Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz zapalenie prostaty. To mogę polecić Tobie wit d w duzych dawkach. Ja bralem 8 tys jednostek 3 msc. Do tego pilem codziennie herbatę z miodem, cytryna i jedną łyżeczką kurkumy w proszku. Do tego duzo ruchu i ciepłe kąpiele. Męczyłem sie z tym prawię rok i myślałem, ze juz mi nie przejdzie. Jestem teraz szczęśliwy jak nigdy ? suchy penis mi pozostał, ale zauważyłem, ze nie zawsze jest suchy. Do tego przywykłem, czasami sobie smaruje wazeliną kosmetyczną i jest git. Bralem bardzo duzo leków i masci. Wiec z mojej strony to glownie wit d. Zrobiłem sobie badanie wit d i wyszedł mi poziom 77 czyli wystarczający. Norma jest od 30 do 100. Powodzonka życzę. A bym zapomniał jeszcze trzymać sie ciepło, ograniczyć stres i kofeinę bo to nasilało objawy. 

Odnośnik do komentarza

Fireman czyli wychodzi na to że Ty miałeś zapalenie prostaty ? Bakteryjne czy nie bakteryjne? Kupiłem witaminę d3 +k2, d3 2000 j i właśnie brałem 4 dziennie i bylo lepiej, teraz przestałem bo biorę antybiotyk, nie wiem czy to można łączyć i czy to była dobra decyzja. Bo wychodzi na to że ja mam właśnie zapalenie prostaty wywołane przez bakterie klebsielle. Wezmę już ten antybiotyk do końca a potem wit d3, wierzbownica i olejek oregano I powrót na siłownię,  może bieganie, wolę rower ale ponoć odpada przy prostacie. 

Jakieś jeszcze wskazówki od uzdrowionego ? 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

No ja tez na siłownię zacząłem chodzic bo miałem przerwę. Wit d mozesz cały czas brać nawet z antybiotykiem. Zrób sobie badanie poziomu witamy d. Wit d najlepiej  sie wchłania z k2. Ja robiłem dużo badań i wychodziły mi czyste. Tylko rezonans magnetyczny pokazał "prawdopodobne" zapalenie prostaty. Mi się wydaje, ze mialem niebakteryjne zapalenie. Lekarz mowil, ze suchosc i zaczerwienienie penisa i zapalenie prostaty to dwie różne sprawy. Nie wiem nie ufam juz lekarzom, dlatego zamiast antybiotyków i leków przeciwgrzybiczych zastosowałem to co wyżej napisałem. Jadłem jeszcze duzo pestek dyni, kwas kaprylowy, korzen maca i piłem duzo kefirow naturalnych oraz co drugi dzień jadłem grejfruty czerwone. 

 

Odnośnik do komentarza

No ja też mam prawdopodobne zapalenie i też nie ufam lekarza już. 

No tylko że u mnie wyszła bakteria z posiewu dlatego biorę antybiotyk. No to wracam do wit d3

A powiedz jak sytuacja z seksem wyglądała? Jakieś bóle przed / po ?

 

Czyli ogólnie remedium to zdrowy tryb życia,  na to wygląda... pozdro i zdrówka życzę 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie z sexem to tez byl problem. Libido bliskie zera, penis byl jakis znieczulony. Podczas penetracji szczypała mnie końcówka penisa oraz podczas wytrysku czulem lekki bol w pachwinach i szczypanie kutasa ?

Bylem kompletnie zakłamany tym faktem, bo zawsze bylem jurny?Zauważyłem tez mniejszą ilość nasienia. Teraz jest juz o wiele lepiej. Kupilem sobie jeszcze suplementy ZMA i AAKG. Dokupuje sobie jeszcze zenszen syberyski. Teraz z libidem można powiedzieć, ze jest spoko chodz to jeszcze nie to, może juz sie starzeje ?A jeszcze nie mialem porannych wzwodów, teraz juz mam i nawet spontanicznie w ciągu dnia. Więc tak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

