Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swoim chłopakiem uprawiamy reguralnie petting.Od przedostatniego razu,gdy on zaczął mi wpychać palce,to zaczeło mi to tak ,,trochę dokuczać''.Jak wyjął palce to zaczął boleć mnie troszke brzuch i miałam takie dziwne odczucie w środku.Odpoczeliśmy troche i po paru minutach znowu to zaczeliśmy robić,niestety gdy chciał wsadzić mi palce to trochę mnie to bolało.Od przedostatniego razu mineły nie całe 2 tyg.Po tych niecałych dwóch tygodniach znowu wczoraj i dzisiaj(bo nocował u mnie)uprawialiśmy petting.Gdy wsadził mi palce to na początku było jak ostatnio i po wyciągnięcie też bolał mnie troche brzuch,więc znowu odpoczneliśmy i znowu spróbowaliśmy i tym razem nic mnie nie bolało ale zara zpo tym poszłam się odświeżyć i na majtkach miałam krew i w moczu.Boli mnie lekko brzuch i krwawię,ale w sumię czuję sie jak przy okresie.Dodam,że gdzieś z 2 miesice temu jak się pieściliśmy to też miałam troche krwi ale brzuch mnie raczej nei bolał i więcej nie krwiawiłam.Mogło to być plamienie po okresie bo wtedy miałam go kilak dni przed stosunkiem.Ostatni okres miałam gdzieś z 3 tyg temu,ale jak przypominam zaczełam się tak czuć dopiero od przedostatniego stosunku.Wcześniej nie było nic.Mój chłopak powiedział,że słyszał,że jeżeli przebił mi błonę to mogę krwawić nawet cały dzień.Ja myślę,że teraz ta błona została przebita ale nie jestem pewna.Czy straciłam tą błonę?A jak nie to no to co mi jest i jak temu zaradzić?dlaczego tak się stało?

Odnośnik do komentarza

Razem z moim chlopakiem uprawialismy peeting, on bez bielizny ja w majtkach i spodenkach, doszedl 2 razy po czym poszlismy umyc narzady i rece, ale rece umyl sama woda, pozniej dotykal mnie palcem po pochwie i wsadzil go pare razy, pracie niemialo wgl kontaktu z moja pochwa i majtki mialam na sobie caly czas z wyjatkiem kiedy uprawialsmy seks oralny, i moje pytanie jest takie czy to ze umyl rece sama woda moze miec jaki kolwiek wplyw na ciaze? i dodam ze mialam dni nieplodne. Wydaje mi sie to niemozliwe bo sie myl i nie mielismy kontktu narzadow,lecz trapi mnie ta sprawa.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałem się spytać jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, gdy podczas zabawy mężczyzna dostał wytrysku będąc w bieliźnie, a jego partnerka w skąpych majtkach (koronkowe) otarła się kilka razy o jego członka przez ową bieliznę. Czy umycie się przez kobietę może być przychylne NIE zajściu w ciążę? Dodam również, iż w tym przypadku kobieta ma lekko nieregularne miesiączki (od 1 do 3 tyg. opóźnienia).
Chciałbym znać wszystkie możliwości oraz, które z wypisanych faktów przemawiają na większe, a które na mniejsze prawdopodobieństwo ciąży.

Odnośnik do komentarza

Uprawialismy petting z dziewczyna i gdy mialem wytrysk wieksza czesc spermy na oko 80% wyplyneła na lozko a reszcze z penisa wytarlem chusteczka, nastepna chusteczka wytarłem palce a na koniec w spodnie. Po 10-15min zaczelismy dalej pieszczoty, wlozylem jej palce do pochwy. Temperatura pokojowa dziewczyna byla na pograniczu dni plodnych. Czy zajdzie w ciąże

Odnośnik do komentarza

Mam problem . Uprawiałem petting z dziewczyną . Nagle doszło do wytrysku . Wziąłem chusteczke i wytarłem nasienie z brzucha . Chusteczke wyrzuciłem . Bardzo dokładnie umyłem ręce a potem kontynuowałem petting z dziewczyną . Dzień po dziewczyna skarży sie na ból brzucha i mdłości . Petting uprawialiśmy w dzień płodny . Czym dziewczyna może byćw ciąży ? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam petting z chłopakiem - razem ocieraliśmy się o swoje narządy płciowe i wydzieliła się przezroczysta substancja (nie wiemy kogo). Być może jest to preejakulat. Dodatkowo mam dni płodne.
Chciałabym się dowiedzieć czy doszło do zapłodnienia i jakie są na to szanse w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jestem chłopakiem i wraz ze swoją dziewczyną postanowiliśmy się trochę pobawić. Ogólnie może po prostu opiszę sytuację, tak będzie prościej. Powiem tylko, że w czasie pieszczot nie było żadnej penetracji pochwy.

