Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zastanawiamsię

austeria właśnie przez takie ocenianie osób nie lubię przyznawać się do ilości partnerów. Skoro 10 partnerek to dla ciebie powód do zastanawiania się czy brać się za związek z kims takim, to domyślam się, że ja mając 11 partnerów jestem wg Ciebie rozwiązła. Ale zonk...właśnie nie jestem...tylko co najwyżej trochę naiwna.

Odnośnik do komentarza

szczerze to ja nie widze w tym co napisała austeria żadnego oceniania. Są ludzie dla których to jest ważne ilu partnerów miał ich wybranek przed nimi ale sa też tacy którym jest to obojętne. Austeria powiedziała z własnego doświadczenia, z własnej perspektywy...

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony możesz mieć rację, a z drugiej nie musisz jej mieć. Tak samo jak ja mogę, ale nie muszę. Dla mnie po prostu osoba, która z tyloma osobami była w łóżku jest na wstępie skreślona i tyle. Bez względu na to, dlaczego ich tylu miała i po co. Można źle wybrać raz, dwa, nawet trzy, ale żeby 10, to już jest dla mnie coś nie tak z takim człowiekiem i nie chciałabym wchodzić w związek z kimś takim. Niech ma swoje życie, niech będzie szczęśliwy, ale nie ze mną. I tyle. Każdy układa swoje życie jak chce. Nie muszę mieć do tej sprawy takiego podejścia jak Wy, możecie się na mnie denerwować, ale to nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

No al na razie chyba nikt się nie denerwuje, no nie? ;)
A wracając do tematu, to może i faktycznie być trochę dziwne, że komuś 10 razy nie udało się wybrać partnera życioweo. Ale:

1. To nie musi jeszzcze znaczyć, że traktował ich jak przedmiot. Mógł np być naiwny, czy miec jakiś inny problem ze soba.
2. Jeśli chodzi o część z nich, nie musiał chcieć być z nimi przez cale zycie. Mógł chcieć po prostu niezobowiązującej przygody. Z czego również nie wynika od razu to, że traktował człowieka jak towar.
Moim zdaniem takie traktowanie moze jednoznacznie, bez żadnych wątpliwości wynikać tylko i wyłącznie z seksu z prostytutką, jeśli nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów.

Odnośnik do komentarza

ale ona pomyliła się 23 razy.... Wyobraźcie sobie taką sytuację: jesteście facetem i dowiadujecie się że wasza dziewczyna miała przed wami 23 partnerów.... pytacie dalej i trafiacie na mur... to co myślicie?
Jeśli ona zacznie się tłumaczyć bo jest troszkę naiwna? to nie wiem czy to stawia ją w lepszym świetle

Odnośnik do komentarza

franco:) no ale właśnie kolezanka pokazała wyraznie, ze sie zdenerwowała :)
dla mnie punkt drugi który napisałaś jest dla mnie równoznaczny z tym, że ktoś traktował człowieka jak towar. Nie toleruję niezobowiązujących przygód seksualnych (w moim życiu) i nie chciałabym żyć z kimś, kto się w takie coś bawił (i to jeszcze prawdopodobnie przy 10 partnerach- kilka razy), bo samo to, że przeleciał kogoś "dla zabawy" mnie brzydzi.
A jeśli chodzi o punkt pierwszy, to masz rację, to mogła być naiwność lub inny problem. I to też odnosi się do tego, co powiedziałam wcześniej, że to wiele mówi o człowieku. Że być może jest naiwny. Że być może ma problemy w integracji w związku. Że może ma problemy z osobowością. Lub inne problemy, które też grają bardzo istotną rolę w budowaniu czegoś poważnego.
Tak czy inaczej, nie chciałabym być z taką sobą.

Odnośnik do komentarza

austeria
franco:) no ale właśnie kolezanka pokazała wyraznie, ze sie zdenerwowała :)

Aaaaa... No faktycznie, jeśli chodzi o koleżankę, to masz rację. :D Umknęło mi wcześniej w ferworze dyskusji. ;)

No a dla mnie niezobowiący seks nie jest równoznaczny z trakotwaniem człowieka jak towar. Blackness, i własnie dlatego ja na miejscu tego faceta nie pytałabym dalej. Nie interesowało by mnie to, tak samo, jak u facetów mnie to nie interesuje. Jej sprawa, co robiła, zanim poznała mnie, jesli tylko nikogo( w tym siebie samą) tym nie skrzywdziła.

Odnośnik do komentarza
Gość zastanawiamsię

Nie zdenerwowałam się :) Wypowiedź austerii jest tylko przykładem tego, o czym pisałam. Wiem, że ludzie myślą tak jak Austeria. A tak na prawdę ta ilość nic o mnie nie mówi, jestem dokładnym przeciwieństwem tego, co mozna by wywnioskować z tej liczby. A sama delikatna naiwność chyba nie świadczy o mnie źle....trafiałam na tych co to po fakcie twierdzili że "nie chcą się angażować", a połowa z tej liczby to związki....co najmniej kilkumiesięczne. Sama należę do tych, których ilość partnerek po prostu ciekawi, więc o to pytam, ale sama liczba nic mi nie mówi, zawsze pytam o szczegóły dotyczące każdej z partnerek. Bo o ile nie mówi nic ilosć, to sytuacja już wiele. Sama też nie uznaję przygodnego seksu. Więc jeśli ktoś zaufany zapyta mnie o ilość - powiem, ale powiem też jak to z każdym z nich było (nie w łóżku oczywiście ;), tylko o sytuacji). I tego też oczekuję. A jeśli ktoś zrezygnuje ze znajomości ze względu na samą ilość nic się nie stanie....sama nie chciałabym się wiązać z kimś takim, komu ocena osoby, nie znając szczegółów, przychodzi tak łatwo.:)

Odnośnik do komentarza
Gość zastanawiamsię

I owszem można źle trafić 10 razy...mozna i więcej. Mozna również zmienić siebie, swoje podejście do relacji damsko-męskich, dojrzeć, zmienić punkt widzenia, zrozumieć... Ale do tego potrzeba doświadczenia, otwartego umysłu, odrobiny pokory i inteligencji.

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat , miałam dużo chłopaków ale nigdy nie zdecydowałam się na współżycie . Tak jakoś czuje się nie dojrzała i nie zależy mi na seksie , dziewicą mogę zostać do końca życia uważam . A co do dziewczyn które już uprawiały seks w moim wieku uważam to za normalne.
Kiedyś też tak się działo ,. dzieje i będzie do końca naszej cywilizacji . Szczerze jakbym miała mieć partnera to miała bym wylane ile miał partnerek i zawsze na to miałam , mógłby mi powiedzieć jakby tego chciał .
Tylko jakbym zdecydowała się już na współżycie(z osobą która miała dużoooo partnerów seksualnych ) to bym tego nie zrobiła póki by nie poszedł na badania xD I tyle .
Pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...