Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego chlopak caly czas mowi o sexie?


Gość drama

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę, wszystko sprowadza do sexu.Jednoczesnie zachwyca sie mna i nawet publicznie stwarza wrazenie,jakbym byla jedyna.Przeciez to sie wyklucza. Zachwyt to uczucie a gadanie o sexie to takie spotkanie dla sexu, nic powaznego. W zwiazku nie jestesmy - powiedzialam,ze nie jestem gotowa.,on nie naciska.Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz88

Witam. Mam kilku kumpli co ciągle tylko gadają o seksie i z innymi kumplami i z dziewczynami. Praktycznie nie ma z nimi innego tematu. No i oni cały czas szukają nowych przygód seksualnych i zdradzają partnerki na prawo i lewo.  Także od siebie mogę jedynie zaradzić zastanowienie się nad związkiem. Nie ma co się łudzić, dla gościa z dużymi "potrzebami" nie będziesz tą jedyną.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Mariusz88 napisał:

Nie ma co się łudzić, dla gościa z dużymi "potrzebami" nie będziesz tą jedyną.

To jest prawdą. Ale  też jedna z wielu możliwości. Jeśli facet ma taki temperament to potrzebuje też odpowiedniej partnerki itd.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny zastanawiam się, czy osoby tworzące nowe wątki, o ile przedstawione problemy są prawdziwe, naprawdę są tak naiwne, że nie rozumieją wysyłanych im sygnałów? W wielu przypadkach nie chodzi nawet o sygnały, tylko o jasną, wręcz klarowną sytuację, a autor/ka pyta o co chodzi???

W dniu 23.03.2020 o 09:41, Gość drama napisał:

zachwyt to uczucie

Od kiedy i na jakiej podstawie ten wniosek?

W dniu 23.03.2020 o 09:41, Gość drama napisał:

a gadanie o sexie to takie spotkanie dla sexu, nic powaznego.

 Brak logiki w wysnuwaniu wniosków. Gadanie to tylko słowa, a spotkanie to już czyn, nieważne czy dla seksu, czy na kawę. Zawsze należy oddzielić słowa od czynów. Podobnie "zachwyt" to tylko słowa, żadne uczucie, zwłaszcza w opisywanych przez autorkę okolicznościach.

A teraz znowu kawa na ławę, jeśli autorka naprawdę nie wie o co chodzi, choć ja w to nie wierzę.

Facet ma ciśnienie, potrzebuje sobie  ulżyć, a że nie jest zbyt bystry, albo autorkę ma za pierwszą naiwną, nie potrafi działać dyplomatycznie, tylko wali prosto z mostu nadając cały czas o seksie, więc wiadomo, że o to przede wszystkim chodzi. Mógłby się nie wysilać i skorzystać z usługi prostytutki, ale raz, że za tę przyjemność trzeba zapłacić, a dwa, że dla wielu facetów to porażka, więc szuka usługi darmowej. Tylko, że tutaj trzeba się trochę wysilić. Jednak ciśnienie jest tak duże, że taki napalony osobnik nie chce tracić czasu na umawianie się na randki, spacerki, kina, poznawanie tej drugiej osoby, tylko szuka własnie naiwnej, często zdesperowanej panienki, którą czaruje nic nie znaczącymi słowami. Słowa nic nie kosztują i im bardziej naiwna, tym większy kit można wcisnąć, byle jak najszybciej rozłożyła nogi.

Autorka już dała się złapać odbierając ten zachwyt jako uczucie ?, Trudno, żeby wypalił prosto z mostu "mam chcicę, choć ze mną do łóżka". Gdyby ten gostek był bardziej ogarnięty, pewnie  już miałby autorkę na widelcu, gdyby nie zdradzał się z tym, jaki jest napalony (nie koniecznie na autorkę).

 

Odnośnik do komentarza

Zachwyt rozpatrywałabym w kwestii raczej emocji, a nie uczucia. Seks dla jednych jest sportem, dla innych  dopełnieniem miłości.

W ogóle nie wywnioskowałam zbyt wiele z tego wątku, bo nie wiem czy jesteście ze sobą dla seksu, a on namawia na związek, czy w ogóle jesteście kolegami, a on nagaduje o seksie i związku?

Kolejny wątek w podobnym stylu, co mi daje do myślenia. Sa takie opcje:

- autorka jest niewyuczalna i mimo rad nadal nic nie zrozumiała i dlatego zmienia trochę pewne elementy i zakłada nowy wątek z nadzieją, że ktoś jej powie coś innego

- autorem jest chłopak, który się bawi w swoje fantazje lub zwyczajnie się nudzi

- jest aż tyle dziewczyn w takich dziwnych, pokręconych układach

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość pedofido
W dniu 24.03.2020 o 20:02, Yonka1717 napisał:

Facet ma ciśnienie, potrzebuje sobie  ulżyć, a że nie jest zbyt bystry

skąd wiesz że nie jest zbyt bystry? może poprostu nie chce mu sie robić teatrzyku?

W dniu 24.03.2020 o 20:02, Yonka1717 napisał:

autorkę ma za pierwszą naiwną

skąd wiesz że za pierwszą, a nie np za trzecią?

W dniu 24.03.2020 o 20:02, Yonka1717 napisał:

osobnik nie chce tracić czasu na umawianie się na randki, spacerki, kina, poznawanie tej drugiej osoby, tylko szuka własnie naiwnej

naiwnej, czyli lubiącej seks? a on jest naiwny bo lubi seks?

W dniu 24.03.2020 o 20:02, Yonka1717 napisał:

Słowa nic nie kosztują i im bardziej naiwna, tym większy kit

czyli że największym jego pragnieniem jest związek monogamiczny?

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość pedofido napisał:

skąd wiesz że nie jest zbyt bystry?

Ty bystrością z pewnością nie grzeszysz. I w dodatku próbujesz kombinować, tyle że i to Ci kiepsko wychodzi, doprawdy, bardzo bladziutko. W dodatku wyraźnie dajesz do zrozumienia że to Ty wstawiłeś post. Kiepsko z Tobą, lepiej wyjdziesz jak naprawdę bardzo dobrze się podszkolisz, w tej chwili Twój poziom jest na etapie przedszkolnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...