Forum Uroda

Najlepszy prezent dla kobiety.

vitrum

vitrum

Witam wszystkie panie.

Mam pytanie. Często chodzę na imieniny i mam problem z doborem prezentu dla kobiety. Co będzie najlepsze na prezent? Kosmetyki , kwiaty a może jakiś drobiazg z biżuterii. Niektóre panie twierdzą że dobór kosmetyku to sprawa bardzo delikatna i ciężko trafić. Co sądzicie na ten temat ?

145427 vitrum Mężczyzna, 41 lat, Częstochowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lina27

Lina27

Z kosmetykami naprawdę trudno, ale możesz kupić cos do stylizacji włosów. Ja na urodziny dostałam lokówkę Cur ... Szybko robi loki i naprawdę świetnie sie trzymają. Cena jest dosyć spora, ale uzywam często, kilka razy pozyczałam i póki co się nie psuje.

150380 lina27 Kobieta, 30 lat, Kielce
ka-wa

ka-wa

Naprawdę wystarczą kwiaty ,no może jeszcze czekoladki ,jak solenizantka nie ma problemów z nadwagą:D

Z prezentem nigdy nie trafisz w punkt i takie podarki później "wędrują" na inne imieniny.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
w.marta

w.marta

Faktycznie prezenty są problematycznym tematem. Jednak wydaje mi się, że kupując prezent dla kobiet masz o wiele większy wybór. Możesz wybierać spośród kwiatów, słodyczy, kosmetyków, ubrań, torebek, książek, biletów na spektakle, karnetów na wejścia, zabiegów w salonie spa. To na co się zdecydujesz i czy wybierzesz dobrze zależy już od Ciebie. Wybór kosmetyków może być problematyczny jeśli nie znasz dokładnie osoby, którą masz zamiar obdarować. Jeśli znasz kobietą dla której kupujesz prezent dobór odpowiedniego koloru kosmetyku będzie łatwy, tak samo z ubraniami. Kwiaty także mogą być problematyczne. Nie każda kobieta lubi każdy kolor i rodzaj. Po prostu trzeba zebrać trochę informacji na temat osoby obdarowywanej.

161570 w-marta Kobieta, 59 lat, kalisz
~kebels

~kebels

Jakieś sensowne pakiety z Prezent Marzeń.
Jakie? Chodzi o konkrety - np. spa, jakieś masaże, naukę tańca, kosmetyczkę i inne prezenty w takich klimatach. A już na pewno nie dawajcie prezentów byle jakich - róbcie pozytywne wrażenie.

laurette

laurette

Kwiaty to uniwersalny ale dodatek bym powiedziala. Prezent to prezent ,powinno to być coś co sie wykorzysta. Czekoladki równiez traktuje jako dodatek,lub drobiazg ;) Karnet gdzies tam , jakas pomyslowa rzeczy, bizuteria, ubranie - to taka klasyka dla kobiety. Z bizuterii to chyba kazda sie ucieszy.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~matilkav

~matilkav

dobry sprzęt do układania włosów zawsze się przyda, sama doczekałam się ze stara suszarka mi padła i kupiłam sobie nową inteligentną z babyliss, ma sensor który pilnuje by włosy się nie przegrzewały podczas suszenia, jonizacja tez robi swoje, włosy są dużo gładsze, przyjemniejsze w dotyku

~dejanaarka

~dejanaarka

dobre kosmetyki też na pewno nie jednej kobiecie się przydadzą, zawsze chciałam sobie kupić bronzer ziemia egipska, niestety cena mnie odstraszała, ale ostatnio trafiłam na bronzing stone swederm i wiele dziewczyn pisało ze to jest to samo w zasadzie, ale kosztuje połowę mniej, jestem z tego bronzera bardzo zadowolona, mozna ładnie wykonturować twarz, odcien ma bardzo uniwersalny