Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli są to naprawdę kłykciny( brodawki), to z tego co wiem Aldara bardzo dobrze działa, wolałbym krem niż zamrażanie itp.

http://choroby-weneryczne.org/aldara.html

Ale mimo wszystko nawet jak nie masz brodawek możesz mieć HPV którego nie widać gołym okiem ( jest około 120 typów HPV)
Za brodawki odpowiada tylko kilka typów.
Wymaz robisz z prącia( z główki) twojego wacka.
Wymazówka jest inna niż np do gardła, wygląda podobnie ale ma takie mikro haczyki które pobierają materiał podczas pocierania skóry, więc nakeży pocierać najlepiej całą główkę i w rowku.
Powiem ci szczerze że bym zrobił wymaz dla własnego spokoju żeby się nie martwić i mieć wiedze czy masz HPV.

Odnośnik do komentarza
Gość Mustang1981

Keb
czy jest ktoś tutaj kto poradził sobie z problemem śliskiej skóry, żyłek i pomarszczenia??

Ja na razie walcze z tym samym ;/ po zwodzie taki cukierkowy sie robi - tam gdzie male krostki sa to bardziej błyszcza i ogolnie takie jakies jakby zgrubienia przy zwodzie ;/
Na razie uzywalem Mupirox i Batrafen - ale cos nie widac aby super działalo ;/
Mi sie wydaje ze to cos mi wyskoczylo po numerku z kolezanka (anal) ;/
Pomogl komus ten ocet? formaline? moze betadine?
Niech moze kazdy wypisze co uzywal i od razu opis co jak działalo dokladnie ;/ masakra (

Odnośnik do komentarza

hej. ja u siebie tez widze grudki od spodu z obu stron wedzidelka jedno przy cewce , na napletku i zoledziu;/ ogolem min 6 malych. badanie juz robilem na wiekszosc typow i niestety w pobranym materiale nie znaleziono(wymaz z zoledzia i moglbyc zabuzony innym gownem np grzybem. mam nadzieje ze to grudki perliste lub jakies potowki bo juz niemam do tego sil ale wyglada jak male klykciny! :( a jak wasze faecalisy ?uleczyl na stale ktos enterococusa HLAR?? chyba sznurek wkrotce uwiaze

Odnośnik do komentarza

grudki perliste podobne jak zamieszczone przez 'patryko' na 81 stronie forum. dziwne ze zrobily mi sie takie nawet na zoledziu i napletku(malutkie ledwo widoczne i po dlugggim czasie min 2 latach)!! moze przez przewlekla infekcje?? moze ktos sie wypowie o wiarygodnosci badan dna z zoledzia a NIE Z NAPLETKA

Odnośnik do komentarza

dam2
grudki perliste podobne jak zamieszczone przez 'patryko' na 81 stronie forum. dziwne ze zrobily mi sie takie nawet na zoledziu i napletku(malutkie ledwo widoczne i po dlugggim czasie min 2 latach)!! moze przez przewlekla infekcje?? moze ktos sie wypowie o wiarygodnosci badan dna z zoledzia a NIE Z NAPLETKA

To nie grudki perliste, tylko pewnie kłyciny. Weź się zbadaj na obecność wirusa HPV.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie,
przeczytałem wszystkie strony forum. Sam mam podobny problem i wybieram się wkrótce do kolejnego dermatologa/wenerologa. Tym razem nie chcę się bawić w ciuciubabkę, postanowiłem zrobić pełne badania i z kompletem wyników iść na spotkanie z lekarką. I tu pojawia się pytanie, czy taki zestaw się opłaca:

39 wirusów, bakterii i grzybów przenoszonych drogą płciową:
HPV (27 genitalnych typów), HSV-1, HSV-2, Candida albicans, Candida tropicalis, Candida glabrata, Candida parapsilosis, Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorhoeae, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis

KOSZT: 435,00 zł

Czy może wiecie gdzie można taniej?

Oprócz tego zrobię rozszerzoną morfologię. Za mną już badania na HIV i kiłę które zrobiłem od razu i nosicielstwa nie wykazały.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Mustang1981

Ja juz jestem lekko podlamany ;/
KEB - ja zdjecia podsylalem jak mniej wiecej u mnie to wyglada - dodam ze podobnie w sumie do tych co "tytulowy" Marcin_24 dal ;/
Teraz szukam lekarza dobrego w Warszawie - najlepiej starszy gosc z tytulami - ktos jakiegos dobrego zna?
Ja szukam tu -> http://www.znanylekarz.pl/dermatolog/warszawa/1/patient-opinions
Co do badan bede to znam bardzo dobre laboratorium (uzywaja wiecej roznego rodzaju podloza niz w innych laboratoriach - dlatego czesciej wyniki sa pozytywne),ale nie wiem ktore mam zrobic:
- http://badbak.pl/index.php/badania/badania-genetyczne
- http://badbak.pl/index.php/badania/badania-bakteriologiczne
- http://badbak.pl/index.php/profile-badan/profile-badan-bakteriologicznych
ktore badania? czy najpierw lepiej do lekarza?

Odnośnik do komentarza

pozniej wzoce zdjecie. a pewni jestestescie ze wyleczony faecalis bo wiem ze lubi powracac;/ podbijam pytanie o ten komplet badan za 400zl a co do hpv robilem z zoledzia i nie wyszlo. zauwazylem ze to na zoledziu to wyglada jak ktrostka ktorych jest tam pod skora zoledzia wiecej. mysle ze to co innego jakby babelek. zakazne!

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Mustang, ja czasem robie posiewy w badbaku i faktycznie zawsze wychodza pozytywne. No i cos jest na rzeczy skoro wychodzi, tylko niestety nie wiem co o tym myslec. Pol roku temu fecalis, a dwa miesiace temu e. coli mi wyszla. W antybiogramie wychodzi wrazliwosc na leki, ktore juz bralem. Najpierw udaj sie do lekarza, moze cos wymysli, ale biorac pod uwage doswiadczenia ludzi, ktorzy chodza, nic to nie daje. W Wawie jest profesor co sie nazywa Slawomir Dutkiewicz. Zainteresowalem sie nim swego czasu poniewaz napisal kilka artykulow o przewleklym zapaleniu gruczolu krokowego (kumaci wiedza, ze to moze miec znaczenie). Niestety nie bylem u niego ostatecznie, ale mozesz poczytac o nim w necie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan9

Ja bym się tak nie cieszył. Czytałem opinie pewnego lekarza i sporo osób. Próba octowa nawet jak wychodzi, to nie jest 100 % pewności że się ma HPV. Tak samo gdy ci nie wychodzi, może ci nie wyjść próba octowa, a HPV możesz mieć. Najlepiej zrobić ten wymaz jak pisał tatys.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...