Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

rzeżączka by ci ciekło z penisa , u mnie 6 tydzien w piatek minie od kontaktu .nie czytaj dużo bo sie nakrecasz tak jak ja ,i zaraz nagle wszystkie objawy masz lub podobne. zaraz w zadzwonie do PKD i zapytam sie tylko 70 km trrzba jechać , rozjebałem już na to z tysiaka 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość NNN napisał:

Przyszłym mi wyniki z gardla.

Gardło czyste, bez wirusów, bakterii i grzybów.

Biały język i żółte zmiany na gardle są. Ciekawe co tam siedzi. 

Ew. Te wymazy są tyle warte....

no ja pojadłem troche slodkiego i wogole wsyzstko jałem i jezyk znów bardziej biały ...

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2022 o 12:19, Gość ab23 napisał:

zrobiłem mocz , posiew moczu , z krwi OB Morfolofie ,CRP ,ASO i na Chlamydia Iga igm 

AB, a wyniki tego masz?

Tzn. Ob, crp, ASO, chlamydia?

 

Na pewno dobrze byłoby podejsc do lekarza, ale chyba lepiej z tymi wszystkimi badaniami

Odnośnik do komentarza

Tak, ob , crp, Aso badanie ogólne moczu wszystko ok, tylko morfologii te 3 sie nie zgadzają i posiew, warto jeszcze by było posiew nasienia ale też nie mam jak narazie. A chlamydie trzeba jeszcze poczekac, 

 

Do urologa z tym iść czy do rodzinnego? 

Odnośnik do komentarza

Ja również sporo lałem. Odstawiłem kawę i też jakby pomogło.

Mi w czasie Covida prócz tego foliowego wacka zaczęło też robić się coś podobnego między palcami u rąk. Do tego jeszcze bardziej biały język + przelewanie w brzuchu.

 

Obstawiam że Covid osłabił mnie i ta Candida się rozrosła. 

Do tego dorzuciłem jedzenie czosnku. Do obiadu przez praske 2-3 spore ząbki czosnku. (Czosnek działa grzybobójczo) i widzę, że z to foliowe między palcami schodzi. Na penisie w sumie chyba ciągle tak samo.

 

A Covid? Dwa-trzy dni miałem gorączke. Nie jest źle. Głowa boli ?

Odnośnik do komentarza

Ja po odstawieniu kawy czuje sie lepiej. I nie sikam tak często, odstawilem tez red bulle bo lubiłem sobie tak 2,3 w tyg wypić, wiadomo zawiera kofeinę. Teraz została mi ta sucha żołądź ? Mam nadzieję ze ktos tu znajdzie rozwiązanie bo lekarze nic nie widzą. No i libido mam niskie,kiedyś to moglem 3 razy dziennie, a teraz cos slabo dyga i ochota, mniejsza. Nie wiem moze psycha albo testosteron niski. W przyszlym tyg ide na  badania testosteron, estradiol i prolaktyna. 

Odnośnik do komentarza

Fireman zrób ten D-ARABINITOL z moczu na Candide

Tyle kasy już wydałeś i inni. Na różne badania czy to weneryki czy ogólne i ciągle pudło.

Tyle dookola ludzie teorii sprawdzali a tej jedynej o. Candidzie nie. Proszę daj szansę. Tyle kasy poszło. Sprawdź i to. Jak wyjdzie minus - będziemy szukać dalej.

Poczytaj sobie. Tam w objawach też jest zamiany na prąciu u mężczyzn.

Ja prócz zmian na czlonku mam też zmiany w gardle/języku i inne jak przy tym grzybie.

U każdego to jakoś inaczej mogło się rozrosnąć i być na innym etapie. 

 

Temat ma 10 lat, zróbmy to dla dobra wątku jak i przyszłym chłopakom którym ten problem się pojawi.

 

U mnie Covid póki co, ale jak wyjdę na prostą, to będę robil na tę Candide z kalu i moczu.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...