Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakazana1234

Witam.
Chciałabym zadać pytanie czy jest ryzyko zajścia w ciąże?
Uprawialiśmy z chłopakiem petting. Jednak pocierał tylko otwarte mniejsze wargi sromowe. Nie doszło do wytrysku, ani do wprowadzenia członka do pochwy. Moje miejsce intymne było bardzo mokre od mojego śluzu a on mógł jednak mieć trochę swojego śluzu. Jak on sam twierdzi nie wydobył się preejakulat ale nie jest pewny. Czy mogło dojść do zapłodnienia?Poprzednio miesiączkę miałam 16 grudnia. Czyli mam jeszcze około 2.5 tyg do następnej. Mam nadal błonę dziewiczą.
prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Zmyślona12345

Witam.
Chciałabym zadać pytanie czy jest ryzyko zajścia w ciąże?
Uprawialiśmy z chłopakiem petting. Jednak pocierał tylko otwarte mniejsze wargi sromowe. Nie doszło do wytrysku, ani do wprowadzenia członka do pochwy. Moje miejsce intymne było bardzo mokre od mojego śluzu a on mógł jednak mieć trochę swojego śluzu(tzw. preejakulat). Jak on sam twierdzi nie wydobył się preejakulat ale nie jest pewny. Czy mogło dojść do zapłodnienia?Poprzednio miesiączkę miałam 16 grudnia. Czyli mam jeszcze około 2.5 tyg do następnej. Dodam, że mam nadal błonę dziewiczą w sobie.
prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Zmyslona1234

Stało to się 26 grudnia. Dodaje że leżalam na plecach z tak jakby podniesionymi troche nogami do gory, ze moje wejscie do pochwy bylo troche wyzej, tak jakby prostopadla do lozka. Proszę o opowiedź bo juz bardzo panikuje :(

Odnośnik do komentarza

Witam masturbowałem dziewczynę po wytrysku ok. 20-30 min po nim ( umyłem ręce mydłem i wodą ). Przez te 20-30 min ocierałem rękę o jej ubrania skórę rąk itp ? Czy jest jakaś możliwosć zapłodnienia ? A i masturbowałem ją przez majtki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...