Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Sinnn
Hans, oceniasz płytko po pozorach.
Pewnie lepiej niż Ty wiem pod jakimi nickami kto i co tu wypisywał- a Ty niby taki zorientowany, jesteś tu od lat a nie wiesz ze akurat ja miałam cierpliwość i odwagę żeby z tym otwarcie walczyć. Więc teraz jeśli ktoś zachowuje się już inaczej to mam prawo się wypowiedzieć, bo po co prowokować głupotami bez potrzeby.
No i wiesz,w końcu odrobina humoru to chyba nikomu nie zaszkodzi :)

A ja myślę że ty jesteś zbyt pobłażliwa.
Faktem jest że biega tu troll. Nie można stwierdzić czy jeden czy kilka.
Pewnikiem natomiast jest że Mahomet nie przebiera w słowach i często pisze tak, aby komuś dowalić. Fakt że czasem trzeba kimś wstrząsnąć na otrzeźwienie, ale Mahomet lubi to robić bez przerwy. Taki demotywator.

Sam na tym forum siedzę dłuższy czas i widać co się dzieje. Na początku nie miałem założonego konta, ale notorycznie ktoś się pode mnie podszywał. Może gdzieś kiedyś był jakiś człowiek rozsądny który używał nicku Mahomet, ale teraz go sobie "przywłaszczył" jakiś troll i tyle.

Co do humoru - wiadomo, dystans do siebie warto mieć, ale jak komuś dogryzasz dla żartu i owy żart nie będzie przyjęty dobrze to warto albo przeprosić, albo sprostować :/ .

Ja całe te forum widzę jako często ostatnią deskę ratunku dla ludzi skrajnie załamanych. Bardzo możliwe że jeden taki wpis Mahometa może kogoś popchnąć do samobójstwa. Więc wypowiadanie się na tym forum musi się wiązać z pewną moralną odpowiedzialnością...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Pode mnie tez się podszywał :)
a nawet się za mnie zarejestrował haha
ale ja to widzę inaczej- może tez dlatego ze rzadziej zaglądam i nie przeglądam wszystkich postów, nie mam czasu
jednak wydaje mi się że ten "troll" sam już zrozumiał że bez sensu tak komuś dowalać, że nie po każdym to spływa

Odnośnik do komentarza

A zresztą, tacy jesteście oburzeni a nie przypominam sobie żeby ktoś z was odważył się mnie delikatnie choćby poprzeć kiedy samotnie walczyłam z tym przesadnym trollowaniem:p
a teraz kiedy ktoś już w sumie spasował- i ja to tylko uczciwie zauważam- to mnie krytykujecie.
Ale masz racje rafik ze zawsze należy przeprosić albo sprostować kiedy się przegina:)

Odnośnik do komentarza

Bo wiesz jak w praktyce powinna wyglądać walka z trollem? Olać dziada :D. Bo tylko im bardziej z nim walczysz tym większą uciechę on z ciebie ma. Więc kiedy zaczynasz go bronić to ludzie się oburzają, bo walczyli z nim w skuteczny sposób nie robiąc nic i poczuli się urażeni twoim "atakiem" że nic nie robili...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

~doktor Paj-Hi-Wo
Sinnn, nikt cię nie poparł, bo to walka z wiatrakami.
A tam, po prostu nikt się nie chce narażać i wysilać. Nie do końca podziałało?/ no może właśnie dlatego.

rafik54321
Bo tylko im bardziej z nim walczysz tym większą uciechę on z ciebie ma.
Niekoniecznie-zależy od stylu, jest różnica między użeraniem się a logicznymi argumentami

rafik54321
Więc kiedy zaczynasz go bronić to ludzie się oburzają, bo walczyli z nim w skuteczny sposób nie robiąc nic i poczuli się urażeni twoim "atakiem" że nic nie robili...
Nie uważam żeby nic nie robienie było skuteczne- skuteczne działanie jest wtedy kiedy ktoś sam zrozumie w czym tkwi głupota i zło, bo co z tego ze ty coś olejesz skoro następna nieświadoma osoba poczuje się dotknięta.

Odnośnik do komentarza

"Niekoniecznie-zależy od stylu, jest różnica między użeraniem się a logicznymi argumentami" - tylko ty nie rozumiesz że trolla bawi to że z nim dyskutujesz. Jest jak nieznośne dziecko które koniecznie chce być w centrum uwagi. I cały czas krzyczy "mama ma pisora, mama ma pisora" tylko po to aby przykuwać uwagę... Myślisz że jak ty mu wyjedziesz z rozsądnym argumentem to on przeczyta go i zrozumie? Nie, siedzi wyje ze śmiechu i odpisuje ci coś o sukience. Bo jego to bawi...

