Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Ocierałam się z chłopakiem przez spodnie (on miał zwykłe z cienkiego materiału) i doszło do wytrysku . Niestety o tym nie wiedziałam. Sperma przemokła przez jego spodenki na moje i on talek cie ocierał. To było pewnie ok. 4 tygodnie temu. Mam takie objawy jak podwyższona temperatura, ból piersi, miewam mdłości, czasem boli mnie podbrzusze. Miesiączkę powinnam dostać ok. 7.09. Czy to możliwe aby to była ciąża? Bardzo się stresuję gdyż jestem jeszcze niepełnoletnia:(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam problem, ponieważ mojej dziewczynie spóźnia się okres o 2 dni.
Wcześniej, około 12 dni temu uprawialiśmy tzw. seks przez ubranie ( ja byłem w spodniach i bieliźniie, ona też) kilka razy. Pamiętam, że raz posunęliśmy się krok naprzód i ocieraliśmy się już tylko w bieliźnie. Miałem parę wytrysków i dziewczyna i ja mieliśmy wilgotną bieliznę.
Czy to oznacza, że mogła zajść w ciąże?
Jak duże prawdopodobieństwo jest zajścia w ciąże przez bieliznę i czy w ogóle jest mozliwe?
Jak można sprawdzić wiarygodność? Iść do ginekologa czy sprawdzić testem ciązowym?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam,
tydzień przed okresem uprawiałam petting z moim chłopakiem - najpierw była palcówka, potem ja dotykałam jego penisa i doszedł. Zaraz potem on poszedł umyć ręcę (ale nie wiem czy dokładnie) i znowu dotykał moich narządów. Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Okres spóźnia mi się 2 dni, w dodatku bolą mnie jajniki i mam twarde piersi, jak przed okresem. Proszę o szybką odpowiedź, bardzo się martwię...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uprawiałam z chłopakiem petting , doszło do wytrysku , po czym z niewiedzy kilkakrotnie przejechałam po członku z nasieniem , członek nie znalazł się w środku mej macicy , ani palce z przeniesionym nasieniem także się nie znalazły . Po zajściu wytarłam się chusteczką , oraz gdy wróciłam do domu wymyłam się w miejscu intymnym. Dostałam plamienia czerwono brązowego . Czy jest możliwość zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

dwa dni temu z moim chłopakiem uprawialismy peeting. Od razu po moim wytrysku zaczęła lecieć mi krew,w sumie plamka krwi. Dzisiaj było tak samo. Jestem jakies 12 dni po okresie. Co mam zrobic?
+Nie jestem dziewicą,ale nie uprawiałam jeszcze seksu.

Odnośnik do komentarza

Witamm. Mam 17 lat okolo 2 tyg temu uprawialam z chlopakiem petting. wlozyl mi dosc glęboko palce do pochwy. z jego strony nie bylo wytrysku i mamy 100 % ze zaden sluz tym bardziej sperma sie nie dostala do pochwy. Jednak po mialm taki sluz jak by zmieszany z krwia z tego co czytalam to jest powod tego ze pękła mi blona. okres spóznia mi sie 4 dzien nigdy wczesniej mi sie nie spoznial. czy mam sie czegos obawiac czy moge byc w ciazy?
Dodam ze:
mam straszna nerwice jak przed okresem + stres zwiazany z tym
bolace piersi
od jakiegos czasu mm grype czy ona ma jakis wpływ pomocy !
nigdy nie wspózyłam z chlopakiem!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ,gdy na drogi rodne mojej dziewczyny dostały się plemniki po zetknięciu jej pochwy z spermą którą była namoknięta moja koszulka.
To dość dziwne pytanie. Cała sytuacja miała miejsce w dni płodne mojej dziewczyny. Był to nasz pierwszy raz a ja doszedłem przed założeniem prezerwatywy. Wcześniej mój członek zostal doprowadzony do wzwodu przez moją dziewczyne, i gdy gra wstepna trwała dalej, wystrzeliłem. Sperma wsiąkła w wewnęczną warstwe koszulki. Nie mam pewności czy sperma przedostała sie na wargi sromowa ale jeśli, to jaka jest szansa, biorąc pod uwagę że kilka minut później uprawialiśmy seks już w zabezpieczeniu. Śluz był bardzo wodnisty. Był to 15 dzień jej cyklu. Biorąc pod uwage jej napalenie, wnioskuje że był to dzień płodny.

