Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rajstopki są extra

Ja nosze rajstopki ciensze 20 albo 40 den i na to legginsy i jest bardzo cieplutko zamiast tych ochydnych kaleson,rajstopy są super idealnie grzeją nogi i stopy,męskie są jeszcze dość drogie ale damskie o wiele tańsze i niczym sie praktycznie nie różnią

Odnośnik do komentarza

Nosicie te rajstopy gdy nikt was w nich nie widzi. Dobrze wiecie, że byłaby niezła siara gdyby ktoś was w nich zobaczył. Bo wyobraźcie sobie taką sytuację, przykładowo: Jest student, który mieszka w akademiku. Pewnego dnia zakłada rajstopy na oczach współlokatorów ze swojego pokoju. I co oni sobie myślą? A no mają go za pedała. A później mówią o tym pozostałym ludziom z akademika i wkrótce 99 % społeczności akademickiej ma studenta w rajstopach za pedała. Jaki z tego morał? Chyba wszyscy wiemy.

Rajstopy są dla kobiet. Prawdziwy mężczyzna chodzi w kalesonach. Bankowy przykład: Gdy idziesz do wojska to w uposażeniu dostajesz umundurowanie a w nim 2 pary zielonych kalesonów (jedne mega gruba na extremalne mrozy, a drugie cieńsze). Wyobrażacie sobie, żeby facet w wojsku dostał rajstopy? No właśnie.

Ale swoją drogą rajstopy są o wiele wygodniejsze od kalesonów, taka jest prawda (w kalesonach czasami ciężko jest wygodnie siedzieć). I pojawiły się już firmy, które produkują męskie rajstopy. To tylko kwestia czasu, co prawda długiego czasu, ale rajstopy kiedyś wyeliminują kalesony, tylko społeczeństwo musi to najpierw zaakceptować, bo aktualnie jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość Rajstopmen

Polskie firmy już od dawna mają w ofercie męskie rajstopy i megginsy czyli czyli odpowiednik damskich legginsów np.Adrian i Knitexx i są super wygodne,mają w ofercie i cienkie i grube ale sporo droższe niestety, damskie rajstopy są o wiele tańsze tyle że nie mają rozporka na ptaszka ale to można przeżyć :D

Odnośnik do komentarza
Gość takisobiefacet

Krzysztofie.W - pewnie Ci nic nie odpadnie - jesteś teraz zapewne piękny i młody ale kiedyś będziesz już tylko piękny i wtedy chodzenie bez czapki i bez kalesonów może Ci się dać we znaki.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2013 Roku

Odnośnik do komentarza
Gość Straszy Men

~madox
Rajstopki fajna rzecz sam nosze są o wiele lepsze od kaleson tylko nasze panie coś staromodne i niereformowalne
Nie wszystkie. Moja żona najnormalniej w świecie kupuje mi rajstopy. Nie ma zdziwienia,że lubię i chodzę w rajstopach. Są o wiele praktyczniejsze w zimie niż kalesony,a na dodatek można dobrać odpowiednią do pogody/ zimna/ grubość. To dziwne,że w XXI wieku można oceniać mężczyznę po ubiorze, szczególnie gdy jest zadbany, ogolony, pachnący.
Myślę, ze dla większości, wiadomość, że chodzimy w rajstopach nie byłaby powodem nazywania nas pedałami, ale jest pewna grupa, która która ma swoje zdanie, zdanie
ze tylko oni sa normalni. Dopiszę,ze mam ponad 55 lat, dzieci, wnuki i nie czuję się gejem ani innym.

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiek 1977

Od dawna chodzę w rajstopach cienszych jak i grubszych. W zimę przeważnie od 40den i więcej i bez skarpet chyba że wiem że będe długo na dworze. Po domu chodzę w samych rajtuzkach i spodenkach. Na wiosnę zakladam brązowe lub bezowe rajstopy do spodenek. Bardzo często tak chodzę ubrany po zakupy. Nikt nie zwraca szczególnej uwagi na mnie. Oczywiście gole nogi. Nie wyobrażam sobie że ktoś zakazał by mi noszenia rajstop. Mam dzieci żonę i bardzo się kochamy. Mam 35 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...