Skocz do zawartości
Forum

Obsesja na punkcie wyglądu i ubioru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Moja historia jest bardzo trudna, albo tylko mnie się tak wydaje.
Mianowicie kilka lat temu ( 3-4 lata temu) zakochałem się nieszczęśliwie w jednej kobiecie.
Była to jak się domyślacie bardziej płatoniczna miłości dokładnie to fascynowala mnie jej seksualność.
Pomimo tego, że była atrakcyjna kobieta była uważana za tzw cwana i wyrafinowana kobieta jednak świadomość ta nie odrzucala mnie od niej.
Wręcz przeciwnie nakręcalo mnie to,
Dodatkowym problem dla mnie byl fakt, że była moja sąsiadka i non stop można powiedzieć ja widziałem.
Wpadłem w obsesję wszędzie ja słyszałem i wygladałem za nią.
Zapisałem się do pewnej poradni, gdzie zaczęto mnie leczyć farmakologiczne na nerwice lekiem citronil.
Później było wszystko dobrze. Stanąłem na nogi, miałem większą ochotę i werbe do życia.
Poznalem osobę która zakochała się we mnie i była to miłość odwzajemniona.
Jednak jedynym Mankamentem był fakt, że była ode mnue starsza o 14 lat i z bagażem życiowym( dziecko)
I do tego mężatka.
Nie obyło się bez mnóstwa stresujących sytuacji( zazdrosny mąż), groźby a nawet rekoczyny.
Po dwóch latach wyłączyłem sie z tego i teraz jestem sam.
Jestem sam i jestem ciągle leczony lekiem cital, który powoduje u mnie jskss motywację jednsk pojawiła sie u mnie głupia obsesja na punkcie wyglądu i ubiorul
Mam wrazenie, ze cisgle mam brudne rzecxy, że je zaraz uszkodze jak źle zrobię jakąś czynność.
Chce normalnie żyć i wyleczyć sie z tej paranoi.
Na prawdę mnie to meczy i z boku jest to chore.
Jednak boje sie teraz swojemu lekarzowi opowiadac ze leki biorę, ale pojawiła sie nowa paranoja.
Jest mi głupio.
Dlatego poradźcie mi dobrego specjalistę z Łodzi, gdzie m7 pomoże zwalczyć tem problem i ewentualnie wprowadzi nowy lek, który pomoze mi walczyć z ts głupia obsesja.

Odnośnik do komentarza

Witaj potrzebujehelp!

Pani prof. dr hab. n. med. Iwona Kłoszewska pracuje m.in. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Kliniczny (Oddział Zaburzeń Psychotycznych). Takie informacje przynajmniej znajdują się na stronie internetowej szpitala. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety, ale dane na temat pracy poszczególnych lekarzy-specjalistów nie są na bieżąco aktualizowane.
Dzwonilem do Pani prof. dr hab. n. med. Iwona Kłoszewska i udzieliła mi informacji, że niestety ale nigdzie na tzw kasę chorych nie przyjmuje tylko w prywatnych placówkach, które są wypisane pod profilem na tutejszej stronie abczdrowie.pl
Także prosze o udzielenie mi dobrego specjalisty przyjmującego na NFZ, bo przyznam szczerze jest to nie lada wyzwanie z racji, że wielu placówką w Łodzi skończyły się na ta chwile kontrakty i nie mają wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza

potrzebujehelp
Jednak jedynym Mankamentem był fakt, że była ode mnue starsza o 14 lat i z bagażem życiowym( dziecko)
I do tego mężatka.

No nie... Kołnierz mi się filcuje, kiedy słyszę, że ktoś włazi komuś z butami w życie, niszczy mu rodzinę, a na dodatek męża i dziecko nazywa cynicznie - cytuję - mankamentem. Chłopie, jeśli to dla ciebie "mankament", rozglądaj się w kręgu niezamężnych kobiet! Przynajmniej nikomu nie zaszkodzisz, a i tobie wyjdzie na zdrowie.

potrzebujehelp
Nie obyło się bez mnóstwa stresujących sytuacji( zazdrosny mąż), groźby a nawet rekoczyny.

Faktycznie... współczuję, naprawdę. Jakim prawem był zazdrosny?! Co za gbur! Zamiast przynosić wam do łóżka gorącą kawę i chrupiące croissanty, on odważył się sprzeciwić! Niesamowite!

Odnośnik do komentarza

Pomocy może Pan szukać jeszcze tutaj:

- Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi - http://www.p-i-e.pl/witamy-w-pie/o-instytucie/
- Centrum Psychoterapii Równowaga - http://twojpsychologlodz.pl/

Nie wiem jednak, czy w podanych ośrodkach można skorzystać z konsultacji psychiatrycznej w ramach NFZ. Proszę się zorientować. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ja również nie trawię kur***a, nie nawidzę ludzi, którzy wpierniczają się innym w związek, takich nawet mi nie jest żal jeśli mają jakiś problem, bo sami sobie są winni - krzywdzą niewinnych, to i krzywda po czasie do nich powraca. .

Do odstrzału takich - ponieważ bez ludzi pozbawionych zasad moralnych życie stało by się lepsze, nie byłoby tyle kur** na świecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...