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałam się ze swoim parnerem bez wytrysku we mnie. Skończył na moim brzuchu i zaraz sperma została wytarta (tak dokładnie, że brzuch po wytarciu nigdzie nie był od niej wilgotny). Umyliśmy ręce, a później się już ani nie kochaliśmy ani nie pieściliśmy. Czy mogę mimo wszystko być w ciązy?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Otóż mój problem polega na tym iż na początku września pieściłam sie z chłopakiem i raz wszedł we mnie bez zabezpieczenia. Nie kochaliśmy się poźniej. Na drugi dzień dostałam okresu. Był normalny trwał ok5 dni, zawsze miałam z skrzepami a ten był bez. Strasznie się boje ciąży więc zrobiłam test ciążowy i wyszło negatywne. Po 18 dniach również był negatywny. Strasznie się denerwowałam. Kolejny okres miałam dostać 1.10 ale dostałam 29. Tylko że rano zrobiłam znów test i był negatywny a za dwie godziny miałam okres. Też był normalny choć ciut mniejszy. Czy mam obawiać się że mogę być w ciąży, czy mogę już przestać się bać. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zadam pytanie, od którego ugina się internet i jakiś czas temu pewnie też bym się śmiała razem z czytającymi, ale jednak...
Jestem dziwicą. Uprawiałam dziś petting z chłopakiem. Miał wytrysk na brzuch, wytarł się chusteczką, a po chwili przez moment trzymał palce na moich wargach sromowych i w okolicy wejścia do pochwy. Na palcach mogły być jakieś śladowe ilości spermy, które znalazły się tam podczas wycierania się. Czy jest jakaś realna szansa na zajście w ciążę (mam dni płodne) i opłaca się narażać zdrowie i kupować tabletkę 72h po, czy raczej spać spokojnie?

Odnośnik do komentarza

czy jest możliwość ciąży, jeżeli partner UMYŁ I WYTARŁ penisa po wytrysku który był w gumce (nie pękła itd) a kolejny odbył się na zasadzie "jeżdżenia" tylko po członku a nie wprowadzaniu go do pochwy oraz członek nie był już pobudzony tylko taki "ochlapięty"

Odnośnik do komentarza

Witam.
10 dni temu pieściłam się z chłopakiem mieliśmy na sobie bieliznę on miał cały czas.
Mówi mi ,że nie dopszło do wytrysku, ani się tam nie dotykał. Wsadzał mi palce 2 na głębokość około 1 cm. Czxy jest jakaś możliwość zajścia w ciążę dodam jeszcze iż jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza

