Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pr...ni

witam. mam 16 lat. nie mam stałego cyklu okresu. dzisiaj z moim partnerem zrobiliśmy peeting. boję się że zaszłam w ciążę. ostatni dzień okresu to 25 kwiecień, dostałam potem 26/27 maja. dzisiaj jest 4 dzień okresu. miałam tampona. kilka razy dotknął mnie swoim członkiem, ale ja zakrywałam majtkami i leginsami bo je miałam na sobie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Chciałabym opisać moja sytuacje i prosić o porade. Ostatnią miesiączke miałam 28 maja, a 3 czerwca z moim chłopakiem doszło do pettingu. Jednak tylko ja dotykałam jego, on mnie nie. Nie doszlo do wytrysku, ale wydzielił sie płyn . Ręce zostaly od razu wytarte,i wykonywałam wiele czynności w tym czasie np.wywieszenie prania,sprzątanie, często tez wycieram ręce w spodnie jednak nie umyłam ich. A po około godzinie skorzystałam z toalety. Nie dotknęłam ręką miejsc intymnych, jednak boję sie czy to co ewentualnie mogło być jeszcze na mojej rece moglo sie jakoś dostac do tych miejsc przez papier toaletowy? Może to głupie pytanie, ale widze, że na forum dziewczyny mają podobne pytania.
Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza

mam 15 lat...dzisiaj był u mnie chłopak i chcielismy zacząć współżycie. Nie mieliśmy zabezpieczenia ani nic takiego. Nie bylismy chyba gotowi do końca wiec wszedł we mnie tylko do połowy...poczułam ból tylko przez dosłownie sekunde a potem juz nic. Praktycznie nic potem nie czułam. Wcześniej robił mi dość mocno palcówke i minete. Nie skończył wni we mnie ani wgl...uznał ze nic nie wyleciało..nawet nie był blisko. Gdy juz pojechał odemnie zaczął bolec mnie w dolnej cześci brzuch...i głowa...nie wiem czy to ze stresu czy przez coś innego...mimo jego zapewnien ze nic po sobie nie zostawił martwie sie troche ze cos poszło nie tak...po wszytskim weszłam pod prysznic..starałam sie umyc dokładnie..NIe wiem czy panikuje za bardzo..ale dla pewności wole zapytać...jestem około półtora tygodni przed okresem...może trochę mniej .Do tego gdy zaczynalismy to robić nie było wystarczająco mokro żeby mógł wejśc we mnie do końca..może ten ból tez przez to.Proszę o szybka odpowiedz bo trochę się boję :(

Odnośnik do komentarza

Witam! Wiem,że tylko od Was uzyskam prawidłową odpowiedz.. otóż. Uprawiałam z chłopakiem petting, polegał on na tym, że oboje byliśmy w bieliźnie, całowaliśmy się i leżałam na nim i do niczego nie doszło, on tylko momentami odsunął moje majtki i dotykał mojego tyłka, NIC WIĘCEJ! Naczytałam się o możliwości zajścia w ciąże przez uprawianei pettingu... mam straszne przeczucia,wiem, żę to było nieodpowiedzialne! Ale licze na waszą odpowiedz.. czy jest jakieś ryzyko, że mogłam zajść w ciąże?
Nie jestem pewna, ale on raczej nie miał wytrysku

Odnośnik do komentarza

witam;)
może to być dziwne pytanie ale nie mogę o tym przestać myśleć. Tak więc niedawno ( 06.06.12r) uprawiałam petting z chłopakiem i po jakiejś chwili wszedł we mnie na bardzo krótko ( 5-7 sekund) lecz na członku znajdował sie preejakulat nie w dużej ilości ale był. Jest jakieś ryzyko że zaszłam w ciąże?
Miałam w tedy dni nie płodne, a do wytrysku doszło poza pochwą.

Odnośnik do komentarza
Gość spanikowany

Witam. około 25 maja uprawiałem petting z dziewczyną. wytrysku nie było. dziewczyna nie umyła rąk i zmieniła tampona. ja swojego penisa nie dotykałem przed dotknięciem jej pochwy, ona mojego penisa tez dotykała tylko po skórze, ruszała w góre i w dół. czy jest ryzyko ciąży? dodam że okres w czerwcu zaczął jej sie dwa dni wcześniej, a w pierwsze dwa dni krew była koloru bardziej brązowego. czy to wynik zerwania błony dziewiczej?

