Skocz do zawartości
Forum

Dieta na przytycie


Gość Mikaax3

Rekomendowane odpowiedzi

Chce przytyc!Mam 13 lat, mam około 1.50 metra i waże 37 kilo.Chce przytyc tylko nie wiem jak . Prosze o odpowiedz i rozpiske co najlepiej jesc w jakie dni i kiedy czyli rozpiska.Każdy mówi że jestem chudy i że nie mam siły

Odnośnik do komentarza

Jak można przytyć w wieku 19 lat,przy wzroście 156 cm i wadze 41 kg? Bardzo chciałabym przytyć,od zawsze byłam taka szczupła,3 lata temu miałam robione badania krwi i wszystko jest w porządku..jeśli chodzi o apetyt to jem 4 posiłki dziennie,lubię słodycze,białe pieczywo,ale nie za bardzo przepadam za kaszą,ryżem czy makaronem a wiem że po tym się tyje.Miałam nawet na apetyt syrop Citropepsin ale zbytnio nia pomaga...Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jestem 32-letnią matką 4-letniego syna.W1998 roku ważyłam 67 kilo.W chwili obecnej ważę 53,7 kilo mam 164 wzrostu ubieram spodnie w rozmiaże s .Moja waga skacze od 52 do 54 . Pracuję 5 dni w tygodniu po 8 godzin na stanowisku operatora suwnicy kategorii 2 s sterowanej z poziomu roboczego .Pracuję równierz na lini produkcyjnej i jest to praca na akord.Jest to praca stojąca .Palę papierosy nie unikam wypicia sobie piwa lub wina.Moja waga nie odpowiada mi gdyż uważam że ważę zbyt mało jestem chuda źle się z tym czuję , moje piersi i pośladki są nie kobiece i potrzebuję diety która pomoże przybrać mi na wadze.

Odnośnik do komentarza

~Anonim

kazdego dnia marsy, snikersy, całe czekolady, chipsy, pepsi, "kazdego" dnia zmazone mieso na obiady...
To przerażające co piszesz. Kilka lat takiej 'diety' i wolę nie myśleć co będzie z Twoim zdrowiem. Poza tym takie odżywianie wbrew pozorom nie spowoduje że przytyjesz (a na pewno nie na dłużej).

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam 18 lat, 180 cm wzrostu, aktualnie waże 67kg, chciałbym przytyć do najlepiej 75kg, jestem ewidentnie za chudy, bywa, że mam problem z kupnem spodni, bo wszystko w pasie za małe i spodnie wiszą mi na tyłku, a za noszeniem paska nie przepadam, co i kiedy potrzebuję jeść? Czego najwięcej jeść, czego unikać? Aby przybrać na masie a nie stać się tłusty z wałkami.
Proszę o konkrety

Odnośnik do komentarza

~piotr20091991

Witam mam pytanie mam 20 lat 176 cm wzrostu i waze 55 kg . Jem duzo a waze od lat tyle samo nie wiem co mam zroibic biore teraz kreatyne i tez nic nie tyje co mam zrobic ?? albo co pomoze mi przybrac na masie z 20 kg choiciarz? Pozdrawiam

ja mam tak samo jestem szczuply a jem sporo

Odnośnik do komentarza

Witam jestem mężczyzną mam 20 lat niecałe 180cm wzrostu i ważę niecałe 60kg!!! :(
Piszę tutaj w sprawie przytycia do którego nie mogę doprowadzić...
Jem dość sporo 4-5 razy dziennie, mimo to moja waga się nie zmienia, dlatego liczę na pomoc, nawet niekonwencjonalne sposoby na przytycie są mile widziane, byle były osiągalne w domu...
zrobię WSZYSTKO aby przytyć i wyglądać lepiej!!!
z góry bardzo dziękuję za wszelkie rady!
pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witaj,

napisz coś więcej o sobie - jak wygląda Twój dzień, aktywność fizyczna. Czy cierpisz na jakieś dolegliwości, schorzenia? Czy stosowałeś już wcześniej jakieś diety?

Pomocne byłoby gdybyś notował to, co zazwyczaj spożywasz. Jeśli będziesz mieć trochę czasu - zapisz dokładnie wszystko co jadłeś danego dnia i w jakiej ilości, i zamieść tutaj na forum.

Odpowiedz na te zagadnienia, a postaramy się pomóc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość andrzejjjj

ja mam podobnie mam 25 lat a wygladam na 18 lat i szczuply jestem , tez chce przytyc
przewaznie jem to
jem sniadanie platki lub kanapki ser wedlina lub omlety
obiad - pierogi lub :kebab , m donald , schabowy ziemiaki surowka , ryż ,, spagethii
-owoce banan pomarancze, jabłko
kolacja kanapki , nalesniki ,

Odnośnik do komentarza

mam 25 lat a wygladam na 18 lat i szczuply jestem , chce przytyc
przewaznie jem to
- sniadanie platki lub kanapki ser wedlina lub omlety
obiad - pierogi lub :kebab , m donald , schabowy ziemiaki surowka , ryż ,, spagethii
-owoce banan pomarancze, jabłko
kolacja kanapki , nalesniki ,

Odnośnik do komentarza

Witam, ja raczej z nietypowym dla kobiet raczej zapytaniem, mianowicie jak skutecznie lecz zdrowo przybrać kilka dodatkowych kilogramów? Od zawsze byłam szczupła (jak dla mnie trochę za, choć inni się zachwycają) , jednakże po ostatnich przejściach zdrowotnych schudłam jeszcze bardziej . Bardzo zależy mi na większej ilości ciałka, nie chcę wyglądać jak te szkielety z wybiegów :( dodam, że mam bardzo dobrą przemianę materii i to mi wiele utrudnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...