił sie z psem swoich przybranych rodziców- a nie jakiś głupi przytyk do Ciebie i twojego psa Ciarahy, po prostu fajne zdjęcie
może źle to podpisałam ale nie myslalam ze taki przewrażliwiony jesteś

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna5077

~Mordehai i Ciarahy

A jak długo trzyma faza?
Pewnie kilka dni co :-)

Szczerze Ci powiem że nie wiem z tego co opowiadają to długo bo do 72godzin czasami niby dłużej. I niby bywa bardzo nieprzyjemne bo ma się mdłości i w ogóle sam smak tego jest ohydny. A jak już przejdzie to niby odczuwa się spore zmęczenie no i może bardzo krzywic psychicznie. Tyle w sumie słyszałam.
Zresztą komuś kto potrafi zrobić shake n brake nie potrzeba stosować takich suplementów ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Sinnn
???małpo?
Jak ty wszystko bierzesz do siebie naprawde :D
To jest adoptowany chłopczyk który zaprzyjaźnił sie z psem swoich przybranych rodziców- a nie jakiś głupi przytyk do Ciebie i twojego psa Ciarahy, po prostu fajne zdjęcie
może źle to podpisałam ale nie myslalam ze taki przewrażliwiony jesteś

Bardzo fajne zdjęcie. Chyba muszą prowadzić miedzy sobą jakąś poważną rozmowę, bo popatrz z jaką powagą i skupieniem przygląda się chłopcu ten piesio. Normalnie jakby rozumiał, co do niego dzieciak mówi ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Justyna
Szczerze Ci powiem że nie wiem z tego co opowiadają to długo bo do 72godzin czasami niby dłużej. I niby bywa bardzo nieprzyjemne bo ma się mdłości i w ogóle sam smak tego jest ohydny. A jak już przejdzie to niby odczuwa się spore zmęczenie no i może bardzo krzywic psychicznie. Tyle w sumie słyszałam.

Czyli co.
Chcesz mnie otruć :-)
Justynko naprawdę nie spodziewałem się tego po Tobie. No ale tym razem Tobie wybaczam, lecz pamiętaj jak chociaż jeszcze raz będziesz mi proponowała jakieś zamienniki "marysi" , które bardziej szkodzą, niż pomagają to będzie wielki foch i to na zawsze xD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...