Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Boje się, ze jestem w ciąży. 20 listopada był mój pierwszy raz z chłopakiem. Stosunek w prezerwatywie, nic nam nie pękło ani się nie zsunęło. Chłopak wyjął członka przed wytryskiem z mojej pochwy. Warto dodać, ze ten pierwszy raz był bardzo szybki, ponieważ partner ma problem z długim wytrzymywaniem podczas stosunku i wieczorem 20 listopada dokonał tylko kilka pchnięć, pojawiło się delikatnie krwawienie przetarte chusteczka nawilżana. Następnego dnia rano znowu wszedł we mnie w prezerwatywie i bolało mnie dużo bardziej i znowu pojawiło się delikatne krwawienie które przetarłam chusteczka nawilzana. Wiec nawet nie jestem pewna Czy mnie „przebił”. Mam bardzo bardzo nieregularne cykle. Długie i nieregularne, ostatniej miesiączki dostałam 19 października, pierwszy raz kochałam się z chłopakiem 20 listopada (według aplikacji Flo która prowadzę kilka lat owulacje miałam 3 listopada a 20 listopada miałam dni niepłodne) natomiast kilka dni już spóźnia mi się okres, co nie jest dla mnie jakieś bardzo zaskakujące, ponieważ mam bardzo nieregularne miesiączki, ale zaczynam się bać, ze jestem w ciąży. Zaczęłam czytać w internecie o wczesnych objawach ciąży i powoli wariuje. Aktualnie mój organizm robi wszystko tak jak zawsze przed okresem, bolą mnie piersi (zawsze mnie bolą przed miesiączka, czuje to np podczas biegania na bieżni bądź podskakiwania) boli mnie dol Plecow i jajniki. Czyli wszystko, co zazwyczaj u mnie przed okresem. Dzisiaj wieczorem pojawiły się tez delikatne plamienia, ktore również są zazwyczaj moim elementem dzień przed miesiączka. Natomiast te wszystkie objawy w internecie są jako „wczesne ciazowe” i powoli wariuje!!!! Bardzo się boje! Z tego stresu aż mi niedobrze i chce mi się plakac! Proszę o poradę co mam zrobić żeby się tak nie stresować i czy w ogóle mogę być w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl

Witam,

Skoro się zabezpieczyliście i z prezerwatywa nie pękła, nie mogło dojść do zapłodnienia. Dopóki nie wyregulujesz miesiączek, będziesz ciągle żyła w stresie. Musisz mieć regularne cykle aby wiedzieć kiedy masz dni płodne, niepłodne i owulację. Proponuje ustabilizować cykle. Też dobrze by było, abyście wspólnie przemyśleli czy jesteście gotowi na współżycie i ewentualne poczęcie? Warto to przemyśleć wcześniej, czy jesteście gotowi poświęcić się dla ewentualnego dziecka i je wychować? Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość kobietawpigulce pl napisał:

I jeszcze wspomnę, że stres może opóźnić miesiączkę, więc proponuje się zrelaksować ?

Dzisiaj rano dostałam miesiączki. Jest to 1 dzień, jest krwistoczerwona i ma małe skrzepy przy oddawaniu moczu. Czytałam, że są to warunki, które nie wchodzą w gre przy plamieniu lentalnym? Natomiast nadal się boję.. Naczytałam się w internecie i uważam, że jest tej mojej miesiączki troszke mniej niz zazwyczaj (pewnie przez stres, który mam od kilku dni) i boje się zrobić test ciążowy za kilka dni.. Jak tak dalej pójdzie to umre ze strachu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...