Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sania1990

Witam. Proszę o odpowiedź. Pieściłam sie któregoś wieczoru z narzeczonym. Oboje byliśmy w bieliźnie. Jak dotykałam jego penisa przez majtki, to podczas dotykania poczułam jego "niekontrolowany wytrysk", i potem on wziął moją dłoń i pieściłam swój narząd razem zjego dłonia. Moje pytanie brzmi.. czy jest możliwośc zajścia w ciążę przez takie coś? ..

Odnośnik do komentarza

sądzę, że nie bo domyslam sie ze nawet jesli na rekach mieliscie sperme to od wytrysku minela chwila i plemniki na pewno by nie utrzymywaly sie tak dlugo a poza tym nic nie wspominasz o wlozeni upalcow do pochwy, nie wiem co znaczy piesciliscie sie ale jak tylko dotykaliscie np w okolicy lechtaczki to raczej nie ma mozliwosci ciąży

Odnośnik do komentarza

Hej. wczoraj z moim chłopakiem uprawiałam petting i on się tak trochę zagalopował wszedł we mnie i po chwili wyszedł . i tak chciałam się dowiedzieć czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciaży ? bo to było bez zabezpieczenia i mam 100% pewności że się nie spuśćił . miesiaczkę miałam od 23 do 28 a przewidywalnie okres powninnam mieć około 22 . jakie jest prawdpodobieństwo ciaży ?

Odnośnik do komentarza

Hej. wczoraj z moim chłopakiem uprawiałam petting i on się tak trochę zagalopował wszedł we mnie i po chwili wyszedł . i tak chciałam się dowiedzieć czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciaży ? bo to było bez zabezpieczenia i mam 100% pewności że się nie spuśćił . miesiaczkę miałam od 23 do 28 a przewidywalnie okres powninnam mieć około 22 . jakie jest prawdpodobieństwo ciaży ? proszę o dopowieź ! ! bo ja tu strzemp nerwów jestem ;x i nie wiem co robić ;x ! !

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dzisiejszej nocy razem z chłopakiem uprawialiśmy petting podczas którego spuścił mi się on na pupę, oczywiście postarał się to bardzo szybko wytrzeć ale bardzo boję się, że sperma mogła spłynąć do pochwy, która była bardzo nawilżona. Zastanawiam się czy iść do ginekologa, ale nie chciałabym też niepotrzebnie tracić pieniążków, jeśli moje obawy są niesłuszne. Nie wiem co robić i myśleć zwłaszcza że na dziecko jest dla nas obojga za wcześnie. Czy powinnam udać się do lekarza? Czy poczekać na okres który powinnam dostać koło 20 marca? Proszę o pilną odpowiedź, bo stresuję się nieziemsko!

