Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

heeej ;] a w tych ćwiczeniach to przy tym 5 to ile razy zminieać tą noge przy pierwszym powtorzeniu i wgl . jak robie 1 powtorzenie i dochodze do tego cwiczenia to nie wiem le razy . a brzuch boli okropnie od tego juz . i dlugo cwicze i nie widze rzadnych efektów :(
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Od jakiegoś czasu wykonuję ćwiczenia właśnie na brzuszek, lecz nie jest to dokładnie 6W. Cały, można powiedzieć cykl, teraz wygląda tak:

- 20 brzuszków,
- ćwiczenie 5 z 6W 10 zmian,
- ćwiczenie 6 z 6W 4-5 sekund,
- ćwiczenie 4 z 6W 5 powtórzeń.

Na dzień dzisiejszy wykonuję 8 cykli.

Czy te ćwiczenia będą coś dawały?? Wiem, ze mogę stosować 6W, ale kilka razy już próbowałem i nie wytrzymywałem 2 tygodni. Ćwiczenia, które podałem jakoś lepiej mi wychodzą i bardziej mi się chce. Czy będą one tak skuteczne, jak 6W??
Odnośnik do komentarza
Witam.
Dzisiaj rozpoczęłam siedem tygodni z a6w, bardzo zależy mi na tym, by schudnąć i ładnie wyglądać. Prócz a6w zrobiłam również dziesięć brzuszków, rowerek, kilka innych ćwiczeń, również na rozciąganie ciała. Wraz ze wzrostem powtórzeń ćwiczeń z a6w będę zwiększała również ilość powtórzeń innych ćwiczeń. Oprócz samego ćwiczenia planuję wyeliminować z diety słodycze i produkty o dużej zawartość tłuszczu. Ale czy to ma sens i może mi pomóc ? :)
Odnośnik do komentarza
Witam , Obecnie kończe 3x12 według planu "B"

Piszecie że nie można cwiczyć dłużej niż 40min . Ja już teraz wiem że na pewno ten czas będę przekraczać , dla mnie jest to nie możliwe . Staram sie wykonywać ćw jak najlepiej (3sek+ napięcia) + odech i wydech . Macie jakieś porady ? oraz jakie sa skutki jesli ćw bedzie trwało dłużej niż 40 min .

Pozdrawiam Marcin
Odnośnik do komentarza
Gość Kiniasek
mam takie pytanie, czy cw 1, 2 itd wykonujemy po razie? tzn prawa nozka, lewa i przechodzimy do cw 2 i tak jak dojdziemy do 6 (jedno podniesienie obu nog?) i od nowa i tak w zaleznosci ktory dzien to tyle powtorzen cyklu?
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. W ćwiczeniu pierwszym jest napisane 1 seria zginamy nogę i robimy 6 powtórzeń a później drugą nogę. Ale nie jest napisane czy robimy na druga nogę też 6 powtórzeń to razem było by 12 powtórzeń. Może ktoś wie?
Odnośnik do komentarza
Gość a6w- kocham
witam jestem na 8 dniu (czyli 3 serie po 8 razy) łączny czss wykonwania( nie licząc ok. 1 min. pzrerwy )to ok. 4- 5 min. niektórym dzochodzi do 20 min.! czy jest coś żle? iczemu taka różnica.? dziękuję:lol::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Gość stivi1995
Ludzie...
Ja Was proszę... po co zadajecie pytania po 20 razy jedne i te same ? Ja się nie dziwie że administracja nie odpisuje na Wasze pytania... rozumiem 1 raz odpisać 2 razy ale żeby aż tyle?! ciężko Wam posiedzieć te 10 minut dłużej na forum i poszukać? :no:
riliae ... efektów ćwiczeń nie można od tak przepowiedzieć... każde ciało jest inne i dla każdego potrzeba czasu...
neo555 tak każdą nogę... jeżeli dobrze pojmuję to noga ma jakieś połączenie z mięśniem i lewa odpowiada lewemu a prawa prawemu to chyba jasne że każdą...
Kiniasek... Szanowny Pan Instruktor napisał już że takie ćwiczenie jest wydajniejsze , ja jednak wolę robić powiedzmy 6x1ćw 6x2ćw... wiem że mięśnie wtedy się bardziej męczą , ale wole tak i już ;)
Więcej pytań proszę kierować na pw ;)
PS. mój nick mówi prawdę , mam 16 lat ;]
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Stefan Jovetic
Ja mam trochę może "dziwne" pytanie aczkolwiek z początku ćwiczeń , otóż na początku "pociłem się normalnie" a wraz ze zwiększaniem cykli w kolejnych dniach już tak nie jest i moja "potliwość" że się tak wyraże zmalała :confused: ..... w sumie nie wiem o co chodzi (ćwiczę wydaje mi się że dobrze) . To normalne?
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj mija 21 dzień ćwiczeń, efekty są zniewalające, nikt nie jest w stanie mi uwierzyć że po zaledwie 20 dniach widoczne są takie efekty. Zawsze ćwiczyłam zwykłe brzuszki i efekty były znikome, teraz mam brzuch płaski jak nigdy. Jedynym problemem jest ból karku w czasie ćwiczeń, starałam się przy podnoszeniu barków nie obciążać tak karku i go nie zadzierać ale nie pomaga ... poza tym wszystko idzie idealnie. Przy ćwiczeniach baaaaaaardzo się męcze ale odczuwam satysfakcje gdy widzę jak z dnia na dzień mój brzuch robi się taki o jakim zawsze marzyłam :D
Odnośnik do komentarza
Gość Stefan Jovetic
Aerobiczna 6 Weidera jest super Polecam każdemu. A teraz mam kolejne pytanko , aby wytrwać w "formie" który dzień stosować do profilaktycznego ćwiczenia i czy po tych 42 dniach też trzeba ćwiczyć codziennie czy może co drugi trzeci dzień??
Odnośnik do komentarza
a ja mam takie pytanie... bo mam problemy z plecami poprostu za dużo nosiłam no i mam nad wagę. Czy jak zaczne robić te ćwiczenia to nie bedzie za duże obciążenie na plecy? Czasami tak mam że jak sie naschylam i napodnosze czegoś to boli ;)
Albo jakieś inne ćwiczenia znacie, zeby jakoś pomoc sobie z tymi plecami, a koniecznie musze schudnąć :|
Odnośnik do komentarza
Gość stivi1995
Z tego co słyszałem A6W na plecy nie działa najlepiej ... Jednak polecam Ci abyś nie ryzykowała . Weź np. ćwiczenia na płaski brzuch bądź na talię osy - to jeśli chodzi o brzuch. Ja bym dorzucił do tego dietę i aeroby .
To wszystko z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Ja póki co zabierałam się dwa razy i szybko mój zapał minął. Niedługo planuje zacząc jeszcze raz i możemy tym razem dłużej wytrzymam.
Macie może jakieś jeszcze inne propozycje podobnych ćwiczeń na mięśnie brzucha??
Odnośnik do komentarza
Gość marta5558
na płaski brzuszek proponuję brzuszki i nożyce- 2 razy dziennie po kilka serii.

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...