Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
vitrum

Najlepszy prezent dla kobiety.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anna77
W dniu 20.10.2015 o 11:48, vitrum napisał:

Witam wszystkie panie.

Mam pytanie. Często chodzę na imieniny i mam problem z doborem prezentu dla kobiety. Co będzie najlepsze na prezent? Kosmetyki , kwiaty a może jakiś drobiazg z biżuterii. Niektóre panie twierdzą że dobór kosmetyku to sprawa bardzo delikatna i ciężko trafić. Co sądzicie na ten temat ?

Może jakąś fajną sukienkę tylko nie pomyl rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli szukasz prezentu dla kobiety polecam ci szczerze stronę https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Kobiety , posiadają rewelacyjne pomysłowe prezenty i mnóstwo okazji. Kupiłam dla siostry misia i skarpetki za 40zł, a była bardzo zadowolona. Zawsze dorzucają jakieś gratisy i przesyłka jest na drugi dzień, możesz sprawdzić nowości bo dużo jest nowych prezentów, dla siostry czy mamy też coś znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta

Zdecydowanie polecam kupon na zabieg w Yasumi w Lubinie /  Jeleniej Górze. Pełen relaks, coś dla zdrowia skóry i super prezent. Dostałam od mojego faceta. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię dostawać biżuterię 😄 ale też sama lubię kupować komuś biżuterię . Przeważnie szukam coś fajnego na AnKA Biżuteria bo mają zawsze dobre ceny i coś oryginalnego, co na mieście nie jest tak popularne . https://www.ankabizuteria.pl/

poza tym zawsze produkty zakupione przeze mnie były świetnej jakości, a na dostawę nie trzeba było długo czekać 🙂 więc z czystym sumieniem polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arletta

Dzięki za podpowiedź, mi przypadły do gustu wisiorki srebrne z naturalnym bursztynem,np: spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczny naszyjnik! Ja bardzo uwielbiam biżuterię z niebieskim opalem. Może mi ktoś poleci jakieś wiszące kolczyki? Chciałabym jakoś rozświetlić moją garderobę . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opal pięknie prezentuje się ze srebrem 🙂 mam takie w swojej kolekcji , krótkie noszę na co dzień, a dłuższe na wyjątkowe okazje 🙂 

kolczyki-srebrne-z-niebieskim-opalem6370[1].jpg

kolczyki-srebrne-rodowane-z-niebieskim-opalem-jubiler[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uwielbiam książki . Jeżeli mają ,,duszę" i są o ,,czymś" to tym bardziej 😄 choć czasem wybieram takie, które pozwalają się odstresować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym stawiała na jakieś bardziej luksusowe kosmetyki lub perfumy, na pewno będzie to elegancki prezent - tylko warto wcześniej podpytać trochę o upodobania, aby trafić w gusta ;) na pewno odradzam wszelkie kuchenno-sprzatające sprzęty... nie bądźmy stereotypowi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek

Ja stawiam na biżuterię 🙂 Jakąś wyjątkową, ekskluzywną, żeby poczuła się wyjątkowo! Polecam zajrzeć do Seveeu, dysponują naprawdę cudownymi perełkami, a do tego można znaleźć jakieś brylanty albo kryształy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra janos

jako kobieta wiem że biżuteria zawsze zadowoli nawet wymagającą kobietę. odnośnie seveeu - mogę szczerze polecić. świetny asortyment, dobre ceny i naprawdę najwyższej jakości rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaśśka

Ciekawym pomysłem na prezent dla kobiety z pewnością będzie elegancki zegarek. Na przykład taki inspirowany życiem tajnej agentki? Krystyna Skarbek to postać, która była inspiracją do tworzenia zegarków Christine Granville. Sprawdźcie sobie koniecznie, mają piękne zegarki i ogromny wybór pasków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Witek34

Myślę, że sam najlepiej znasz swoją kobietę i wiesz co możesz sprawić jej szczególną przyjemność. Ja zamówiłem na rocznicę naszego ślubu piękny album cyfrowy, przedstawiający historię naszego związku. Album o rozmiarach 30×30 cm wykonała dla mnie firma www.manetbook.pl. Małżonka jest z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ellena

A ja lubię dostawać biżuterię lub kosmetyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość żerko88

Co kupić dla dziewczyny na rocznice? Myślę o piżamie od https://love-secret.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia Niebo

Zależy, co twoja kobieta lubi. Fajnym pomysłem są prezenty spersonalizowane. Jakiś naszyjnik delikatny z grawerem lub data. Kreatywność jest fajna i romantyczna. Zachęcam do zobaczenia strony szybkinadruk.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...