Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Wczoraj zaczęłam ćwiczyć, ale wykonałem jeszcze inne ćwiczenia na wszystkie mięśnie brzucha no i dzisiaj mam niesamowite zakwasy. czy powinna sobie dzić odpuścić czy spróbować to przetrzymać i ćwiczyć dalej
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
W piątym cwiczeniu cały czas trzymamy barki w górze. Machamy 5-15 razy. Pierwsze ćwiczenie wykonujemy każdą z nóg. Tak więc jeżeli mamy w serii 6 cykli to wychodzi 6 powtórzeń na noge. Ale w każdym cyklu wykonujemy powtórzenie każdą nogą tylko raz! Przeczytaj dokłądnie ideologie cykli i serii.
Odnośnik do komentarza
Witajcie :) Wlasnie sie zajerestrowalam bo bardzo mi siepodoba ta stronka :) Chcialabym abyscie pooradzili mi jakies bardzo dobre i sprawdzone cwiczonka na plaski brzuch szczuple biodra i uda bo z biodrami i udami mam najwiekszy problem ;(:( Musze schudnac pare kilo i stracic kilka (nascie) cm w pasie . Prosze o pomoc :) Na forum lub na moje gg 9*5*4*3*8*8*8 :)
Odnośnik do komentarza
Gość Rybka1103
Zaczęłam ćwiczenia wczoraj i już mam zakwasy:( Ale uparłam się że wytrzymam do końca, tylko nie wiem czy ćwiczenia kiedy mam zakwasy są tak samo skuteczne? Już nie mogę doczekać się efektu:) 3majcie kciuki żebym wytrwała:P
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
O ile uda ci się wykonać wszystkie dokładnie efekt będzie taki sam.
Jeżeli będziesz sumiennie ćwiczyć przyzwyczaisz brzuch do wysiłku i ćwiczenia będą redukować zakwasy. Kciuki oczywiście trzyma cała redakcja ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
Naturalnie że ma to znaczenie. Podłoże powinno byc twarde, tzn nie możesz się w nie zapadać, bo mięśnie będą się nieprawidłowo napinać i mogą cię boleć plecy. Nie mówie że powinna to być koniecznie podłoga, ale miękki materac na pewno odpada.
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
3 ćwiczenie robi się analogicznie do 1 z tym, że z rękami splecionymi na karku, 6 to podnoszenie równoczesnie wyprostowanych nóg i rąk wzdłuź tułowia do góry.

Z ćwiczeniem podczas miesiączki nie powinno być problemu jednak gdy nie będziesz dawać rady to prerwij sobie na 3-5 dni, a następnie zacznij od początku danego tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Ja sie poddalam po 6 dniach :( i wrocilam do moich poprzednich zwyklych brzuszkow. Niby fajna ta a6w, ale gdy ilosc cwiczen rosnie robi sie nieefektywnie czasochlonna i szczerze mowiac nudna... widac to nie dla mnie, buu :no: wole jednak pobrzuszkowac sobie 'wylaczajac sie' i myslac o roznych przyjemnych rzeczach zamiast liczyc w glowie sekundy i powtorzenia :rip:
Odnośnik do komentarza
Gość Pawel_19
Monian18 jeżeli robiłaś wszystko tak jak jest narysowane na schemacie to możemy Ci tylko pogratulować dobrze wyćwiczonych mięśni brzucha :p
Marti skoro robisz ćwiczenia na mięśnie brzucha to w jakiś celu prawda? Jeżeli dla Ciebie liczenie ćwiczeń to taki wielki problem to oczywiście możesz robić brzuszki i w tym czasie myśleć o pierdołach. Pamiętaj tylko, że efekty twoich ćwiczeń będą mniejsze i praca którą wykonasz w 42 dni w przypadku A6W będzie znacznie większa niż przy brzuszkach, które prawdopodobnie będziesz musiała robić 2x dłużej a i to nie jest pewnie czy przyniesie większe efekty.
Ćwiczenia nie są łatwe i jeżeli brakuje nam siły woli i samozaparcia to lepiej nie zaczynać :uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość DirtJumper
Witam
mam kilka pytań:
1. pisze że między cyklami nie można robić przerw tzn bez rozluźnienia mięśni ? moge zrobić przerwe np 2s ??
2. w tym portalu wyczytałem aby cwiczenie robic 1 raz i powtarzać cykl a w kulturystycznych piszą żeby powtarzać ćwiczenie np 6 razy , która wersja jest lepsza dla chłopaków ? ,bo to w końcu portal dla kobiet ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...