Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ktos1987
Witam...Jestem Mezczyzna i mam takie pytanko...czy te cwiczenia 6 widera
pomoga mi jesli w obwodzie brzucha mam 95cm:)??bo nie wiem czego sie
spodziewac..??
prosze o szybka odpowiedz bo juz zaczełem robic cwiczenia i nie wiem czy to
ma sens...
z gory dziekuje:D
Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
Słodycze mozna jesć ale w ograniczeniu;) albo przestaw sie na mniej kaloryczne słodycze;) np.batoniki fitness z musli, ;) albo własne wypieki które są zdrowsze;). Pozatym ćwicz systematycznie;) ja ćwiczę juz od ponad dwóch miesięcy. Zaczęłam 6 weidera, bo nigdy nie miałam brzuszka ... ale stwierdziłam ze najpierw chcę wyrzeźbić dół brzuszka. Już widzę efekty i jetsem przeszczęsliwa:):). Najgorzej jest zacząc, później samo idzie;) Ja odżywiam się normalnie a na wadze znika;)
Odnośnik do komentarza
Gość lisia1987
a co jeśli nie mogę wykonywać tych ćwiczeń z powodu problemu z biodrami? Juz kiedyś zaczynałam te ćwiczenia i skończyło się zgrzytem i potwornym bólem w stawach. macie jakaś inna alternatywę na płaski brzuch?
Odnośnik do komentarza
czesc wszystkim właśnie mam zamiar zacząć ćwiczyć metodą 6 weidera bo mam niezłą oponkę która może robić za koło ratunkowe a ponieważ umię pływac to nie jest mi potrzebna hahaha tylko szczerze to pogubiłam się w tych cyklach i seriach choć widzę ze nie ja jedna jak czytam opinie to im dłużej to ciężej zrozumiec może ktoś napisał by mi prostą rozpiskę np na pierwsze 4 dni krok po kroku z przerwami itp. czekam:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość madziooolek
jeżeli ktoś byłby zainteresowany dietą od specjalisty to proszę pisać. Ja osobiście korzystam z takiej diety i przewidziany spadek masy to 1kg na tydzień ponieważ "chudniemy z głową". Obecnie posiadam pierwszy poziom czyli "dieta redukcyjna". Oczywiście mogę ją wam udostępnić za małą opłatą czyli 20 zł ponieważ ja za nią zapłaciłam 1700 a wiem że jest skuteczna a Polacy mają coraz większy problem z wagą. Oczywiście mogę ją przesłać jednak to nie ja jestem specjalistą. Powiem szczerze że jest ona bardzo skuteczna i NIE wymaga ćwiczeń. Ja posiadam program dla ludzi z lekką nadwagą lecz nie z otyłością. Ponieważ każdy przedział ma inne wartości.
Zdecydowani proszę pisać na maila slicznotka160@wp.pl
Odpowiadam tylko na maile :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Witam,od dwóch tygodni robie regularne ćwiczenia-brzuszki,pompki,przysiady i inne a od wczoraj postanowilem zacząć 6 weidera ale mam pytania z wiazku z tym.Czy jesli mój brzuch nie jest płaski ale duzo mu nie brakuje to czy nadal warto mi robic 6 weidera i czy beda efekty jesli tak?? i drugie pytanie czy powinno bolec pomiędzy klatką piersiową a brzuchem gdy skonczy sie lub w trakcie robienia 6 weidera??
Z góry dzieki za odpowiedz,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość caprio17
Hej! Mam pytanie odnośnie tych cylki i serii bo ich nie jestem w stanie zrozumieć.
nie rozumiem o co chodzi z tymi cyklami,jeżeli chodzi o np. 2 ćwiczenie to czy ja mam 6 razy podnosić nogi? i to jesten cykl? i jeśli zrobie cały zestw to to jest seria 1? Błagam wytłumaczcie mi to!!!!:confused::confused::confused:
Odnośnik do komentarza
Witam, otóż od jutra (znaczy dziś) chciałbym zacząć te ćwiczenia. Po prostu chciałem poprawić rzeźbę :>. Mam tylko pytanie, gdyż jestem dosyć wytrzymałe i te 40minut to peewnie będzie nic, czy mógłbym jakoś uintensywnić ćwiczenia?
