Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Luuudziska !! ta a6w jest po prostu niesamowita !! B)B)
cwicze dopiero 3 dzien.... ale efekty widac juz teraz !! fakt ze jestem szczuply i moze dlatego to tak szybko wszystko sie dzieje... ale po prostu jestm zachwycony. Siedzac na krzesle i piszac to nie napinajac miesni mam zajefajny kaloryferek ;)

a teraz do wszystkich ;) nie poddawajcie sie ;) cwiczcie to do konca bo efekty sa fantastyczne :yes:
Odnośnik do komentarza
Gość michal1990
Witam, czy może Pan objaśnić mi na przykładzie pierwszego dnia jak mam wykonywać ćwiczenia? Czy cykl to ilość powtórzeń wykonanych na 1 nogę bo wcześniej czytałem komentarze i nie moglem zrozumieć. Proszę o dokładniejsze wytłumaczenie pojęcia cyklu i serii. Z góry WIELKIE DZIĘKI.
Odnośnik do komentarza
hmm... ja ci odpowiem na własnym przykładzie ;)
seria = wszystkie 6 ćwiczeń
cykl = ilość powtórzeń

I jeżeli chodzi o pierwszy dzień to masz tam tak:
seria: 1
cykli: 6
czyli robisz wszystkie 6 ćwiczeń i w każdym ćwiczeniu "podnosisz" 6 razy nogę/nogi ;)

2 dzień:
seria: 2
cykli: 6
czyli robisz wszystkich ćwiczeń po 2 razy ( jak skończysz jedną seria to zaczynasz jeszcze raz ;) ) a z cyklami masz tak samo jak w dniu pierwszym.
Odnośnik do komentarza
własnie własnie xD
ja stosowałam to w tamte wakacje zgodnie z zaleceniami i byly dobre efekty, ale teraz uwazam ze moje miesnie sa na tyle sprawne, ze moge robic bardziej intesywne cwiczenia i chciałbym zwiekszyc ich ilosc. Sadze ze nie bedzie to nie bedzie stanowic zadnej przeszkody o ile zachowa sie podstawowe zasady tego cwiczenia, w tym tez reguły dotyczące czasu, ilosci itp. sama planuje robic to dwa razy dziennie.
Co do innych cwiczen to uwazam ze moze lepiej nie mieszac. Poniewaz wiele osob juz spr A6W mozna stw ze daje dobre rezultaty i to własnie bardziej w wyrabianiu miesni a nie starcie wagi
Odnośnik do komentarza
no z fałdy sie nie zrobia xD ona raczej zniknie^6 jesli nie robiłes wczesniej zadnych cw na miesnie brzucga to moze lepiej jest postepowac zgodnie za zaleceniami. Sama to próbowalam i efekty sa. Chociaz z tego co tu czytam niektórzy sa niezadowoleni. Moze to jzu kwestia indywidualna, w kazdym razie A6W to bez watpienia jedne z bardziej skutecznych zestawow na miesnie brzucha;)
Odnośnik do komentarza
mam pytanie robie a6w juz 12 dzien ale niewiem czy poprawnie.
mianowicie robie (gdy mam 2 serie po 6) 6 razy 1 cw, 6 razy 2 cw itd. i potem robie przerwe i zaczynam 2 serie. czy cw nalezy wykonywac w kolejnosci 1,2,3,4,5,6 razy 6 i potem 2 seria czy moge robic taK jak robie:confused:?
Odnośnik do komentarza
witam i mam pytanie! Czy jeśli mam 75 kg przy wzroście 161 to czy aerobiczna szóstka weidera będzie dla mnie skuteczna? Tłuszczyk szczególnie widoczny jest na brzuchu. Z góry dzięki za odpowiedź!:confused::)
Odnośnik do komentarza
od fachowca moze nie, bo instruktorem fitness nie jestem i nie wiem czy w twoim przypadku A6W poskutkuje. Sam go jednak stosowałam, wazę duuuuzo mniej niz Ty i rezultaty były bardzo widoczne. W twoim wypadku tez powinny, pod warumkiem ze bedziesz je wykonywac zgodnie z poleceniami, a do tego dołaczysz diete niskokaloryczną + jakies cwiczenia typowo" na spalenie tłuszczu" typu jogging. Zwróc uwage na diete. To bardzo istotne. Gdy chudniemy pierwsze oznaki zauwazamy własnie w okolicach brzucha. Jesli polaczysz A6W z dieta i innymi cwiczeniami, gwarantuje Ci ze zabaczysz róznicę.
Musisz tylko uzbropic sie w cierpliwosc, nie jak wyzej, piszac dwa posty pod soba, pewnie w bardzo krótkim odstępie czasu:lol:
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze: Jestem tu nowy, więc witam ;)
Mam taki problem:
Zacząłem robić a6w planem "a" (bo już zanim zacząłem ją robić miałem całkiem niezłe te partie mięśni) i po dniu 7 musiałem przestać z powodu choroby na 3 dni. I teraz pytanie: Zrobiłem od razu dzień 10 (nie za bardzo mogę sobie pozwolić na opóźnienie, bo w 6 tygodni a6w wyjeżdżam na obóz taneczny a tam nie będę miał czasu za bardzo robić a6w). Nie poczułem różnicy, tzn. zmęczyłem się tak jak w poprzednich dniach, poczułem że mięśnie popracowały, ale chodzi mi o to, że nie czułem ze jest to niemożliwe, że się jakoś zastałem. Tak więc: czy mogę dalej kontynuować tym tokiem? tzn. jutro 11 dzień itd.? Czy to da efekty? A jeśli nie to od którego dnia powinienem robić teraz ćwiczenia? proszę o w miarę szybką odpowiedź ;) Z góry dziękuje..

