Skocz do zawartości
Forum

Gdzie poznać chłopaka jak przewaga dziewczyn wszędzie?


Rekomendowane odpowiedzi

23 lata mam.
Chłopaka nie miałam i nie mam aktualnie.
Na studiach praktycznie same dziewczyny.
Chłopaków tylko 5, ale nie wiem czy mają kogoś.
Na poprzednim kierunku studiów też w większości same dziewczyny, mniej chłopaków.
Koleżanki ze studiów raczej mają kuzynów w wieku 12-18 lat, wśród znajomych praktycznie same dziewczyny.
W akademiku mam znajomych, ogólnie w mieście gdzie studiuje. Ale koleżanki z internatu też raczej mają same dziewczyny wśród znajomych, kuzynów w wieku 12-18 lat, albo 10-16 lat.
Koleżanki z akademika na roku mają kolegów, ale nie mają z nimi bliskiego kontaktu, dlatego same dziewczyny wśród ich znajomych.
W rodzinnych stronach z kolei nie mam znajomych, bo byłam gnębiona w gimnazjum.
Otóż jeden chłopak wtedy mnie zmuszał abym z nim była, drugi też. Pierwszy rozpowiadał przy wszystkich, że spałam z nim co nie było prawdą. Drugi co chwila pytał się czy będziemy razem, ja mówię mu nie, a on chodził za mną i zmuszał mnie non stop.
Przez to zdarzenie co miało miejsce w 3 gimnazjum w szkole średniej bałam się do jakiegokolwiek chłopaka zagadywać. Dopiero jak wyjechałam na studia 3 lata temu to zaczęłam rozmawiać w akademiku z ludźmi, nie bałam się zagadywać do chłopaków czy uciekać jak jakiś do mnie podchodził.

W rodzinnych stronach w wakacje wychodzę na rower i bieganie, to nie istnieje szansa, że poznam kogoś?

Gdzie studiuje chodzę na miejską siłownię To nie istnieje szansa, że poznam kogoś tam?

Portale randkowe źle mi się kojarzą.

Kryteria co do chłopaka:
Chłopięcy wygląd, nie łysa głową, brak nadwagi, rówieśnik albo od 2 do 5 lat starszy, 10-15 lat starszy odpada, młodszy o rok i więcej odpada. 6-8 lat starszy ok, jeśli byłby chłopięcy z wyglądu, wrażliwy, poukładany nie myślałby o jednym. Powinien mnie wspierać w dążeniu do celu.
Mnie w facetach imponuje wrażliwość, zdecydowanie, chłopięcy wygląd.

To gdzie poznać chłopaka w tym przedziale wiekowym?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, oola_00 napisał:

23 lata mam.
Chłopaka nie miałam i nie mam aktualnie.
Na studiach praktycznie same dziewczyny.
Chłopaków tylko 5, ale nie wiem czy mają kogoś.
Na poprzednim kierunku studiów też w większości same dziewczyny, mniej chłopaków.
Koleżanki ze studiów raczej mają kuzynów w wieku 12-18 lat, wśród znajomych praktycznie same dziewczyny.
W akademiku mam znajomych, ogólnie w mieście gdzie studiuje. Ale koleżanki z internatu też raczej mają same dziewczyny wśród znajomych, kuzynów w wieku 12-18 lat, albo 10-16 lat.
Koleżanki z akademika na roku mają kolegów, ale nie mają z nimi bliskiego kontaktu, dlatego same dziewczyny wśród ich znajomych.
W rodzinnych stronach z kolei nie mam znajomych, bo byłam gnębiona w gimnazjum.
Otóż jeden chłopak wtedy mnie zmuszał abym z nim była, drugi też. Pierwszy rozpowiadał przy wszystkich, że spałam z nim co nie było prawdą. Drugi co chwila pytał się czy będziemy razem, ja mówię mu nie, a on chodził za mną i zmuszał mnie non stop.
Przez to zdarzenie co miało miejsce w 3 gimnazjum w szkole średniej bałam się do jakiegokolwiek chłopaka zagadywać. Dopiero jak wyjechałam na studia 3 lata temu to zaczęłam rozmawiać w akademiku z ludźmi, nie bałam się zagadywać do chłopaków czy uciekać jak jakiś do mnie podchodził.

W rodzinnych stronach w wakacje wychodzę na rower i bieganie, to nie istnieje szansa, że poznam kogoś?

Gdzie studiuje chodzę na miejską siłownię To nie istnieje szansa, że poznam kogoś tam?

Portale randkowe źle mi się kojarzą.

Kryteria co do chłopaka:
Chłopięcy wygląd, nie łysa głową, brak nadwagi, rówieśnik albo od 2 do 5 lat starszy, 10-15 lat starszy odpada, młodszy o rok i więcej odpada. 6-8 lat starszy ok, jeśli byłby chłopięcy z wyglądu, wrażliwy, poukładany nie myślałby o jednym. Powinien mnie wspierać w dążeniu do celu.
Mnie w facetach imponuje wrażliwość, zdecydowanie, chłopięcy wygląd.

To gdzie poznać chłopaka w tym przedziale wiekowym?

Byle gdzie. Gdybyś chociaż cząstke energii która marnujesz na pisanie w kółko takich samych roszczeniowych postów od lat włożyła w poznanie drugiego człowieka to już dawno byś go miała. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

 Twarde warunki stawiasz, ja się nie nadaję, mam 32 lata, tylko dlaczego sądzisz ze w nieco starszym nie możesz się zakochać? Niby piszesz wiele, o sobie jednak bardzo mało, Jakie oprócz nauki masz zainteresowania? Nic absolutnie nic nie piszesz o swoim wyglądzie,  włosy, oczy, usta, piersi? Waga - anoreksja czy bulimia i waga 120kg? ?  Po części rozumiem twoje rozterki, biologii nie oszukasz, krew nie woda, lata lecą a w krok nic. Zmień swoje nastawienie a i chętny na twoje wdzięki się znajdzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...