Skocz do zawartości
Forum

Zaspokojenie potrzeb.


Gość Ulautu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa miesiące temu poznałam pewnego 30 latka. Jestesmy w jednym wieku.Zaczeliamy znajomość od prędkiego sexu- co bylo ogromnym bledem. Facet mi się podoba ale.. Odepchnelam go, nie chce być kochanka. On nalega nadal na sex a ja mu kilka razy mówiłam ze chciałabym zwyczajnej bez sexu znajomości a on ze będzie sie męczył bez sexu ze mną i ze szuka innej do ,,tego". Wielokrotnie miały być spotkania tylko na kawę ale chcial wiadomo..,uciekam przed tym. On zawodowo zajmuje się psychologia biznesu i mam wrażenie ze mnie ,,przegaduje" reasumując mamy oboje inne potrzeby..on sexu chce ja bliskości o której wie. Jak Waszym zdaniem postapic by go nie stracic a byśmy obydwoje mogli sobie cos dać ?

Odnośnik do komentarza

~Ulautu
Ale ja go polubiłam..

Rozumiem że go lubisz, ale masz wybór między:
- gadać z nim i znosić jego "zaloty", aż w końcu się zniechęci i zerwie kontakt,
- zerwać kontakt od razu,
- przenieść znajomość na korespondencję (telefony, maile...).

Jeśli facet ewidentnie chce głównie sexu, który już raz dostał, to będzie go chciał ciągle i nie odpuści, do póki nie znajdzie nowej "dziurki"... Wybacz ale ty jesteś tylko tym dla niego i lepiej by było olać go... Nie szkoda ci czasu?

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Ulautu, rozumiem, że mężczyzna, z którym się przespałaś, podoba Ci się i chciałabyś zaangażować się w tę relację. Z kolei on raz zasmakował z Tobą seksu i chce więcej. Ty natomiast nie chcesz sprowadzić tej znajomości tylko do sfery łóżkowej. Czy ten mężczyzna jest wolny? Wykazuje zainteresowanie Tobą, inne niż tylko przez pryzmat seksu? Czy zabiega o Ciebie? Czy jest szansa na stworzenie z nim satysfakcjonującej dla Ciebie/dla Was obojga relacji? Bo jeśli mu zależy wyłącznie na seksie, a Ty nie chcesz spotykać się tylko na seks, to nie widzę przestrzeni na porozumienie. Albo on odpuści, bo nie dostanie tego, czego chce, albo Ty ulegniesz mu z nadzieją, że może jednak coś z tego będzie, postępując wbrew sobie i ryzykując jednocześnie „złamane serce”. Decyzję jednak musisz podjąć sama. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

unna-1
A może spróbujecie wypośrodkować wasze potrzeby?
Trochę rozmów i trochę seksu?
Bo jeśli on tylko na seks liczy, to nie ma co sobie nim głowy zawracać.
Jeśli jednak mu się podobasz, to może uda ci się nawiązać z nim normalne relacje.

Facet wyraźnie się określił, przynajmniej zdobył się na uczciwość i nie mydlił dziewczynie oczu.
"Trochę rozmów i trochę seksu?" obawiam się, że to do niczego dobrego nie doprowadzi. Autorka będzie się miotała, starała się go zmienić, a zyska tylko stres, zawód i niespełnione nadziej, do tego poczuje się wykorzystana. To jest bez sensu, bo on jasno określił na czym mu zależy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...