Skocz do zawartości
Forum

Wizje


Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpowiem w ten sposób przeczytaj do końca i zobaczysz mi ta druga książka ,,Potęga podświadomości,,pomogła zdać prawo jazdy może to głupio brzmi ale naprawdę tak było .Byłam dzień przed egzaminem na prawo jazdy to była część praktyczna i zaczął ogarniać mnie strach co poniektórzy wiedzą jak to jest więc wróciłam do lektóry przeczytałam rozdział poświęcony jak pokonać stres. I zastosowała się do tego co pisało oprucz tego napisałam na kartce fragment który powtarzałam i wierzcie lub nie stres zniknął.

Odnośnik do komentarza

Taka... Czytaj, czytaj jak najwięcej. Wyciągaj własne wnioski i dopasuj wszystko do siebie. Wybieraj to, co jest dla ciebie dobre, co tobie służy.

Popełniamy błędy, trudno też zauważać co jest intuicją, co chęcią, co obawą.
Ja zawsze twierdziłam, że jak potknę się raz, to przypadek. Ale jak potknę się trzy razy na tej samej drodze, to już jest wyraźne ostrzeżenie, że robię coś źle. / i nie chodzi tu o drogę, tylko o moje wybory/

Wizja. Ja działałam podobnie. Też miałam pod ręką lektury, do których wracałam, by wzmocnić swoją psychikę.
Powtarzałam sobie - innym się udało, mnie też się uda.
I udało mi się.
Zapanowałam nad stresem, wyciszyłam się i uspokoiłam, a co najważniejsze, zdrowie się poprawiło. A lekarz powiedział, że muszę się z tym pogodzić, że będzie coraz gorzej. /poczytałam o tej chorobie - to samo wyczytałam/
A jest lepiej. Zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Założycielko wątku Villemo1994 !

Sprawa o jakiej piszesz jest z pewnością czymś wyjątkowym i nie należy tego bagatelizować. Generalnie są trzy możliwe źródła takich wizji :
1. nasza wyobraźnia.
2. sprawia to Bóg Stwórca wszystkiego i Dawca wszelkiego życia.
3. albo jest to robota Bożego przeciwnika.

Pierwszą i drugą ewentualność na podstawie Twojego świadectwa należy odrzucić. Pozostaje trzecia opcja, potwierdzają to myśli samobójcze. Bo Szatan jest oszczercą, kłamcą i mordercą, tutaj nie ma wątpliwości.
Dlatego jedyną możliwością zaradzenia temu jest szczere i pełne uniżenia zwrócenie się do Zbawcy wszystkich ludzi. Decydujesz sama i tylko tutaj i teraz, w sensie że jedynie w tym ziemskim życiu. A nasze życie jest kruche. W związku z tym polecam pośpiech !

Odnośnik do komentarza

Wiadome że jak ktoś ma myśli samobójcze to sprawcą jest szatan święta tuż tuż okazja do modlitwy i spowiedzi a jak nachodzą złe myśli odpędzać je od siebie i tyle mnie jak nachodzą złe myśli żadko ale tak się zdarza to zaraz odmawiam modlitwę albo wymawiam takie słowa ,,uciekajcie odemnie złe myśli,, zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...