Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy dobrze ćwicze robiąc:
1 dzien
ćw.1 - 6 powtórzeń każda noga
ćw.2 - obie nogi 6 powtórzeń
ćw3. - 6 powtórzeń każda noga
ćw4 - obie nogi 6 powtórzeń
ćw5. - 6 powtórzeń kazda noga
ćw6. - obie nogi 6 powtórzeń
wczoraj tak zrobilem jedna serie czy dobrze cwiczyłem?
a dzisiaj dwie takie serie zrobilem czy dobrze?
czy tak jak podałem 1 dzien to jest jedna seria czy jeden cykl?
Odnośnik do komentarza
Chciałam się zapytać ile czasu po porodzie mogą zacząć wykonywać A6W? Moja połozna twierdzi że ok roku :o Fakt jestem po transfuzjach i mam niską hemoglobinę w dalszym ciągu, ale chyba rok to przesada :confused: wiec zaczełam już :smilewinkgrin:

No i jeszcze pytanko do ćwiczenia no.5 Nie wiem czy dobrze robie, ale macham łącznie 75 razy! Dobrze?:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Czy jest wskazane czy może obojętne jeśli w czasie ćwiczeń będę pić mleko? I jeszcze chciałem zapytać czy jest różnica jeśli będę robił ćwiczenia np. o 8 rano czy o 23 wieczorem?? Czy może lepiej jest kiedy będziemy zawsze robić o tej samej godzinie? Pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
witam.no ja mam spory brzuszek ale p wypadku tak sie stało,rozleniwiłem sie i mój ładny brzuszek jaki kiedys mialem zanikł pod fałdami tłuszczyku.teraz zaczynam a6w rozciaganie i klatke piersiowa.Moje pytanie czy po dłuzszym trenowaniu a6w jest mozliwosc wytrzenowania miesni do jeszcze lepszego stopnia.czy samo a6w moze zrobic bardzo ladny kaloryferek?No i bardzo duzo ludzi ma problem poniewaz widac zadowalajace efekty jedynie na wyzszej partii miesni brzucha czyli co...ktos kto ma wiekszy brzuszek raczej nie bedzie zadowolony do konca.oczywiscie kazdy organizm moze zareagowac inaczej i tez wiele zalezy od intensywnosci cwiczen.Chciałbym jedynie wiedziec co zrobic gdy nie zgubi sie tluszczyku od dołu brzuszka.Czy clenbuterol,winstrol+hmb jest jedynym rozwiazaniem?pzdr.
Odnośnik do komentarza
Hej wszystkim. Mam pare pytan. Czy ta technika cwiczen rowniez jest odpowiednia dla facetów? Bo widze ze to taka typowo kobieca strona oraz na innych tez ogolnie wypowiadaja sie o tym nasze drogie Panie :) Jezeli facet rowniez swobodnie moze to cwiczyc to jestem pelna para za tym aby zaczac. Ogolnie mam "oponke" ktora zaczela mi przeszkadzac, po prostu podrosla i jakos nie mile mi na nia patrzyc :) I prosze Instruktora o rade. Zaczalem regularne biegi, bede starac sie codziennie biegac (a od czasu do czasu rowerek stacjonarny zamiast biegu) wedlug swoich mozliwosci, z dnia na dzien staram sie zwiekszac pokonany dystans i do tego cwicze raz w tygodniu hantlami ale to ogolnie cwiczenia na ramiona + zaczynam codzienne robic brzuszki. Czy takie cos w polaczeniu z A6W moge stosowac? Bardzo prosze o jakies rady, z gory dziekuje. :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
INSTRUKTOR RACZEJ NIE ODPOWIE ZA DARMO...MUSISZ WYSŁAC SMSA ABY DO9DAC KOMENTARZ W DZIALE FITNESS AEOROBICZNA 6 WEIDERA NP. NA TYM TO POLEGA.Minusem jest to ze sie długo czeka na odpowiedz ale cóz...kazdy ma swoje obowiazki no i chyba warto czekac...jednak czasami zbyt długo.a co do cwiczen to moga cwiczyc kobiety,mezczyzni nikomu to nie zaszkodzi.Sam mam duzo tłuszcyku na brzuchu bo waze 92kg wzrost 180cm.jednak samo cwiczenie a6w nei spali tłuszczu moze jednak znacznie zmniejszyc jego ilosc.jezeli masz szybka przemiane materii to moze i spalisz wszystko.napewno spalisz jezeli bedziesz cwiczenia wykonywał dobrze co mi nie wychodzi poniewaz ludziom z wiekszym wybrzuszeniem jest trudniej ale brne do celu.Jezeli łaczysz te wszystkie cwiczenia razem to uda ci sie to napewno.wydaje mi sie ze cwiczenia na ramiona raz w tygodniu to za mało ale nie wiem jaki dokładny stawiasz sobie cel.to tylko moja opinia.pzdr.
Odnośnik do komentarza
Musze powiedziec iz jestem mile zaskoczony tym cwiczeniem jestem na 13 dniu i widze iz przez moja gruba warstwe tłuszczu przebija sie wyrazny zarys miesni.Oczywiscie daleko do tego co bym chciał osiagnac ale jestem pewien ze gdyby nie tluszczyk to bym był juz bardzo zadowolony.To cwiczenie ma równiez palic tłuszcz ale po 13 dniach nei spale przeciez tyle tłuszczu poniewaz nei stosuje zadnej diety i jem nawet w nocy o godzinie 00:00 .Ale dąze do celu napewno warto.tyle.
Odnośnik do komentarza
Aerobik to znakomita sprawa. Ja już od jakiegoś czasu regularnie na niego uczęszczam i muszę przyznać, że juz widać efekty. Ostatnio nawet postanowiłam zainwestować w odpowiedni strój do ćwiczeń. Znalazłam stronę fa-pol.pl i zamówiłam u nich spodnie i koszulkę do ćwiczeń. Ubrania są opatrzone metkami jednej z lepszych marek produkujacych ubrania sportowe - Under Armour. Najbardziej spodobały mi się spodnie wykonane z materiału pochłaniającego wilgoć i nieprzyjemny zapach. Naprawdę warto się w coś takiego zaopatrzyć przed rozpoczeciem aerobiku.
Odnośnik do komentarza
witam:) a ja chcialam sie dowiedziec czy do tych cwiczen jest jakas najlepsza pora dnia? czy najlepiej cwiczyc rano wieczorem czy w ciagu dnia? jest jakas roznica?:confused::) uformuja nam sie miesnie brzucha a kilogramy spadna?:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...