Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Makowa&panienka

Mielismy tu odpowiadac na pytania a nie oceniac ludzi... kurcze kiedy kobieta jest po30 i co noc ma innego to jest wolna kobieta ale kiedy takie w ok 20 maja za soba sex z kilkoma roznymi facetami to puszczalska, mala dziwka, gdzie sa rodzica itp wypowiedzi... ja mam 20lat i ze swoim 5 jestem aktualnie:) oczywiscie jemu powiedzialam ze jest drugi:p o nim slyszalam rozne historie ze przede mna mial pelno, inna wersja ze ja jestem pierwsza, on stwierdzil ze pierwsza wersja jest prawidlowa, ale podczas pierwszych stosonkow wyszlo jego klamstwo bo byl troche nieporadny XD

Odnośnik do komentarza

fijolek
Podobni faceci zawsze zawyżaja ilość swoich partnerek a kobiety zaniżają. Słyszałam o zasadzie trójkowej, tylko nie pamiętam czy trzeba dodac/odjąć trzy czy pomnożyc/podzielić przez trzy :)

Z tego co się orientuję zasada "trójkowa" polega na tym że facet podaje daną ilość kobiet z którymi współżył powiedzmy niech będą 3 to wtedy mnożymy a jeżeli kobieta powie że współżyła z 8 to wtedy odejmujemy połowę albo dzielimy na 2 :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...