Po skończeniu tak jakby 1 tury pieszczot, poczułem, że trysnąłem płynem ejakulacyjnym. No i po prostu chciałem ręką sprawdzić, czy to było to... no i miałem trochę wilgotne palce (nie było gęste, trochę wilgotne) ale wtarłem to w spodenki i przez ok. 10 min rozmawiałem z dziewczyną itp. Potem zacząłem ją masować (dużo było kontaktu ze sweterkiem, ale potem także same biodra, nogi, ręce, itp), ale potem też po ok 10 min zacząłem masować jej pośladki pod majtkami (bezpośrednio) no i nie wiem czy nie mogły tam zostać pozostałości tego płynu co miałem na reku. Poza tym potem też się pieściliśmy i także trzymałem swoje ręce na jej pośladkach (bezpośrednio, na skórze), momentami blisko krocza ale to było gdzieś 30 min po sprawdzeniu.

Ogólnie ręce miałem suche, ale wiadomo, w czasie pieszczot pośladków wytworzył się pot i mnie zastawia czy plemniki nie mogłyby wtedy dojść do pochwy... Moja dziewczyna miała wtedy ostatni dzień krwawienia. Myślę, że miała tampon lub podpaskę. Powiedziała, że krwawienie się skończyło następnego dnia (po pieszczotach) (to był już 7 dzień po rozpoczęciu, ma cykle ok 28 dni). Jak już pisałem, nie było kontaktu palców z pochwą, tylko możliwe że dotknąłem okolic krocza.

Teraz moje pytanie, czy jest szansa na to, że mogła zajść w ciążę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Jestem chłopakiem i wraz ze swoją dziewczyną postanowiliśmy się trochę "pobawić". Ogólnie może po prostu opiszę sytuację, tak będzie prościej. Powiem tylko, że w czasie pieszczot nie było żadnej penetracji pochwy.

Po skończeniu tak jakby 1 tury pieszczot, poczułem, że trysnąłem płynem ejakulacyjnym. No i po prostu chciałem ręką sprawdzić, czy to było to... no i miałem trochę wilgotne palce (nie było gęste, trochę wilgotne) ale wtarłem to w spodenki i przez ok. 10 min rozmawiałem z dziewczyną itp. Potem zacząłem ją masować (dużo było kontaktu ze sweterkiem, ale potem także same biodra, nogi, ręce, itp), ale potem też po ok 10 min zacząłem masować jej pośladki pod majtkami (bezpośrednio) no i nie wiem czy nie mogły tam zostać pozostałości tego płynu co miałem na reku. Poza tym potem też się pieściliśmy i także trzymałem swoje ręce na jej pośladkach (bezpośrednio, na skórze), momentami blisko krocza ale to było gdzieś 30 min po sprawdzeniu.

Ogólnie ręce miałem suche, ale wiadomo, w czasie pieszczot pośladków wytworzył się pot i mnie zastawia czy plemniki nie mogłyby wtedy dojść do pochwy... Moja dziewczyna miała wtedy ostatni dzień krwawienia. Myślę, że miała tampon lub podpaskę. Powiedziała, że krwawienie się skończyło następnego dnia (po pieszczotach) (to był już 7 dzień po rozpoczęciu, ma cykle ok 28 dni). Jak już pisałem, nie było kontaktu palców z pochwą, tylko możliwe że dotknąłem okolic krocza.

Teraz moje pytanie, czy jest szansa na to, że mogła zajść w ciążę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jakiś czas temu uprawiałam petting z moim partnerem.(Od dawna już współżyjemy, jednak nie mieliśmy zabezpieczenia, a ja z powodów z zdrowotnych już od jakiegoś czasu nie brałam tabletek hormonalnych wiec nie chcieliśmy ryzykować).

