Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
vitrum

Najlepszy prezent dla kobiety.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszy prezent to jakiś oryginalny voucher, np. do spa, na skok na bungee lub inną fajną atrakcję dopasowaną do zainteresowań obdarowanej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj dostaję perfumy - wie jakie lubię (https://www.zapach-orientu.pl/perfumy-damskie-c-1.html/s=26)  , więc nie ma z tym większego problemu. A jak spodoba mi się jakiś ciuszek to robię mu aluzje dot. rzeczy, które chętnie widziałabym np. w swojej szafie i wtedy spełnia moje życzenie. Są też miłe niespodzianki typu wypad do SPA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszstko zależy od wieku, charakteru i upodobań kobiety, ale żadna nie pogardzi dobrym zestawem kosmetyków albo perfumami 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ariel

Myślę, że ŚWIECE SOJOWE  zawsze się sprawdzają. W dodatku można kupić takie, które nadają się do masażu. Czyli obydwie strony są w takim przypadku zadowolone  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania21

Gorąco polecam gotowe zestawy prezentowe https://zubox.pl/ Świetne rozwiązanie na każdą okazję dla każdego kogo chcemy obdarować ❤️ Rewelacyjna jakość, cudowna estetyka i wielkie ułatwienie w przypadku kiedy nie wiemy na co się zdecydować... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...