U mnie ogólnie z seksem nie ma problemu, wzwodu normalne itp, czasami po spuście mnie boli przez jakiś czas, może mniejsze libido ale to pewnie dlatego że jestem trochę podłamany przez tą całą pierdolona sytuacje. A powiedz mi jeszcze , miales bóle pleców w krzyżu,  odcinek ledzwiowy ? Ja mam właśnie skierowanie na rentgen i z tym do neuroliga na nfz, ogólnie mam zrobić rezonans i chce od niego skierowanie bo prywatnie to z 1000 pln 

Odnośnik do komentarza

Ból pleców w odcinku lędźwiowym miałem około pol roku, juz nie dawalem rady z tym bólem. Początkowo myślałem, ze coś nadwyręzylem bo pokazywałem synowi, ze tata jeszcze potrafi salto zrobić ? a mam 38 lat. Ale dlugo nie przechodziło więc mysle ze to od prostaty było. Często wieczorem przykładałem sobie termofor na plecy i pecherz. 

Odnośnik do komentarza

No to chyba jesteśmy w domu. A żonie nic nie było przez cały ten czas ? 

Czyli sądzisz ze to nie leki pomogły A suplementy i zdrowy tryb życia? 

A posiew spermy robiłeś?

Dzięki za odpowiedzi kolego nawet po poprawie, podnosisz na duchu ! 

Odnośnik do komentarza

Zona nie miala żadnych dolegliwości, pisiew nasienia robiłem dwa razy. Zawsze bylem aktywny jezeli chodzi o sport. Ale w tamtym okresie rzeczywiście siedzialem w domu i nic nie robiłem i miałem tez duzo stresow. Jezeli chodzi o leki to wydawało mi sie ze cipronex trochę pomogl po 2 tyg.,a bralem go 4 tyg. Ale po odstawieniu powróciło to dziadostwo. Naczytałem sie o cipronex duzo skutkow ubocznych i sie wystraszyłem. Lekarz mi kazal brac 6 tyg. Postawilem na suplementy i siłownię oraz juz sie tak nie stresuje. Teraz jest dobrze. Zauwazylem, że regularne opróżnianie magazynka tez dobrze wplywa na prostatę i samopoczucie:) 

Odnośnik do komentarza

No ja dostałem cipronex na 2 tygodnie, tyle że mi faktycznie wyszła bakteria z posiewu, chyba że wynik jest fałszywie dodani, podobno często się to zdarza. No nic , cipronex do końca,  potem suplementacja i dużo ruchu, mam nadzieję że się uda

Miałem wrażenie przed antybiotykiem miałem poprawę bo ostro ruszyłem z suplementami ale przy antybiotyku nie chce brać tyle rzeczy, wrócę do tego po cipronexie

Odnośnik do komentarza

BlaBla pytałeś mnie jaki ja plan.

Mi wyszło z posiewu moczu ta Klebsiella oxytoca. Do tego zrobię sobie posiew nasienia. (Jak wyszło w moczu, to może i tam) i jeśli tam też coś wyjdzie i jak mam brać jakieś antybiotyki to najlepiej jakby wybiło tu i tu. Noo ale zobaczymy. Jutro idę na posiew.

Co do dalszych planów, no to wit D3, dieta bez cukru, więcej ruchu. 

I do tego co kolega Fireman pisze, to bym się zastosował. 

 

I mam te same dolegliwości co Wy piszecie, ból w plecach, niskie libido, slabszy wzwód, foliowy, ból gdzieś tam podbrzusza, czy podczas lania, czy między laniem itd. Itd 

A wszystko to nasiliło się przy pandemii, czyli właśnie mniej ruchu, gorsza dieta, siedzący tryb życia.

 

Gdzieś ostatnio na necie widziałem filmik jak facet pokazuję, że da się masować mięśnie dna miednicy/kegla/prostaty (Marek Purczynski na YouTube) , zacząłem to profilaktycznie masować takim rollerem i powiem Wam jakby coś się ruszyło. Tzn. lepszy wzwód, nawet spontaniczny i dolegliwości mniejsze.

 

Fireman dałeś tam wyżej fajna listę supli i aktywności. 

Z tego co widzę, to takie pasujące by wybić grzyby. (Ta moja teoria z Candydoza) i że Ci to pomaga

Prośba jeszcze wielka, wszystkie swoje suple/rady/spostrzeżenia/dieta. Jak jeszcze coś się przypomni to dawaj znać. 