Odnośnik do komentarza

Witam.
16.05 doszło między mną a chłopakiem do pettingu kilka razy dotknął mnie swoim penisem.
18.05 dostałam obfitą miesiączkę.
13.06- 18-06 dostałam miesiączkę jednak była ona mało obfita z brązowym śluzem.
23.06, 25.06 i 28.06 robiłam test ciążowy wszystkie wyszły negatywne.
Pragnę podkreślić ze to było pierwsze zbliżenie z chłopakiem
Gdyby doszło do przebicia błony, krwawiłabym jednak do niczego takiego nie doszło.
W moczu mam nieco białe drobinki. Martwię się
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

raczej nie jesteś w ciąży, bo chłopak cie tylko dotknął penisem, potem mialaś obfitą miesiączkę, a w ciąży można mieć plamienie, ale nie takie obfite, bo to oznacza poronienie, a i testy wyszły negatywne, a po takim czasie powinny być pozytywne jeśli byś była w ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość gr...27

witam mam problem tego typu ,uprawialem sex z kobieta doszlo do wtrysku ale w okolicach pochwy ,czy jest mozliwosc zajscia w ciazu kiedy odrobina nasienia dostala sie do pochwy podczas pieszczenia jej ??nie doszlo do wytrsku w srodku dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość ko...us

Witam,
jestem dziewicą. Ostatnio z moim narzeczonym sie zabawialismy aczkolwiek nie doszło do stosunku.
Jedynie nasza bielizna(dolna część) była mokra i możliwe że On jakimś cudem przeniósł nasienie do mojej pochwy. Zaznaczam,że jestem dziewicą. Czy może dojśc do zapłodnienia?? z góry dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

do postu przedostatniego - nie ma możliwości abyś zaszła w ten sposób w ciązę, bo plemniki na powietrzu bardzo szybko giną, a dodatkowo używałaś różnych chemikalia typu proszek do prania.
Do postu ostatniego - tu już nie jest tak pewne, ponieważ to że nie miał wytrysku nic nie oznacza bo mogło dość do wydzielenia preejakulatu w którym mogą być żywe plemniki.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

6.07 z moim chłopakiem uprawialiśmy petting: on był nago, ja miałam na sobie majtki. Kilka razy pocieraliśmy się naszymi narządami rodnymi. Trwało to stosunkowo krótko i staraliśmy się być ostrożni. Jednak jestem pewna, że miałam wówczas dni płodne: byłam w czasie owulacji lub tuż po niej. Mam regularne cykle, a owulację rozpoznaję po śluzie. On nie miał na 100% wytrysku, ale wystąpiła niewielka ilość preejakulatu. Po 17 godzinach wzięłam tabletkę ,,po'' escapelle. Jak na razie nie mam żadnych skutków ubocznych, śluz -żółtawy i wodnisty. Dodam, że jestem dziewicą. Czy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest minimalne albo zerowe? Bardzo mnie to stresuje, mam 19 lat i niedawno dostałam się na studia... Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

witam,mam taki problem.ostatnio z chłopakiem pieściliśmy się pod prysznicem,dotknął on dłonią swojego penisa,po czym opłukałam jego dłoń wodą,następnie dotykał nią mojej pochwy. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

witam.ostatnią miesieczke dostalam 24.06,a skonczylam 27.06.zazwyczaj trwa ona u mnie 5 dni w tym miesiacu byla wyjatkowo krotka..,ale wczesniej nie wspołżylam.jak w takim przypadku obliczyc dni plodne?wczoraj uprawialam z chlopakiem peeting,do wytrysku nie doszlo,ale on masowal swojego penisa a pozniej wsadzil mi palce w pochwe.czy mozliwe ze jestem w ciazy?z gory dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza

witam chcialam sie spytac czy jest mozliwosc zajcia w ciaze gdyz moj chlopak dotykal mnie i wkladal mi palce do srodka potem ja mu zorbilam dobrze mi mial wytrzysk z dala od pochwy wytarl hysteczka rece i czlonek czy ejst mozliwosc ze jestem w ciazy bo pozniej jeszcze raz mi wkladal palce.. prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ostatnio z moja dziewczyna uprawialismy...pieszczoty. Wkładałem jej kilka razy palec do pochwy (na 2-3 cm ) ,lecz w pewnym momencie włożylem ręke do spodni by poprawic penisa.
Mialem na nim duzo sluzu (preejakulatu chyba?).
Wytarlem niedokladnie reke w spodnie,po czym objalem partnerke i znow wlozylem paluszek.
Martwimy sie teraz strasznie, ze moze byc w ciazy. Naczytalismy sie na roznych forach,ludzie strasza i nie umieja powiedziec prawdy. Dodam ze 4 zaczelo sie jej krawienie a 13 lipca to robilismy.
Jest sie czym martwic? Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza

Sprawa wyglądała tak. Uprawialiśmy z dziewczyną petting. Ona zrobiła mi dobrze ręką po czym nastąpił wytrysk nasienia po części na jej dłoń. Później przez jakiś czas (około kilka minut) leżeliśmy razem w łóżku, sperma na jej ręku wyschła bądź nie wiem co się z nią stało, ale w każdym bądź razie jej ręka była już sucha. Później poszła do ubikacji zrobić siusiu i zapomniała umyć rąk po pettingu. Po siusianiu podcierała swoje miejsca intymne. Czy przez takie zachowanie możliwe jest zajście w ciąże ? Czy przypadkowe dotknięcie tą nieumytą ręką okolic intymnych mogło spowodować przeniesienie plemników do jej dróg rodnych ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...