Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin_24

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ongosc

Część, czy wyleczilisvie się z problemu? Czy wraca, u mnie wraca, ale w mniejszym stopniu. Ale nadal wraca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ongosc

U mnie spory nawrót był. Musiałem użyć protopicu. Skóra mi popękała. W Poniedziałek idę do dermatologa mojego prywatnie. Nawrót zaczął się wczoraj wieczorem. Dziś już moja po użyciu maści protopicu 0,3%.

Protopicu szybko pomaga. Ale wkurza mnie to, bo by nic się nie działo mi muszę smarować nim raz na 10 dni.

Był czas spokoju i pojawił się dość spory nawrót, suchość, zaczerwienienie, pękająca skóra.

Tyle ludzi tu pisało 10 lat temu i gdzie ci ludzie są? Wylecziliscie się z tego dziadostwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman.

Ja bylem dzis u urologa i moje objawy sugeruja na zapalenie prostaty tj. Czestomocz, bol jader i bol pachwin, a takze bol w plecach-dolny odcinek. Czasami tez piecze mnie fajka. Zapisal mi antybiotyk Cipronex na 30 dni. Natomiast suchosc i zaczerwienienie żołędzi mówił, ze moze to byc od prostaty bo bakteri tam bytują. Dziwne bo robiłem posiew nasienia, moczu, wymaz z cewki, z żołędzi i nic nie wychodzilo. Ta suchość kazal smarowac maścią Linomag. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ongosc

Część, ja też byłem dziś u dermatologa wenerologa. Powiedział mi tak, bym się tym wcale nie przejmował. Pomoc duża część facetów tak ma, że cierpi na chroniczny, przewlekły stan zapalny. Że on jest nieznanego pochodzenia, że do niczego złego nie doprowadzą. Bym to olał, cały czas kazał w razie pojawienia się smarować protopic. Powiedział, że ta maść nie szkodzi, że mogę jej używać latami. Powiedział, że sporo pacjentów przychodzi do niego i ma ten sam problem. Nikt tego nie zbadał czemu się tak dzieje.

To jest dermatolog, u którego leczyłem się od kilku lat. Prywatnie poszedłem, bo zależało mi na czasie. Więc chyba spróbuję ten temat olać i przestanę o nim myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fitrman84

Łatwo mu mówić, żeby to olać. Ja pamietam kilka lat temu mialem suchosc penisa i dermatolog zapisała mi maść tylko kurcza nie pamietam jaka 😞 i smarowałem tydzien lub dwa i suchosc zeszła. Teraz po kilku latach wróciło. Ake zauważyłem tez, ze zele pod prysznic mocno wysuszają żołądz. A ja lubiłem się czesto kąpać. Więc ta flora bakteryjna na penisie została wyjałowiona. Na razie zajmę się tum czestomoczem i bólem jader. A później ta suchością. Na chwilę obecną smaruje maścią Linomag 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Protopic

Spróbujcie protopic,miałem mocno zaogniony stan żołędzi i napletka i wszystko jak reka odjął.

Męczyłem się z tym gownem rok czasu:

rzeczaczka,kiła,chlamydia,opryszczka,żółtaczka,HIV,wymaz z cerkwi,wymaz z pod napletka wszystko ujemne

stosowalem wiele antybiotyków w tabletkach i maści dopiero protopic usunął wszystkie zmiany!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman.

A jakie dokładnie objawy miałeś? 

Jak dlugo stosowałeś maść protopic i jakie stężenie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ongosc

Protopic 0,3 smaruję już 4 lata. Raz w tygodniu. Wtedy pomaga. Chroniczny, przewlekły stan zapalny. Część facetów to ma.

Ze wszystkich maści na rynku faktycznie pomaga tylko protopic 0,3%.

Lek jest skuteczny. Nie wyleczy , jedynie niweluje objawy.

Tego się chyba nie da wyleczyć. Bynajmniej nie na tu na forum potwierdzonego przypadku wyleczenia.

A temat stary jak świat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman

Jaka jest różnica miedzy maścią Protopic 0,03 a 0,1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Suchy

Poradził ktoś sobie z suchością penisa i mega marszczeniem i folia w zawodzie? Nic nie szczypie nie swędzi, smaruje kremem cicalfate i jak nawilzam jest git, ale bez tego sucho jest i swieci się, czytałem tutaj ze ktoś na noc i nie wiem czy w trakcie dnia tez odciągał napletka i nawet gaza przykładał żeby był zdjęty i się suszył i ta skóra mega wyschła i pod tym była ta dobra próbował ktoś?

podejrzewam, ze to przez przeleczenie grzybicy flora bakteryjna zginęła albo gruczoły sie uszkodziły 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mar.

A może  tak amputacja ? Objawy na pewno znikną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aaaa

Tobie to chyba mózg amputowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość.12.

Witam. Opowiem wam moją historię. Penis robił się czerwony na kilka dni po czym ta czerwona skora sie łuszczyla i schodzila  wracał do normy na tydzień i tak przez rok równe 3 lata temu zrobił się czerwony rozpalony i swędzący a w szczególności czubek myślałem że to grzybica i smarowałem maścią canesten pomogło ale tylko trochę więc uparcie stawiałem że to grzybica i smarowałem maściami na grzybicę i nic. Po kilku wizytach u różnych dermatologów jeden stwierdził że to liszaj twardzinowy Przepisał mi maść używałem przez miesiąc czasu swędzenie przestało skóra nie schodzi ale nadal jest czerwony i suchy używam maści nawilżających powiedział że jeśli nie przejdzie to obrzezanie tylko pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman

No co ty? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...