PS. Przepraszam jeżeli już było, ale dosłownie godzinkę temu przeinstalowałem system i jeszcze nie do końca mi się wszystkie strony wyświetlają i z forum widze tylko poszczególne strony, a zależało mi na czasie ;)
Odnośnik do komentarza
hmm ciezko powiedziec. Ja robiłam to zgodnie z zaleceniami, ale jesli startujesz nie poczułes znaczacej róznicy to ja bym kontynuowała dalej czyli 11 dzien.
Moze inni mieli podobna sytuacje i Ci jeszcze cos poradza;)
Odnośnik do komentarza
Gość zielona_herbata
mam takie pytanie, ostatnio bardzo przytyłam i teraz w talii mam 77 cm a wczesniej miałam 60 chciałabym wrócić do dawnych wymiarów i nie wiem czy najpierw powinnam troche schudnac a potem cwiczyc 6 weidera czy moge juz teraz cwiczyc, boje sie tego ze jak zaczne teraz to schudne o 5 cm i wyrobia mi sie miesnie ktorych nie mozna potem zrzucic?
Odnośnik do komentarza
ja bym na Twoim miejscu tego nie rozdzielała. Dieta z cwiczeniami da szybciej oczekiwane rezultaty niz wówczas, gdybyś je stosowała osobno;) i nie bój sie, bo miesnie az tak szybko sie nie wyrabiaja^^ tym bardziej, jesli masz co spalic w talii;) Na początku polozyłambym wiekszy nacisk na diete, bo najwiecej na początku zrzucamy wlasnie w tych rejonach a przy tym dołozyła cwiczenia, które sprawią sie miesnie beda bardziej napiete, brzuch bedzie robił sie coraz bardziej płaski.
Odnośnik do komentarza
Gość kaszkiecik_lover
Hej :) Właśnie dziś planuję zacząć a6w. Kiedyś już próbowałam, ale jak sie okazuje - źle zrozumiałam ideologię serii i cykli, dlatego też uznałam, że są dla mnie za trudne :rol: Tutaj na szczęście wszystko jest o wiele jaśniej i dokładniej wytłumaczone i mam nadzieję, że nie będę miała większych problemów z wykonywaniem zestawu. B) Dodam, że codziennie kręcę hula-hop po 30min na każdą stronę, staram się też prawie codziennie robić brzuszki (ok. 400, ale nie całym ciałem, lecz samą górą tułowia) oraz dużo spacerować ;) Stosuję dietę South Beach i naprawdę polecam :yes: Udało mi się zrucić od maja 6kg, w obwodach też sporo poleciało. Poprzez a6w chciałabym ukształtować mięśnie brzuszka oraz spalić pozostały tłuszczyk. Trzymajcie kciuki :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...