Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raz dwa trzy

Też kiedyś zaczynałam i miałam swoje schizy. Też czasami mam jakieś objawy które łatwo by było można podpiąć pod ciążę, chociaż wiem że nie ma szans w danym momencie. Warto mieć więcej wiedzy i sobie czasami wytłumaczyć pewne rzeczy na logikę. Czasami jeszcze lubiłam odpowiadać w takich tematach i uspokajać ludzi tłumacząc że coś jest mało prawdopodobne albo niemożliwe, ale to nie ma sensu. Czasami jak czytam takie tematy to wydaje mi się dajmy na to że 0,5% który zachodzi w ciąże przy tabletkach to jest kolosalnie dużo, a że nie wspomnę o skuteczności innych metod.

Odnośnik do komentarza

no ja nie wiem tak naprawdę jak to jest mieć takie duże schizy, bo nigdy takich nie miałam.. mimo ze zaczynałam uprawiac seks w bardzo, bardzo młodym wieku. raz myslałam ze jestem w ciazy ale to mi raczej bardziej matka wmowiła, bo myslała ze jak jestem nastolatką to wszystko moze się ze mną zdarzyć, i jak mowie ze nie jestem to i tak moge byc przeciez.. i tak mi namotała wgłowie ze sama zaczynałam wierzyc. Po prostu wiedziałam co robie i kiedy i jakie mogą byc konsekwencje.. tak jak Ty mowisz- trzeba brac na logike. bo ciaza się tez tak łatwo nie rodzi. w sumie to my się nie zabezpieczamy w ogole od dobrych... no wielu lat :) i jeszcze w ciążę nie zaszłam. tylko ze ja bardzo znam swoj organizm..no i mam psychiczny luz, bo teraz to już nawet jakbym miała schizy ciążowe, to to by raczej nie było schizem bo cieszyłabym się jak głupia z bycia w ciąży, chociaż nie staram się o dziecko :)

Odnośnik do komentarza

witam. uprawiałam petting z chłopakiem. jestem jeszcze dziwica. wytrysk nastąpił na jego brzuchu. Byłam bez bielizny i obawiam sie ze niechcacy moglam dotknąć spermy. Z poczatku myslalałam ze napewno jej nie dotknęłąm ale teraz jak o tym mysle mam obawy. Czy istnieje duze ryzyko ze jestem w ciazy? Zawsze myslalam ze jest to mozliwe jedynie przez stosunek...

Odnośnik do komentarza

Witam! Po krótce opowiem mój problem.
Ostatni okres miałam w dniach 13-18 grudnia 2011r. Na nastęony dzień (tj. 19 grudnia) uprawiałam petting z chłopakiem ale uważaliśmy i nie przypominam sobie żeb sperma była w okolicach mojej pochwy. Cykl mojego okresu wynosi 30 dni, więc tego 19 grudnia byłam co najmniej 3-4 dni przed rozpoczęciem moich dni płodnych. Teraz okres powinnam dostać 12 stycznia, ale go nie ma. 17 stycznia zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Nie mam też jakiś objawów, typu bolące piersi czy temperatura.
Jedynie czasem zaboli mnie jajnik i mam bardziej płynny śluz, podobny do tego jaki jest w czasie dni płodnych.
Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Czy test zrobiłam za szybko? Zawsze poleca się wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki a ja to zrobiłam 5 dni po tym terminie.

Odnośnik do komentarza

Witam .Mam pewien problem...
Boje sie ze moge byc w ciazy ale nie jestem tego pewna...
W ciagu dwoch tygodni schudlam kilogram, 10 dni po skonczeniu sie miesiaczki zaczely mnie bolec piersi... bywa ze mam skurcze w dole brzucha i czasem bola mnie jajniki... dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie zakonczyl we mnie tylko na brzuch..
pomozcie .. czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam .Mam pewien problem...
Boje sie ze moge byc w ciazy ale nie jestem tego pewna...
W ciagu dwoch tygodni schudlam kilogram, 10 dni po skonczeniu sie miesiaczki zaczely mnie bolec piersi... bywa ze mam skurcze w dole brzucha i czasem bola mnie jajniki... dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie zakonczyl we mnie tylko na brzuch..
pomozcie .. czy moge byc w ciazy?
prosze o odpowiedzz...

Odnośnik do komentarza

Witam Kaska 93,

Najlepiej jak w dniu spodziewanej miesiączki wykonasz test ciążowy.
Jeżeli wyjdzie dodatni, odwiedź ginekologa.
Jeżeli kochałaś się 10 dni po miesiączce, bez zabezpieczenia to oczywiście istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, ponieważ w preejakulacie mogą znajdować się żywe plemniki.
(Stosunek przerywany, w: Ginekologia praktyczna (red. W. Pschyrembel), Warszawa 1994, s. 713).
A więc stosunek przerywany nie jest dobrą metodą antykoncepcji i jego wskaźnik Pearla przy skrupulatnym przestrzeganiu wynosi 4. tzn. 4 na 100 kobiet zajdzie w ciąże stosując tę metodę.
Prezerwatywa też, dlatego polecam inne formy antykoncepcji.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

po wytrysku umyles penisa wiec raczej zaden plemnik sie nie ostal, gorzej, ze potem wsadziles penisa do pochwy bez zabezpieczenia bo mogl sie pojawic preejakulat czyli kropelkowanie w ktorym moga byc plemniki. Moim zdanie ryzyko ciazy jest male ale jednak zawsze jest...

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

No tak szczrze to ryzyko jest całkiem całkiem. Po pierwsze, jest naprawde duża szansa, że miałaś wtedy dni płodne, a wtedy jeden plemnik może zdziałac cuda :)

Z drugiej strony jesli nie było wytrysku, a jedynie preejakulat albo może i nawet nie to już jest lepiej, bo jednak plemnik, choćby jeden, ale zdrowy jest potrzebny do zapłodnienia.

Jak to się mówi - na dwoje babka wróżyła.

Może teścik? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

kbielawska - ja to bardziej piszę dla kolejnych nieświadomych, co to może tu zajrzą, to zyskają odrobinę wiedzy...

no bo chyba 18 tydzień ciąży to się zauważa, nie? Chociaż... przecież niejedna kobietę na świecie zaskoczył... poród!!! ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałem peeting z dziewczyną. Wytrysk miałem poza pochwą. Następnie oddałem mocz, a po godzinie doszło do zbliżenia jednak bez orgazmu, bez przebicia błony a wręcz było do tego bardzo daleko. Czy istnieje ryzyko zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...