Odnośnik do komentarza
mam 25 lat 180 cm i warze 90 kilo niestety moja waga ulokowała sie na brzuchu chce spróbować 6 wadera.


czy w czasie treningu mogę lub powinienem używać odżywek, myślałem o HNB gdyż wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, czy to nie wpłynie negatywnie na wyniki treningu.
Odnośnik do komentarza
A ja mam dwa pytania, po pierwsze czy nogi przy wykonywaniu cwiczeń należy lekko podnosic czy maja cały czas leżec na ziemi? a drugie pytanie troszkę nie na temat, cwicze również na takim kółku nie wiem jak sie fachowo nazywa, ale trzeba sie na nim wyciągnąc i to ponoc działa na mięśnie brzucha (Pan pewnie wie o co chodzi) ;) w każdym razie jak ogladałam filmiki instruktarzowe to osoby, które cwiczyły były w stanie utrzymac sie nad ziemią po rozciągnieciu, a ja padam jak długa na podłoge...wobec tego chciałam zapytac czy moje wiczenia maja jakikolwiek sens?:confused:
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie,mianowicie.
Robie juz 3 raz szostke weidera (2 razy doszedlem do 16 dnia jednakze przemęczenie spowodowane szybkim tempem zycia nie pozwolilo mi dokonczyc cwiczen.)
Robie szóstke weidera od 3 dni. I tu zaczyna się problem.
Zrobilem szostke weidera 2 dni pod rzad (okolo 22,23 godziny) lecz w 3 dniu nie mialem mozliwosci zrobienia cwiczen. Rano gdy wstalem okolo 10 nadrobiłem straty lecz to nie bylo o tej porze jak w poprzednich dniach.
Nie wiem czy zacząc od początku (dodam, ze tego bym nie chcial) czy nadal robić.
A jezeli robić -dzisiaj zrobic cwiczenia pod wieczor i wrocic do wieczornego cyklu,czy dzisiaj juz nie robic i zrobic jutro 4 dzien?
Odnośnik do komentarza
Gość Smerfetunia
Cześć,
Chce trochę schudnąć (mój brzuch to wielka masakra!)... Mam nadzieje że pomoże mi w tym 6 Weidera.
Jutro zacznę pierwsze ćwiczenia.
Najgorsze jest to że mam słomiany zapał... Porobię parę razy i później odpuszczam :(
Może macie jakiś przepis na lepsza mobilizacje ?
Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Gość Lesueurilla
Witam. Dziś jest mój 1 dzień ćwiczeń, jak i zapoznaniem się z A6W.
Czy w siódmym dniu, serii 3 a cykli 8, to będzie wyglądało tak: 1 ćwiczenie - każdą nogę unieść 8 razy, w 2 ćwiczeniu obydwie nogi unieść 8 razy a jeśli wykonam wszystko to jeszcze x2? I np. w ostatnim tygodniu: 1 ćw. unieść nogę 24 razy itd. I to wszystko powtórzyć jeszcze x2? Chyba jestem nieco tępa, bo nic nie kapuję...:|
Odnośnik do komentarza
kimi napisał/a:
siemka dziewczyny i chłopaki
możeciew mi poradzic coś w sprawie mojego brzuszka bo mam oponki i nierozumie w tych ćwiczeniach tych planów a i b znaczy w tych ćwiczeniach tych cykłów
:confused:


cześć oglądnij sobie filmik o rewelacyjnych, moim zdaniem aplikatorach igłowych (brzmi strasznie - ale zaręczam że stosowanie jest przyjemnością) www.aplimedica.pl/video (drugi filmik) gorąco polecam - ja się pozbyłam takiego problemu jaki masz Ty
Odnośnik do komentarza
Tutaj mogę się zgodzić z opinią,że to ćwiczenie wymaga systematyczności,jak zresztą wszystko podczas odchudzania. A mamy do tego okazję ponieważ wielkimi krokami zbliża się zima i można zainwestować takze w bieżnię lub rowerek stacjonarny,po prostu niewielkim kosztem urządzić swoją własną siłownie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...