WITAM:) KOCHAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM GDY DOCHODZIŁ WYJĄŁ CZŁONKA I WYTRYSK BYŁ W GUMIE NIE PĘKŁA ITD I TERAZ NURTUJE MNIE TAKIE PYTANIE PO TYM STOSUNKU POSZEDŁ DO ŁAZIENKI I GO UMYŁ, CHCIELIŚMY SIĘ JESZCZE RAZ KOCHAĆ ALE MU OPADŁ I TYLKO ''JEŻDZIŁAM'' PO NIM A NIE BYŁ W POCHWIE! I NAGLE GUMKA ZESZŁA TAK WIĘC NIE BYŁ POBUDZONY CZY MOŻLIWE ZE COŚ BY SIĘ WYDOSTAŁO I MOGŁAM ZACIĄŻYĆ? NAWET JAK BY WSZEDŁ TO COŚ ZŁEGO MOGŁO BY SIĘ WYDARZYĆ? PROSZĘ O ODP:) DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie dotyczace ryzyka zajścia w ciąże podczas pettingu. a mianowicie uprawialismy z dziewczyna petting 14 pazdziernika, prawdopodobnie byly to dni plodne dziewczyny- ostatni okres rozpoczal sie 4 pazdziernika i skonczyl tydzien pozniej. nasze pieszczoty nie trwaly dlugo i moim zdaniem nie byly zbyt ryzykowne tzn. ocieralem sie penisem o nia w tym miejscu, ale byla ona w majtkach. podczas tych pieszczot wyczulem wydzielajacy sie preejakulat z mojego czlonka, na pewno jakas mala czesc otarla sie o jej majtki. nasze pieszczoty polegaly tylko na pocieraniu sie mojego czlonka o jej krocze w majtkach, nie bylo bezposredniego kontaktu penisa z pochwa. po tych pieszczotach przez chwile piescilem dziewczynie jezykiem, juz bez majtek. cale te pieszczoty trwaly 5 minut, jednak strachu zafundowalismy na wiele nastepnych godzin :( dodam ze dziewczyna jest dziewica, nigdy wczesniej nie uprawialismy seksu. prosilbym o odpowiedz czy dziewczyna mogla zostac zaplodniona? przez ostatni dzien kiepsko sie czula, nie miala apetytu i bolal ja brzuch( bardzo prawdopobne ze od stresu cala ta sytuacja). dodam ze jest dziewica, nigdy wczesniej nie uprawialismy seksu z penetracja. prosilbym o szybka odpowiedz i powazne potraktowanie tego co napisalem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co może mi dolegac... w przeciągu 6 lat ciągle mam nieregularne miesiączki... W tym roku miałam tylko 3 razy, ostatnio że dwa tygodnie temu... i właśnie tak dzień/dwa po niej uprawialam petting z chlopakiem, przytylam, wczoraj zobaczyłam brązowy śluz na bieliźnie, i dziś strasznie burczy mi w brzuchu, ogólnie jestem osłabiona... czy to może być ciąża? nie uprawialismy stosunku bezpośrednio, ani chłopak nie wytrysnal nigdzie... jedynie ocieralismy się o siebie, ale spermy nie było, tylko śluz jego na początku.... w dodatku, mam zaburzenia hormonalne... moja mama miała hindursism - czy jakoś tak (chodzi o męskie owlosienie) i ja mam tak samo... moja mama również leczyła sie, bo nie mogła zIęć w ciążę... czy w moim przypadku jest prawdopodobne, żebym mogła zajść w ciążę w taki sposób?

Odnośnik do komentarza

Witam. 4 dni temu (15.10.2012 , dziś 18.10.2012 ) byłem u mojej dziewczyny i uprawialismy petting. Przed tym, ocieraliśmy się o siebie, znaczy się ona była bez majtek, a ja w bokserkach, ale do wytrysku nie doszło. Po tym ona pieściła mojego penisa ustami i doszło do wytrysku, ale potem ona zmyła te sperme, a ja swoje rece w mydle i ciepłej wodzie . Potem przez 30 minut normalnie leżeliśmy i dotknąlem swojego penisa, ale nie wiem czy była tam jeszcze sperma czy nie, ale dziewczyna kazała mi potem umyć te palce, więc to zrobiłem i potem wsadziłem jej je do pochwy. I moje pytanie jest takie czy ona mogła zajść w ciążę ? 4 dni jest już od tego i nic się nie dzieje . Ale mówiła mi , ze jej troche gorąco się robi , więc nie wiem czy może tak być czy nie .. : (

Odnośnik do komentarza

witam mam problem otóż wczoraj kochałam się ze swoim chlopakiem i tuz po jego wytrysku on 'brudnne' (od spermy) palce wlozyl do mojej pochwy. wiem ze to bezsensu ale dzialal pod wplywem emocji, ja rowniez nie zareagowlam. nasz blad . ale czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze ? prosze o rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...