Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z ud i brzucha?


Gość kamila13

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chcesz schudnąć to biegaj. Poświęć temu 40 minut dziennie. Jeżeli masz kiepską kondycję zacznij od marszobiegu. Najpierw szybki marszem idź przez 10 minut, potem 10 sek biegnij potem znów marsz, potem 10 seks biegu i tak w kółko. W miarę polepszania się kondycji zwiększaj okresy biegu a zmniejszaj czas marszu aż dojedziesz do całkowitego czasu poświęconego biegowi.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza
Gość ak...on

Mam 15 lat. Ważę 52 kilo przy wzroście 156cm. Niby mam wagę w normie, ale mam za grube uda i brzuch. W brzuchu mam ok 78-80cm. robiłam cwiczenia na brzuch i uda, ograniczyłam jedzenie słodyczy i ogólne podjadanie między posiłkami. Niestety bez efektów. Co mam zrobi by miec w końcu płaski brzuch? Od małego byłam pulchna i zaczyna mi to przeszkadzac.Chciałabym w końcu byc szczupła. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam problem mam 15lat ok 163-160 cm wzrostu oraz 70.3 kg jak mogła bym schudnąć?. prosiła bym o jakąs diete bardzo was proszę. Mam problemy z moim brzuchem przez co cały czas chodzę w bluzach do szkoły i nie mogę się ładnie ubierać, nie podobają mi się też moje łydki i uda sa grube nie aż tak bardzo ale są proszę o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czesc,mam na imie Monika i mam 15lat waze okolo 71kg i mam metr 170 i strasznie bym chciala schudnac z brzucha bo mam ogromny i tak ze z nóg taze z tego powodu mam rostepy na nogach wiec prosze was pomuszcie mi co mam zrobic . Dziekuje

Odnośnik do komentarza

no mnie też się wydaje że to nie jest dużo. Bo waga nie jest za duża a i cm wydają się w normie. Jeśli chcesz to porpostu popracuj na tymi partiami ciała, możesz przeciez zacząć jeździć na rolkach albo skakać na skakance. Do tego chodź na spacery, na dużą ilość spaceru dość szybkim tempem.

Odnośnik do komentarza

Witam .

Jestem Ania według siebie jestem gruba i gdy jestem z koleżankami wydaje mi sie ze one mysla sobie o mnie jaka ja gruba jestem i w ogóle ... Ja chciała bym schudnąc z ud i brzucha . Mam 13 lat , 153 wzrostu i 53 kg ważę . Na śniadanie np . w poniedziałek jem płatki , w szkole 2 bułki , przychodzę do domu jem zupe albo niekiedy nic nie jem i kolacji też nie . Ale gdy jestem w domu mam taki jakby paniczny głód tylko że ja nie chce jeść jedzenia tylko od razu idę po słodycze ... Codziennie musze zjeść coś słodkiego ... Teraz chciałabym zastosować dietę , ponieważ nigdy jeszcze nie próbowałam więc teraz chciałabym spróbować i zobaczyć czy mi się uda osiągnąć sukces .

Odnośnik do komentarza

Twoja dieta powinna składać się z dużej ilości warzyw, chudych mięs i nabiałów. Unikaj zaś tłustych potraw, smażonych w głębokim tłuszczu. Zrezygnuj z fast foodów, słodyczy i napoi kolorowych, ponieważ są one wysokokaloryczne. Owoce jedz 2-3 razy dziennie. Jeżeli chodzi o schudnięcie z ud to w próbowaniu do zgubienia tłuszczyku z brzucha będzie to proste zadanie. Na odchudzenie ud dobrym sposobem będzie jazda na rowerze, ale bez obciążenia, możesz również biegać ,ale tak jak już to zostało powiedziane nie każdy lubi to robić. Warto też było by się zastanowić na zapisaniem się na basen aby przynajmniej 2 razy w tygodniu intensywnie popływać. To świetnie nie tylko wpływa na nogi ale także na brzuch i ramiona. Poniżej przedstawię Ci kilka ćwiczeń na szczupłe i smukłe nogi:
1. Ćwiczenia na nogi
2. Ćwiczenia na uda i pośladki
3. Jak szybko schudnąć z ud?
4. Ćwiczenia na mięśnie pośladkowe i dwugłowe ud
5. Ćwiczenia na zgrabną pupę
Sprawa jest trudniejsza jesli chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha. Mięśnie brzucha wymagają bowiem długotrwałej pracy na nimi. Ćwiczenia muszą być wykonywane systematycznie i wytrwale. Nie można się poddawać po pierwszych dniach i wykonywać je dalej. Oto kilka ćwiczeń które możesz wykonywać:
1. Ćwiczenia na brzuch
2. Sposoby na płaski brzuch
3. Ćwiczenia na dolny odcinek mięśni brzucha
4. Ćwiczenia na mięsień prosty brzucha