Podczas zajścia miał on wytrysk, który obficie spłyną mu na ręce, które następnie wytarł w prześcieradło, po chwili (minuta, może pół minęło) włożyła je do pochwy głęboko. Ta aktywność trwała ok 10 minut.

Po wszystkim zaczęłam panikować, ponieważ mimo iż nie uprawialiśmy sex'u nie zadbaliśmy o odpowiednie warunki higieniczne (umycie rąk przez partner i mnie). Mimo, iż doskonale zdawałam sobie sprawę, że ryzyko ciąży jest niewielkie, nie mogłam pozbyć się myśli A jeśli to WŁAŚNIE JA ZNAJDĘ SIĘ W TYCH KILKU PROCENTACH?, Przecież mam dni płodne...

Po 30h postanowiłam wybrać się do lekarza. Ginekolog zrobił mi wywiad (waga, wzrost, jaki leki przyjmuję itp), już po moim telefonie wiedział w jakiej sprawie przychodzę. Podczas wizyty nie pytał o szczegóły zajścia. Przepisał receptę. Zażyłam tabletkę.

Prócz niewielkich mdłości i lekkiego bólu żołądka jak na razie obyło się bez większych skutków ubocznych. Jednak minęło kilka godzin i zaczęłam sobie zadawać pytanie czy nie postąpiłam aby zbyt pochopnie zażywając tą tabletkę.

Proszę mi powiedzieć, czy naprawdę MIAŁAM UZASADNIONE POWODY ABY WZIĄĆ TEN LEK? Czy miałam realne i poważne szanse zajścia w ciąże. Czy w ogóle było się czego obawiać? Czy to była po prostu zwykła gówniarska, niedojrzała decyzja?

Z góry dziękuję, za odpowiedź :)

N.G.Z.

Odnośnik do komentarza

Witam ;)
Ostatnio z moim chłopakiem pieściliśmy się, chłopak dotknął penisa ręką ale nie mamy pewności czy dotykał napletek, nie doszło do wytrysku,ale penis był mokry od śliny a zarazem od płynu ejakulacyjnego, następnie zrobił mi palcówkę. Oczywiście musiał mi rozpiąć spodnie, więc napewno troszke wytarl :) dodam ze od 3 miesięcyy miałam 28 dniowy cykl, lecz ostatni był 21 dniowy i nie potrafię określić dni płodnych, biorąc pod uwagę 28 dniowy cykl pieściliśmy się 5 dnia cyklu. Istnieje jakieś ryzyko? bardzo się denerwuję mimo wszystko ;) Dodam ze mam guzki wokoło brodawek.

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawiałam z moim chlopakiem peeting dzień przed i kilka razy w trakcie miesiaczki oraz jeden dzień po niej, i on dotknął mnie swoim penisem w intymnym miejscu, nie było wytrysku, ale nie wiem czy nie było prejakulatu... minęło 5 tygodni a ja się bardzo martwię bo tydzień spóźnia mi się okres, boli mnie podbrzusze i jest mi niedobrze... czy jest możliwość ze zaszłam w ciaże? dodam jeszcze ze w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie, mimo to bardzo się boję... proszę o odpowiedz...

Odnośnik do komentarza

~na...02
Ze swoim chłopakiem uprawiamy reguralnie petting.Od przedostatniego razu,gdy on zaczął mi wpychać palce,to zaczeło mi to tak ,,trochę dokuczać''.Jak wyjął palce to zaczął boleć mnie troszke brzuch i miałam takie dziwne odczucie w środku.Odpoczeliśmy troche i po paru minutach znowu to zaczeliśmy robić,niestety gdy chciał wsadzić mi palce to trochę mnie to bolało.Od przedostatniego razu mineły nie całe 2 tyg.Po tych niecałych dwóch tygodniach znowu wczoraj i dzisiaj(bo nocował u mnie)uprawialiśmy petting.Gdy wsadził mi palce to na początku było jak ostatnio i po wyciągnięcie też bolał mnie troche brzuch,więc znowu odpoczneliśmy i znowu spróbowaliśmy i tym razem nic mnie nie bolało ale zara zpo tym poszłam się odświeżyć i na majtkach miałam krew i w moczu.Boli mnie lekko brzuch i krwawię,ale w sumię czuję sie jak przy okresie.Dodam,że gdzieś z 2 miesice temu jak się pieściliśmy to też miałam troche krwi ale brzuch mnie raczej nei bolał i więcej nie krwiawiłam.Mogło to być plamienie po okresie bo wtedy miałam go kilak dni przed stosunkiem.Ostatni okres miałam gdzieś z 3 tyg temu,ale jak przypominam zaczełam się tak czuć dopiero od przedostatniego stosunku.Wcześniej nie było nic.Mój chłopak powiedział,że słyszał,że jeżeli przebił mi błonę to mogę krwawić nawet cały dzień.Ja myślę,że teraz ta błona została przebita ale nie jestem pewna.Czy straciłam tą błonę?A jak nie to no to co mi jest i jak temu zaradzić?dlaczego tak się stało?