Bo opisałeś to fajnie i na pewno skorzystam, tylko kwestia żeby nie brać wszystkiego na raz?

Ew. Daj liste "złotych rad"

Na pewno to:

1. Ruch. 

Zauważyłem, że masowanie, rozciąganie dolnych partii kręgosłupa pomaga przy dolegliwościach.

 

2. Dieta bez cukrów (pisałeś że jadłeś kefiry, pestki dyni, kieszonki. 

"Jadłem jeszcze duzo pestek dyni, kwas kaprylowy, korzen maca i piłem duzo kefirow naturalnych oraz co drugi dzień jadłem grejfruty czerwone"

Ew. Jakieś inne rady co do diety, albo skąd brałeś info, jakieś strony czy tematy gdzie tego szukać.

 

Z tego co zauważyłem po sobie, to ważne też jest duże nawodnienie.  Rzeczywiście jak popije więcej to jest lepiej.

Czytałem że 0,3 ml na 1 kg masy ciała. Czyli 3 l na 100 kg.

 

3. Suple?

No właśnie które wg. Ciebie must have?

 

 

 Innymi słowy, zadbanie o siebie i zdrowie daje najlepsze rezultaty niż liczenie że łyknie się antybiotyk i po problemie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bzykanko jeszcze dobrze wpływa. Ja ogólnie orobkemow z tym nie mam, bardziej coś mnie blokuje psychicznie żebym żonie bakterii nie sprzedał,  ale z drugiej strony gdyby to miało się stać to juz by się dawno stało.ona objawów nie ma, na dniach idzie do giną. Swoją drogą czytałem że to bakteria typowo szpitalna, że łapią to babki przy porodzie. Mamy 4 letnie dziecko to może i bakteria oboje od 4 lat, a może teraz wyszła bo pod koniec grudnia mocno chorowałem na covid,a te dziwne jazdy mamo stycznia.  

 

Tak jak mówisz kolego,  zaglądajmy tu i piszmy o postępach w leczeniu, bo na lekarzy nie ma co liczyć.  Dawaj zna jsk posiew wyszedł. Podro

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko. Masz rację bo zapalenie prostaty daje podobne objawy np. do grzybicy czy nawet zapalenie pecherza. Tylko suchosc penisa nie bierze się z zapalenia prostaty. Ja też próbowałem wszystkiego. Ale najbardziej na mnie zadziałało to co wyżej pisałem. Zapomniałem dodac, ze bralem jeszcze wt c 1000, jadlem czosnek, żurawinę suszoną i pilem jedną łyżeczkę octu jabłkowego rozcieńczonego w pol szklanki wody - paskudne w smaku:) ale wydaje mi się, ze glownie wit d zrobiła swoje i ruch. 

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę przejebac cały temat od początku bo nie widziałem akurat tego. No zastanawiam się właśnie czy 2 tygodnie nie bedzie mało,  ale zaraz właśnie pęknięta 2 tygodnie a poprawy brak,  nawet nie wiem czy nie trochę gorzej,  a Tobie wyszło cis z posiewu czy jeszcze nie masz wyniku ? 

Odnośnik do komentarza

Ab23 to pytanie o posiew to miało być do NNN

 

Kurwa lecę strona po stronie i nie widzę by ktoś pisal o tej klebsielli

 

Ogólnie to w zasadzie pewne jest ze mam zapalenie prostaty,  tylko ciekawe czy jest wywołane bakteria, czy bakteria jest od zapalenia. Biorę ten cipronex nic nie pomaga,  po lekarzach też już mi się nie chce chodzić...

 

Zauważam jedna prawidłowość,  im więcej pracuje tym gorzej z częstomoczem i pieczeniem, bólem w miednicy. Trochę wolnego i się poprawia, a prace mam siedzącą 

Odnośnik do komentarza

Ab23 ok znalazłem 

 

Te typy co piszesz mieli co innego. Jakiś tam miał klebsielle ale inna, ja mam pneumonaie

 

U mnie tragedii nie ma po cipronexie   w sumie jest normalnie,zapierdalam na nocki,  śpię po 4,5h i daje rade. 

No ja skończę 2 tygodnie kuracji to ide do rodzinnego czy dalej brać czy robić  znów posiew skoro że strony prostaty nie widzę poprawy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...