Odnośnik do komentarza

Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę podczas pettingu.Kilka dni temu podczas pieszczot masturbowałam mojego narzeczonego, niestety doszło do wytrysku w jego bieliznę i na moje dłonie, które tylko wytarłam. (Jak długo plemniki mogą przetrwać na dłoni???w suchym środowisku), po jakimś czasie kilkukrotnie mogłam dotknąć swoich narządów. Boję się także tego, że mocno pocieralismy się o siebie po tym wytrysku (on był w tej mokrej bieliźnie, ja byłam bez), nie doszło do penetracji bezpośredniej. Boję się jednak że on mógł mieć na swoim palcu, który wsuwał mi w pochwę jakąś śladową ilość płynu, choć bezpośrednio raczej nie miał kontaktu ze spermą (niestety nie mogę tego wykluczyć)... Czy mam się czym martwić , nie planujemy ciąży.Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam , Miesiączkę dostałam 17 marca , 6 kwietnia uprawiałam petting z chłopakiem . Były to moje dni płodne . Wydzielał się wówczas preejakulat , który mógł mieć bezpośredni kontakt z pochwą .Wiele na ten temat czytałam ,opinie są podzielone : jedni twierdzą że znajdują się tam plemniki o słabej ruchliwości i potencjalnie ciężko jest zapłodnić się takim śluzem . Natomiast drudzy twierdzą zupełnie inaczej !W momencie kiedy zaobserwowałam ten śluz u mojego partnera , oboje się ubraliśmy . Boję się , że mogę być w ciąży ,ponieważ mam 18 lat . Od pewnego czasu bardzo bolą mnie piersi . Nigdy nie miałam takich objawów , zwykle przed miesiączką odczuwam ból brzucha . Jestem strasznie poddenerwowana. W związku z czym, w dzień spodziewanej miesiączki udałam się do apteki po test ciążowy , wynik był negatywny . Jednak nadal się obawiam , Może test był zbyt wcześnie wykonany ? Bardzo proszę o odpowiedź .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Witam. 17 kwietnia a wcześniej także 30 marca uprawialiśmy z chłopakiem petting, dla tego boję się, że mogłam zajść w ciążę. (chociaż 1 kwietnia wystąpiło krwawienie) 17 kwietnia podczas gdy chłopak próbował włożyć penisa wystąpiło krwawienie a dzień później zaczęły boleć mnie jajniki. Wczoraj (29 kwietnia) pojawiło się lekkie plamienie, więc nie wiem czy mogę robić już test ciążowy. Dodam, że mam nieregularne cykle i trudno mi wyliczyć dzień spodziewanej miesiączki. Czy wykonany dzisiaj test ciążowy będzie wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Witam,chciałbym się dowiedzieć czy można zajsć w ciąże przez ''pieszczoty''.Niedawno z moją dziewczyną tak właśnie robilismy,dręczy mnie pytanie czy mogła zajsć w ciążę gdy włożyłem jej palec? PODKREŚLAM ŻE JEST DZIEWICĄ, ale martwię się ponieważ przez nieuwagę mogłem dotknąc swojej bielizny, i byłem pewny że była na niej mokra plamka, (wytrysku nie było, możliwe że troche wydzieliny,może przez podniecenie) , i jak otarłem palcem o ta wydzielinę, a następnie pieściłem ją , to czy jest możliwa ciąża ?
Dziewczyna ma jeszcze nieregularne miesiączkowanie, proszę o odpowiedz specjalisty, dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Gość an...99

Wczoraj uprawiałam peeting z chłopakiem, bez ubrań. Miał mokrego członka, jednak do wytrysku nie doszło. Potem wkładał mi do środka palce... Jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że jestem w trakcie dni płodnych. Do tego wydziela mi się gesty, ciągnący się śluz. Błagam o odpowiedź, odchodzę od zmysłów...

Odnośnik do komentarza
Gość ma...a0

Witam serdecznie,
Nie moge spac w nocy przez jedna rzecz, a mianowicie....Podczas spaceru w parku przytulalismy sie z chlopakiem,on byl podniecony i mial majtki mokre od preejakulatu. Poszedł oddać mocz, przypuszczam ze w trakcie tej czynnosci musial rekami dotykac mokrej wydzieliny. Za kilka minut wlozyl mi reke za majtki i dotknal lechtaczki. Obawiam sie ze mogl mi przeniesc preejakulat. Ja sama po jakims czasie zaczelam sie masturbowac, i znowy sie zastanawiam czy jesli udalo mu sie zostawic troche wydzieliny na mojej lechtaczce, to czy ja dalej jej nie popchnelam w kierunku pochwy i teraz strasznie sie boje ze przez ta sytuacje moglam zajsc w ciaze. Czy to jest realne? Czy powietrze atmosferyczne unieszkodliwia plemniki? To byl 9dc.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość ol...23

Witam, mam 18 lat, dziś wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Następnie on wszedł we mnie na dosłownie chwilkę na ok. 5 cm. Do wytrysku nie doszło. Ostatni okres miałam 27 kwietania, moja długość cyklu to 28 dni, poza ostatnim razem ponieważ wynosił on 26 dni (wynikało to pewnie ze stresu wywołanego maturą). Natomiast okres krwawienia to 5 dni. Sprawdzałam w kalendarzyku i wynika że wlasnie mam dni niepłodne, ale oczywiste jest dla mnie,że podczas nich można zajść w ciąże! Ale mimo to wolę się upewnić czy jest możliwość że nie jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...