Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

nie bądź taki mądry, bo nie urośniesz. Specjlanie dla ciebie skopiowałam z googli:

Kiedy pisze się jakiś, a kiedy jakichś? A może te słowa są wymienne? Chodzi o zdanie typu Szukam jakichś (jakiś?) ciekawych książek do poczytania.

Zaimki jakiś oraz jakichś w żadnym wypadku nie są wymienne. Jakiś to forma mianownika (lub biernika) liczby pojedynczej, jakichś zaś – dopełniacza liczby mnogiej. Jak to wygląda w praktyce?

Otóż powiemy:
◦Oglądałeś ostatnio jakiś ciekawy film?
◦Widziałem ostatnio jakichś podejrzanych ludzi na naszym podwórku.

Problemy sprawia częściej forma jakichś, dlatego gdy nie mamy pewności, czy jest właściwa, możemy usunąć ś i używając zaimka pytajnego jakich, inaczej sformułować to zdanie, np. Jakich ludzi ostatnio widziałeś na podwórku? Oczywiście… jakichś podejrzanych :)

Odnośnik do komentarza

ok to lekcję języka polskiego mamy za soba:)
Co do rajstop to moim zdaniem dozwolone są tylko przy temperaturach minusowych czyli w zimie. Noszenie rajstop ot tak bo mi się podoba przez mężczyzn jest dziwne... po prostu ( ani złe ani dobre) dziwne.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Tarja, tak łatwo oceniasz innych mężczyzn na podstawie wyłącznie tego, że pod spodniami nosi czasem damskie rajstopy. Wybacz, ale bardzo to głupie, moim zdaniem i bardzo często błędne.

Rafaello to nie ejst glupie i bledne to punkt patrzenia psychologow kazdy podrecznik psychologii cie naprowadzi na to, wiec to nie jest glupie

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

[i]Acha, a słyszałaś może o stwierdzeniu "przystojna kobieta"? bo wiesz, jest takie. Tak samo jak facet może mieć fajne nogi, dupe, czy najmniejszy palec u stopy. Przykre dla Ciebie, ale prawdziwe[/i]
a co mnie obchodzi, że jest takie stwierdzenie? Męskie nogi, to po prostu nogi, nic w nich fajnego - mogą być albo normalne, albo krzywe. Jeszcze nie słyszałam, żeby jakakolwiek dziewczyna o facecie powiedziała, że ma fajne nogi (fajny tyłek owszem lub fajne bicepsy, a nawet fajne dłonie, ale nogi?) lub żeby facet o sobie tak powiedział. Dla mnie to dziwne i gejowskie, choć normalnie nie mam nic do gejów, ale ten Rafaello jest po prostu dziwny i ma zapędy do przebieranek i nawet do męskiego anala.

Odnośnik do komentarza

więc zobacz sobie co napisała Komercha kilka postów wcześniej :

3. Pan w rajstopkach 3 - choć ten ostatni ma całkiem fajne nogi.

a niech sobie wmawia że jest hetero i że to normalne, a może akurat jest hetero tylko to mu się podoba, jest mu wygodnie, a ma pociąg do kobiet? wejdziesz mu do sypialni? Ty mu za to wmawiasz ze to nienormalne i że jest gejem, to też o Tobie świadczy. Poukładałabyś sobie wszystkich tak jak sama chcesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...