Skocz do zawartości
Forum

Złamane serce przez chłopaka i znajomych


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam na imię Wiktoria i mam 13 lat .. Od 6 lat ma cukrzycę.. Całkiem sobie tym nie radzę wszyscy mi z tym dokuczają , mówią że nie lubią mnie bo mam tą chorobę.. Dzisiaj moja "koleżanka" zaprosiła mnie na urodziny no i ja przyszłam .. Niestety doszło do chwili kiedy przyszliśmy do pizzerni i zaczęliśmy jeść pizzę a w tym momencie taki chłopak powiedział że nie mogę tego jeść bo jestem inna i zaczął się śmiać .. Nie wiedziałam co wtedy zrobić.. co mam robić.?!

Odnośnik do komentarza

Hej.. TO co teraz napisze może być błahe , ale dla mnie to jest ważne .. :-( Dzisiaj zadzwoniłam do swojego chłopaka i popytałam go jak tam na wycieczce i tak dalej , a on tak po prostu Krzyknął : Zrywam z tobą , Jesteś walnięta i głupia" - wtedy myślałam żeby pobiegnąć do " Rossmanna" i kupić żyletki i się zabić.. Ja naprawdę go kocham nigdy się jeszcze tak nie zakochałam.. No i te jego wczorajsze uśmiechy , buziaki .. Wszystko na marne a ja nie potrafię się w nim odkochać .! Proszę o szybką pomoc bo nie wiem co mam zrobić :-(

Odnośnik do komentarza

Wiem, jest ci przykro, ale i tak radzę NIE PRZEJMUJ SIĘ.
Nie przejmuj się głupimi ludźmi, głupim gadaniem, bo jeszcze bardziej będą cię ranili. Musisz być silna, bo od tego zależy twoje życie. Miliony ludzi choruje na cukrzycę, mają dobre życie, rodziny, dzieci.
Dobrze jest być zdrowym, pięknym i bogatym, ale życie to nie bajka. Zawsze jest "coś" Nawet ci z pozoru szczęśliwi, często cierpią bardziej, niż ty.
Chłopak okazał się niegodnym twego uczucia, może i dobrze, że teraz zerwaliście. Znajdziesz wartościowego chłopaka, z którym będziesz szczęśliwa.
Pamiętaj tylko o jednym. Ci zdrowi, też mają identyczne kłopoty tzn. zrywają ze sobą, zdradzają, odchodzą...itd.
Trzymam za ciebie kciuki i życzę ci wszystkiego, co najlepsze.
Znajdziesz dobrego chłopaka, wiem to.
Ale nie spiesz się.

Odnośnik do komentarza

Słodziuchna_, bardzo mi przykro, że chorujesz na cukrzycę, ale wiele osób cierpi na tę chorobę i dobrze sobie radzą. To nie jest powód, dla którego masz być wyśmiewana czy napiętnowana. Twoi znajomi, którzy się z Ciebie śmieją i nie akceptują Twojej choroby, są mało dojrzali. Podobnie jak Twój były chłopak, który z dnia na dzień zerwał z Tobą, w dodatku przez telefon. Najprawdopodobniej nie dorósł jeszcze do prawdziwego związku. Jesteś młodą dziewczyną, postaraj się nie przejmować głupimi komentarzami znajomych i uwierz, że znajdziesz sobie lepszego chłopaka. Być może teraz trudno Ci w to uwierzyć, jesteś załamana po rozstaniu, ale te negatywne uczucia miną. Uwierz mi. Jeżeli potrzebujesz dyskretnej rozmowy i zależy Ci na zachowaniu anonimowości, możesz skorzystać z telefonu zaufania dla młodzieży: http://www.116111.pl/. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Widać, że znajomych to masz bardzo nie fajnych. Mam koleżankę co choruje na cukrzycę odkąd pamiętam i z tego powodu nie ma żadnych problemów, żyje normalnie jak każda nastolatka prócz tego, że trzyma się diety. Jeszcze dorośniesz do tego, nie martw się i poznasz normalnych fajnych znajomych bo jesteś młoda. Trzymaj się, nie przejmuj bo dasz radę!

Odnośnik do komentarza

Cześć. Już o tym ostatnio pisałam .. Ale dzisiaj się to powtórzyło .! Dzisiaj po południu chłopak o którym pisałam wcześniej poprosił mnie żebym dała mu kolejną szansę ja głupia się zgodziłam .. Pod wieczór zadzwonił do mnie i powiedział że wykorzystał mnie i że jestem głupia oraz że " puszczam się na lewo i prawo" moim zdaniem on nie wie co to znaczy ale i tak się tym przejmuję .. :-( Proszę o szybką pomoc .. Totalnie nie wiem co robić .. :-(

Odnośnik do komentarza

Cóż. Najwyraźniej jest jednym z facetów/ludzi którzy uważają że kobiety są do seksu, i że wykorzystywanie kogoś jest ok, podczas gdy dawanie komuś szansy to "puszczanie się". Brzmi jak zwykły idiota którego zdanie głupio by nawet było poważnie traktować.

