Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 22 lata - 1 partner , co z tego że w łóżku się dogadujemy i czujemy razem świetnie jak w życiu jest kompletna katastrofa. Chcę się z nim rozstać i mimo że miałam tylko 1 partnera to czuje że nie będę potrafiła robić tego z kimś innym.( Jesteśmy parą od 5 lat ).

Odnośnik do komentarza
Gość Ktoś 12

Ja 28 lat 10 partnerów plus teraz w związku ze świetnym facetem. Ale żałuję przeszłości, gdybym mogła cofnąć czas... Czy tylu partnerów to naprawdę dużo? Z każdym spotkałam się po kilka miesięcy, szukałam miłości, akceptacji ale faceci mnie zostawiali z różnych powodów, głównie nic nie czuli... Próbowałam dalej a teraz przeraza mnie ze było ich 10 jak patrze na to forum. mój obcny chciał wiedzieć Czy dobrze, że mu powiedziałam? Sam pytał nie chciałam mu na początku powiedzieć a po kilku miesiącach zaczęły targac mną dziwne myśli i przyznałam się do 8....

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata i 15 na koncie kolokwialnie mówiąc, ( 3x-zwiazek, a tak to różnie, ale nigdy z przypadkowym facetem spotkanym na imprezie, oj różnie życie kieruje...oszustwa, złudne nadzieje, wiara w miłość idealną) ile ludzi tyle historii, a oceniać innych po ilości partnerów? hmm ten post jednak ukazuje zmianę po latach, spójrzcie na komentarze z 2011 a teraz :))

Odnośnik do komentarza

Jestem facetem. Mam 27 lat.
Jestem w stałym związku z partnerką.
Nie wiem ile mogła mieć wcześniej partnerów. Raczej mi sie do tego nie przyzna. Wiem jednak że z pewnością nie jednego.

To jak z zakupem samochodu. Zawsze ktoś wcześniej jeździł.

Ja mając 27 lat, byłem wcześniej z 11 kobietami. ta jest 12.

Powiem szczerze, że nie pamiętam seksu z tamtymi pozostałymi 11. Po prostu był, kochaliśmy się i jakbym miał sobie przypomnieć to seks jak seks. Nic specjalnego.
Znam pare innych przyjemności w życiu, które mogłby by z nim konkurować zatem jest to rzecz do przeżycia i zapomnienia.

Może mówię tak, bo uprawiam seks codziennie...
nie wiem sam.

Dla mnie te 11 partnerek to tylko imiona. Imiona tych kobiet i to wszystko. nawet jakbym miał sie zastanowić to dokładnie nie opowiem okoliczności tych stosunków wszystkich.

Dla mnie seks jest jak dobry obiad. Zjesz go - cieszysz sie przez godzine - po czym powrót doinnych zajęć a po tygodniu już go nie pamiętasz nawet.

Zatem - jako zakończenie powiem tak:

Nie ważne ile było wcześniej, bo tylko to co jest dokładnie w tej chwili ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

MaM 21 lat i mialam 4 . dwa powazne zwiazki
, w jednym jestem do dzis.
Dwa numerki z " kolegami ". Gdy byliśmy singlami ochota byla a wiadomo bylo ze nic z tego wiecej nie bedzie. Dalej nawet mam z jednym kontakt, bo to kolega ze studiow. Pelen szacunek i luz.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma się czym chwalić raz nie wyszło ok drugi też ok ale trzeci to już powinien być ten ostatni człowiek uczy sie na błędach mam 30 i 3 razy dlatego sam jestm taki długi czas bo dla mnie to ważne jak Pol dzielnicy nie miało mojej kobiety pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...