"Nie uważam żeby nic nie robienie było skuteczne- skuteczne działanie jest wtedy kiedy ktoś sam zrozumie w czym tkwi głupota i zło, bo co z tego ze ty coś olejesz skoro następna nieświadoma osoba poczuje się dotknięta." - kiedy dziecko histeryzuje że chce zabawkę i stroi swoje fochy lub ryczy gdy chce coś wymusić to co należy zrobić? Zignorować. Tylko tak nauczysz dziecko (a trolle są jak dzieci) że ich ryk jest nieskuteczny.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Mylisz się- moje uwagi akurat nie wydawały się zabawne, co najwyżej męczące.
To wygodna filozofia, ale niezupełni adekwatny przykład.
A co powiesz o odpowiedzialności za innych.
Łatwo mnie oceniać, bo nie poddaję się schematowi "nienawidzę trolla" :-)

Odnośnik do komentarza

Sinnn
Hans, oceniasz płytko po pozorach.
Pewnie lepiej niż Ty wiem pod jakimi nickami kto i co tu wypisywał- a Ty niby taki zorientowany, jesteś tu od lat a nie wiesz ze akurat ja miałam cierpliwość i odwagę żeby z tym otwarcie walczyć. Więc teraz jeśli ktoś zachowuje się już inaczej to mam prawo się wypowiedzieć, bo po co prowokować głupotami bez potrzeby.
No i wiesz,w końcu odrobina humoru to chyba nikomu nie zaszkodzi :)

Bardzo lubiłem się z tobą kłócić pomimo tego, że zawsze dostawałem od Ciebie po łapach, to i tak miło to wspominam ;-)

rafik54321
Pewnikiem natomiast jest że Mahomet nie przebiera w słowach i często pisze tak, aby komuś dowalić. Fakt że czasem trzeba kimś wstrząsnąć na otrzeźwienie, ale Mahomet lubi to robić bez przerwy.

Nie bądź śmieszny. Od poniedziałku tutaj jeszcze nic złego nie napisałem na nikogo. Ale to pewnie tylko dlatego, że po pracy nie za specjalnie interesuję mnie internetowe życie, a wolę czas wolny spędzić przy czymś bardziej relaksującym hehe :-)

rafik54321
Ja całe te forum widzę jako często ostatnią deskę ratunku dla ludzi skrajnie załamanych. Bardzo możliwe że jeden taki wpis Mahometa może kogoś popchnąć do samobójstwa. Więc wypowiadanie się na tym forum musi się wiązać z pewną moralną odpowiedzialnością...

Uzależnienie od internetu zabija twój mózg:)

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Bym jeszcze z wami pogadał ale idę do mojej najukochańszej sąsiadeczki na kolacyjkę :D
Ciao robaczki :-)

Odnośnik do komentarza

rafik54321
Więc wypowiadanie się na tym forum musi się wiązać z pewną moralną odpowiedzialnością...

Miło mi Mahomet ze lubiłeś się ze mną kłócić :-)
może dlatego ze jeśli neguję - to zachowanie, nie osobę,
Ale tu to rafik ma w 100% rację

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Mahomet- Gdybym został adminem tego portalu to OCZYWIŚCIE że bym spełnił zadanie. Byłby obowiązek rejestracji, a Ty za zachowanie dostałbyś bana na IP internetu. Mógłbyś co prawda próbować dalej trollować z innego adresu IP (innego dostawcy internetowego) ale znowu byś dostawał bana na IP aż w końcu by Ci się odechciało i skończyłyby się punkty dostępowe. Byłby z Tobą spokój. A tak na marginesie już Ci mówiłem abyś spróbował swoich "sił" na prawojazdy.com jeśli taki jesteś nietykalny. Tam moderacja po prostu.... działa i byś szybko został zutylizowany.

Odnośnik do komentarza

Świetna robota! :) Bardzo się cieszę, że pomimo upływu 2 lat i przy kompletnym braku zainteresowania Redakcji tą poważną sprawą, są jeszcze tacy użytkownicy jak Sinnn, Hans, doktor Paj-Hi-Wo, którzy się nie poddają i odważnie piszą na ten temat.
Gratulacje kochani!!! W nagrodę dostajecie po jednej porwanej skarpecie buhahahaha :)))))

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest to, że jak na tym forum zupełnie nic nie piszę to wtedy wy robicie jakieś wielkie halo. Ale gdy kiedyś pisałem tu często i gęsto to wtedy każdy siedział cicho i czytał zapewne z uśmiechem na twarzy te moje kacapoły. Śmieszni jesteście. Róbcie co chcecie ja jako troll to już się wypaliłem, a jako człowiek, to już nie mam po co tutaj nawet wchodzić. Żegnam.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest to o czym mówię.
Milczenie jest przyzwoleniem i ktoś wtedy może sobie nawet myśleć że pewnie wszyscy to akceptują skoro (prawie) nikt nie reaguje, a potem to nagle ni z gruszki ni z pietruszki jakieś wąty :)
Faktycznie wypaliłeś się jako troll bo nie piszesz już zabawnie, a żeby pisać na poważnie to nie wierzysz w takie pomaganie.
No to powodzenia Mahomet, trzymaj się chłopaku, mimo wszystko wierzę w Ciebie :-)
chociaż z tą podartą skarpetą to już wiesz, przesada :p

Odnośnik do komentarza

Ty też powinieneś się cieszyć że przestaje Cie już bawić to burackie zachowanie, bo faktycznie, ale mi to satysfakcja, dla dorosłego jak by nie patrzeć faceta, żeby korzystając z anonimowości, bez oporów wyśmiewać i obrażać ludzi w trudnej sytuacji albo tych, którzy im pomagają :p

Co do gierek- to mam wrażenie ze te wszystkie strzelanki, bez względu na to jak wypasioną grafikę by miały i w jaki super kostium by nie były przebrane- to jednak prędzej czy później odmóżdżają i zamiast rozładować agresje- tylko ją wzmagają.
Lepiej już sobie wg mnie pocinać w poczciwego NFS, ja np lubię ale też nie te przewalanki z policją tylko same wyścigi, możliwość wyboru autka, tuningowanie żeby dostosować wóz do rodzaju trasy- to jest jak dla mnie fajne :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...