Przepraszam że tak ci powiedział, to naprawdę świńskie z jego strony.

Odnośnik do komentarza

Chłopak zachował się jak ostatni cham, mam nadzieję, że nigdy więcej z nim się nie spotkasz.
Pisałaś, że masz 13 lat. Nie za wcześnie na seks? Zabezpieczasz się chociaż?
Ostatnio jakoś zbyt dużo dzieci rodzi dzieci, a ty przecież jesteś dzieckiem.
Kiedyś taka małolata mówiła w TV, że ona chce mieć dziecko. Z jej opowieści wyraźnie wynikało, że równie dobrze mogłaby mieć lalkę do zabawy, bo tak sobie wyobrażała posiadanie dziecka.
Był cykl filmów, z małoletnimi matkami. Przed urodzeniem, były zachwycone. Po urodzeniu, już nie. Obowiązki , uwiązanie w domu, brak przyjaciół i w większości chłopaka /bo uciekali/- czyli normalne życie, które ich przerosło.
Gorycz, rozpacz i za późno na zmiany.

Odnośnik do komentarza

Facetów jest mnogo, różnej treści i jakości. Żeby nie odbiło się czkawką lub zatruciem pokarmowym, warto poświęcić dużo czasu na zawartość jaką w założeniu mamy zamiar poddawać naszemu organizmowi. Jeżeli chodzi o chorobę, warto porozmawiać z rodzicami na ten temat. Człowiekowi lata zajmuje zrozumienie i osiągnięcie tej dojrzałości empatycznej. Facet który w swoim zamyśle chce być twardy, może przez całe życie sam siebie pozbawić możliwości tej dojrzałości i pomimo kuszącego opakowania, warto mu nie ulegać, kierując się zasadą. Miejscem na piękno są przeważnie szklane gabloty z alarmem i ściany w galeriach, tam gdzie miejsce na jednostronne zaangażowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

może on nie wiedział co to do końca znaczy, podsłuchał w jakimś filmie dla dorosłych i teraz powtarza. Chciał Cię upokorzyć i mu się udało. Teraz bądź mądrą dziewcznyką i nie popełniaj kolejnego błedu, żęby skamlał to pogoń go od siebie i nie dawaj mu kolejnej szansy

Odnośnik do komentarza
Gość estim12

Posluchaj sama siebie, czy on cie kocha jesli robi z ciebie debilke? Co poradzilabys najlepszej przyjaciolce gdyby ci opowiedziala co sie stalo. Znasz odpowiedz. A odkochac nie da sie tak na zawolanie. I zastanow sie czy to milosc czy tylko wdziecznosc za to ze on cie zaakceptowal.
Kiedys bylam we Francji i pamietam chlopaka ktory mieszkal ze swoja dziewczyna. On bardzo przystojny, swietny chlopak, ona gruba, okazalo sie ze ma cukrzyce. Pierwsze moje wrazenie to bylo co on w niej widzi? Bylam wtedy bardzo mloda, wiec moglam tak myslec. Dziewczyna okazala sie byc przemila i recze ze on z inna nie moglby byc szczesliwy. Bylo w naszej grupie duzo ladnych dziewczyn ale on nie zwracal na nas uwagi bo mial ja. Jesli ktos bedzie cie kochal to taka jaka jestes.

Odnośnik do komentarza

hej,
moge Ci tyle powiedzieć, że w tym wieku ludziom się rózne głupty głowy trzymają. To , ze ty ejstes powazniejsza to tylko się cieszyć. Chodza z tobą na jadło- nie jest źle. Gdyby faktycznie cie nie lubili unikaliby cie. A to co gadają puść między uszy to szybicej sie im znudzi. Chopciaż rozumiem, że takie zachowanie boli i cżłowiek nie ma ochoty się spotykac z takimi ludźmi. na pocieszenie moge ci powiedziec (zresztą to co już powiedziłam) większosc ludzi powaznieje dopiero na studiach, wiec....widzisz, jeszcze pare ładnych lat dżungli Cie czeka ;)
Znajdź sobie tez moze jakąś koleżankę, która tez ma cukrzyce, będziecie się wymieniać doświadczeniami, to będzie wam łatiwej. A poza tym cukrzyca kurcze, to bardzo powszechna choroba, takie mamy teraz czasy...nie ma się co izolować od ludzi czy czuć gorszą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...