Odnośnik do komentarza
Gość inesines666

Ja również uważam, że bieganie byłoby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Z tym, że tak jak już wcześniej było wspomniane, musisz się przyłożyć i biegać nie 10 minut, tylko jednak dłużej. Dobre efekty dają treningi długie, ale mniej intensywne, np. godzinny trucht. Zobaczysz, że po niedługim czasie dostrzeżesz pierwsze efekty. Ważne jest, żeby być zdeterminowanym i nie podawać się po tygodniu. Zainwestuj też w jakieś suplementy diety wspomagające stawy (bo podczas regularnego biegania taki problem się lubi pojawiać) lub inne środki, np. sól leczniczą Salco, która służy do kąpieli. Po 3 tygodniach codziennego użycia nasze stawy się fajnie regenerują i ból znika. Sól działa też bardzo fajnie na zakwasy. Powodzenia w treningach!

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilgrześ

Ja schudłem dopiero wtedy, kiedy usunąłem z życia wszystkie przetworzone produkty i posiłki, które gromadzą tkankę tłuszczową. Trzeba jeść częściej ale w mniejszych porcjach, bo wówczas nasz metabolizm jest znacznie szybszy, najważniejsze, żeby jeść zdrowe, czyli naturalne produkty spożywcze i do tego można ruch dołożyć całego ciała a nie tylko samego brzucha. Wtedy chudniemy ze spokojem.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Przede wszystkim ujemny bilans energetyczny( dostarczasz mniej kalorii niż organizm potrzebuje),koniec ze słodkościami i gazowanymi,słodzonymi napojami.
Bieg jest dobrym rozwiązaniem o ile:
-nie masz osteoporozy
-chorego serca
-chorych stawów
-chorób krążenia
-poważnej astmy
-kłopotów z oddychaniem

Najpierw zacznij od np. 15 minut,potem systematycznie zwiększaj czas biegu aż dojdziesz do 40 minut bądź nawet godziny. Wydaje się straszne i niewykonalne,ale wierz mi-efekty są :) Przede wszystkim biegnij wolno i długo. Długi,lekki trucht daje lepsze efekty niż miałabyś tyrać i tyrać.

Odnośnik do komentarza

Sama biegam co drugi dzień od dwóch tygodni-efekt? luźniejsze gatki :D
Biegam 50 minut bądź 60. Dlaczego co drugi dzień? jeśli mięśnie nie będą miały odpoczynku na regenerację to dojdzie do ich spalania,zamiast tłuszcz to będzie się traciło mięśnie-to się nazywa przetrenowanie.
Na początku było ciężko. Biegam przed śniadaniem,bo wtedy spalanie tłuszczu zaczyna się już po 10-15 minutach,a nie po 20. Polecam. Nie lubiłam biegać,ale mam motywację,ogromną. Zależy mi strasznie na wciśnięcie się w fajną kieckę i to będzie moja nagroda za zrzucenie ciałka :D

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 15 lat ogólnie wyjeżdżam w lato i w ferie na wieś pomagać i po każdym wyjeździe nie dość że chudnę to także mam większe mięśnie. Biegałem około 2 mies. nie jadłem słodyczy zdrowo się odżywiałem i jakoś nic nie zauważyłem.
A na wsi z kolei jadłem tłuste frytki i ogólnie ale jak w lato idzie się do pracy na cały dzień a później wieczorem gra się do 1:00 w nocy na boisku to się nieco zrzuca. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...