Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Acha, czy jak tam zwie się ten twój nick. Gdybyś cokolwiek wiedziała na temat gejów to nie pisałabyś takich durnych pierdół. Akurat żaden gej nie nosi damskich rajstop, żadnych rajstop. Przeciwnie, gejów kręcą typowo męskie części garderoby. skarpetki, slipy, właśnie "slipy", żaden gej nie powie słowa "figi" czy "majteczki" gdyż te słowa mają pewne kobiece konotacje, choć tak naprawdę są uniwersalne a gej nie lubi kobiet i wszystkiego co mniej lub bardziej kobiece.

W związku z powyższym, mężczyzna, który czasem, powtarzam, CZASEM np jak jest zimno, mróz, nosi pod spodniami damskie rajstopy nie jest waginoscpetykiem, przeciwnie, jest w pełni zdeklarowanym heteroseksualistą, właśnie dlatego, że ma na sobie damskie rajstopy i kręcą go zgrabne, damskie nogi.

Jeżeli w dalszym ciągu będziesz się upierać odnośnie tego co w twojej wybujałej jaźni jest męskie a co nie, to nie tylko napiszę ci po raz kolejny, że nie jestem żadnym gejem ale stwierdzę, że być może jesteś inteligentna inaczej.

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o mnie, to znam jednego geja, jest fajnym człowiekiem i dlatego nie mam nic do homoseksualistów, ale dba o siebie bardziej niż inni mężczyźni. Także uważam, że właśne takie zwroty typu RAJSTOPKI, męski anal, pisanie o sobie, że ma się fajne nogi itp mogą świadczyć o tobie (jeśli nie jesteś gejem), że jesteś metroseksualny ze skłonnościami do przebieranek lub jesteś po prostu bi, bo to nie jest normalne. Gdybym mojemu coś wspomniała czy by chciał analnie, to by się w głowę popukał :D nie dość, że to obrzydliwe, to jeszcze samo za siebie mówi, że po prostu kręcą cię i penisy - to kobietom wkłada się w dziury (że już tak napiszę dosadnie), a nie mężczyznom. A nawet mimo to, iż jestem kobietą, to w życiu bym nie poszła na seks analny, bo to obrzydliwe, a co dopiero zrobić coś takiego facetowi. Bleh

Odnośnik do komentarza

Widzisz. Mimo to, że nie jestem gejem a Ty niewątpliwie jesteś kobietą to dziękuję Stwórcy, że nie jest mi dane być twoim facetem, co zaś się tyczy twojego faceta to pozostaje mu jedynie współczuć. Jesteś tak mało kobieca, że naprawdę, mimo, że jestem w pełni mężczyzną to myślę, że jednak mam tej kobiecości więcej od ciebie, nie dlatego, żebym był bi czy metroseksualny czy jeszcze jakiś inny, nie. Właśnie dlatego, że ty tej swojej kobiecość masz tak mało.

Odnośnik do komentarza

a niby czemu mam w sobie mało kobiecości? Po prostu nie jestem słodką dziewczynką w słowach, a gdybyś mnie zobaczył na żywo, to byś jednak pomyślał inaczej, nie jestem chłopczycą. U mnie to jest w ogóle coś innego, ale zauważ, że po prostu dziwne to jest, gdy facet jara się, że nosi rajstopy jak kobieta i podnieca się swoimi nogami, używa zdrobnien typu "rajstopki". To po prostu dziwne :))) nie dziw się więc, że mnie to po prostu bawi. Facet ma być zadbany, ale jednocześnie męski. Wklejanie swoich części ciała na forum i proszenie o ich ocenę, a przy tym pisanie o sobie przez faceta, że ma się fajne nogi, to po prostu trochę gejowskie i dziwne.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Rafaeluś..jesteś tak słodki,że aż zwróciłem obiad...popatrz chłopcze na to co piszesz.W moim mieście,na moim osiedlu od razu dostałbyś w mordkę.
Proponuję ci terapię,nie tylko jeśli chodzi o popęd do seksu analnego ale także o rajstopki.
Nie wiem skąd u ciebie takie dziwaczne zaburzenia.Mam jedynie nadzieję,że w domu u ciebie zawsze było w porządku i nie dochodziło do ekscesów na tle seksualnym ani że rodzice nie ubierali cię w damskie ciuszki.
Jak dla mnie masz może góra do 25 lat,ale pieprzysz jak 13 latek,który jeszcze nie okrył do końca swojej orientacji.
Tak więc życzę ci z całego serca byś kiedyś dotarł do tego czy jesteś gej czy hetero.Powodzenia ( przyda ci się)

Odnośnik do komentarza

Psychopata, a może to ja dam ci w twój wulgarny, pseudo męski ryj? Co ty na to? Wpadnij, przekonamy się, tylko bądź sam.

~Achaa , akurat wygląd to nie wszystko. Jesteś wulgarna i emocjonalnie płytka, w takim układzie twoja względna uroda pozostaje bez znaczenia.

Nigdzie nie napisałem, że noszę na co dzień rajstopy, nigdzie nie napisałem, że podniecają mnie moje nogi. Tak więc czep się i lecz swoje własne kompleksy przy pomocy kogoś innego. Ze mną to ci się nie uda.

Odnośnik do komentarza

Koleś zrobił wrzutkę na forum o noszeniu rajstop przez facteów, żeby wybadać grunt, jak ludzie przyjmą ten homosiowy fetysz. Widzi jednak zniesmaczenie ogólne, więc przyczaił się i dla niepozanki pisze, że w zimie mu cieplej, dlatego nosi. Jednak zdradził się na innym topiku, że wpycha sobie w odbytnicę jakieś sztuczne członki i obserwuje przy masturbacji ile nasienia mu wypływa.
A teraz żeby było śmiesznie zapiera się, że nie jest homosiem.
I jeszcze te niemęskie fochy jak ktoś powie coś ironicznego...

Kolego życze ci dobrze, wiec wycoaj się z homosiostwa czym szybciej, to będziesz szcześliwszy. Homoseksualisci żyja statystycznie 20 lat krócej, częściej choruja na choroby somatyczne i na depresję. Są to ludzie ogólnie nieszczęśliwi, bo bardzo często zmieniaja partnerów, bo kto jest z kimś szcześliwy to go nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Buquile, ty d...bilu(ko)! Rajstopy nie są homosiowym fetyszem! Żaden gej nie nosi rajstop, prędzej znoszone, śmierdzące męskim potem skarpetki.

Skoro tyle o nich wiesz, na zasadzie tego co nie trzeba, gardzisz nimi, może sam jesteś zakamuflowanym kryptogejem. Nie akceptujesz sam siebie i wchodzisz na to forum, je....ny bu...aku, żeby dokuczać innym.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek742

Cześć wszystkim!! Jestem facetem,który nosi rajtki i pończochy na codzień.Jestem chyba nieco kobiecy,bo zdarzały się komentarze pod moim adresem ,iż zachowuję się czasem jak "baba".Przyznaję się ,że bardzo lubię zwłaszcza "najbardziej kobiece" wydanie rajstop i pończoch,czyli wszelakie wzorki.... i kolory inne niż cieliste.Fascynuje mnie w kobiecej sferze prawie nieograniczona możliwość zmiany swojego wyglądu .

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Nogi ma Szpak ładne,zgrabne akurat,nawet bardzo.
Tak na poważnie,to w Anglii jest taka moda na różne,dziwne rajstopy u mężczyzn...legginsy zresztą też-srebrne,panterka,cieliste,skórzane-taka moda przychodzi do nas z zachodu...życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...