Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 18 lat, współżyje od pół roku. Przez prawie rok biorę tez tabletki antykoncepcyjne. Na początku musiałam je brać z powodu torbieli, a odkąd zniknęła biorę tylko jako środek antykoncepcyjny. Jakieś 2 miesiąca temu zauważyłam u siebie dziwne objawy, typu pieczenie, swędzenie, częstomocz, lekki ból podczas stosunku. Po wizycie u lekarza, on stwierdził ze to infekcja bakteryjna i przepisał Sumamed oraz kapsułki dopochwowe. Przeszłam kuracje, współżyłam z partnerem używając prezerwatywy. Jednak objawy powróciły, a partner nie zdążył się wyleczyć i wyjechał. Po ponownej wizycie, lekarz powiedział ze to infekcja mieszana i tym razem przepisał flukonazol i 2 rodzaje kapsułek dopochwowych. Od początku kuracji minął niecały tydzień, ale wczoraj dostałam miesiączki (z lekkim opóźnieniem 1-2 dni). Miesiączka jest bardziej obfita, niż zazwyczaj, dziwnego brązowego koloru, do tego towarzysza jej pieczenie pochwy i częstomocz ze swędzeniem (jak podczas zapalenia pęcherza). Przez ostatni tydzień tez miałam lekkie mdłości oraz brak apetytu, schudłam prawie 3 kg. Zrobiłam 2 testy ciążowe, obydwa są ujemne. W internecie dużo się naczytałam i najbardziej przeraża mnie to, ze może być to ciąża pozamaciczna lub wczesne poronienie. Czy powinnam się tak martwić, czy może być to objawem infekcji? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...