tak,mogłaś stracić błonę.

Odnośnik do komentarza

ola193
Witam, uprawiałam z moim chlopakiem peeting dzień przed i kilka razy w trakcie miesiaczki oraz jeden dzień po niej, i on dotknął mnie swoim penisem w intymnym miejscu, nie było wytrysku, ale nie wiem czy nie było prejakulatu... minęło 5 tygodni a ja się bardzo martwię bo tydzień spóźnia mi się okres, boli mnie podbrzusze i jest mi niedobrze... czy jest możliwość ze zaszłam w ciaże? dodam jeszcze ze w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie, mimo to bardzo się boję... proszę o odpowiedz...

nie jesteś w ciąży. za to radzę iść do ginekologa, zawsze możesz się zbadać i dowiedzieć co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Witam ;)
Ostatnio z moim chłopakiem pieściliśmy się, chłopak dotknął penisa ręką ale nie mamy pewności czy dotykał napletek, nie doszło do wytrysku,ale penis był mokry od śliny "wymieszanej" z płynem preeejakulacyjnym, następnie zrobił mi palcówkę. Oczywiście musiał mi rozpiąć spodnie, więc napewno troszke wytarl :) dodam ze od 3 miesięcyy miałam 28 dniowy cykl, lecz ostatni był 21 dniowy i nie potrafię określić dni płodnych, biorąc pod uwagę 28 dniowy cykl pieściliśmy się 5 dnia cyklu. Istnieje jakieś ryzyko? bardzo się denerwuję mimo wszystko ;) Dodam ze mam guzki wokoło brodawek.

Austeria mogłabyś odpowiedziec bo chyba jestes "doswiadczona" ? ;D

Odnośnik do komentarza

~ania444
Witam ;)
Ostatnio z moim chłopakiem pieściliśmy się, chłopak dotknął penisa ręką ale nie mamy pewności czy dotykał napletek, nie doszło do wytrysku,ale penis był mokry od śliny "wymieszanej" z płynem preeejakulacyjnym, następnie zrobił mi palcówkę. Oczywiście musiał mi rozpiąć spodnie, więc napewno troszke wytarl :) dodam ze od 3 miesięcyy miałam 28 dniowy cykl, lecz ostatni był 21 dniowy i nie potrafię określić dni płodnych, biorąc pod uwagę 28 dniowy cykl pieściliśmy się 5 dnia cyklu. Istnieje jakieś ryzyko? bardzo się denerwuję mimo wszystko ;) Dodam ze mam guzki wokoło brodawek.

Austeria mogłabyś odpowiedziec bo chyba jestes "doswiadczona" ? ;D

ryzyko ciąży znikome.

a tak:
od 3 miesięcyy miałam 28 dniowy cykl, lecz ostatni był 21 dniowy i nie potrafię określić dni płodnych, biorąc pod uwagę 28 dniowy cykl pieściliśmy się 5 dnia cyklu.
to Ty nie patrz, bo jak był cykl 21 dni to nie możesz teraz patrzeć jakby był 28, bo nie wiadomo czy teraz nie będzie jakieś 24 albo dajmy na to znów 21. Mogę Ci dać sposób jak mw. to obliczyć jak chcesz, chociaż nie jestem zwolenniczką obliczania dni cyklu, bo to jest jak strzelanie, to się powinno obserwować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...