Skocz do zawartości
Forum

Nadmierny popęd seksualny a agresja


Gość duralex3

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 27 lat i borykam się z wrażliwą dolegliwością, dużym popędem seksualnym. Wstępuję we mnie agresja jeśli kobiety mi odmawiają. Nie chodzę na żadne terapię gdyż nie kwalifikuję się na leczenie. To zachowanie wynika z mojej zaborczości do kobiet, które powinny się podporządkować mężczyznie, pod każdym względem. Nie przyjmuje odmowy od kobiety. Potrafię zastosować siłę i przemoc. Zostałem wychowany w tradycyjnej rodzinie, tak mnie nauczono. Czy takie poglądy są prawidłowe? Myślę że tak. A Wy co o tym myślicie? Bo być może jestem trochę zacofany jak na 21 wiek?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Młody człowieku czy w tradycyjnej rodzinie jest przemoc mężczyzny nad kobietą czy w patologicznej.Jesteś mody więc możesz mieć większy popęd seksualny ale to nie znaczy że zawsze i od razu jak tego byś chciał.Seks to miłość dwojga ludzi.Możesz rozładować swoje emocje przez np siłownię , pływanie jakiś sport.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z doświadczoną,przemoc jest ohydna i nie masz prawa jej stosować wobec nikogo,
znajdź sobie partnerkę z dużym temperamentem,ale jak będziesz wymuszał też inne rzeczy to żadna z Tobą dłużej nie zostanie,
pracuj nad sobą,jeśli potrafisz, a jak nie to skorzystaj z psychoterapii.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Hahahahahahaha!
Jeżeli to , co napisałeś jest prawdą to faktycznie jesteś zacofany.
Naprawdę rozwaliłeś mnie!!!

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

~duralex3
Wstępuję we mnie agresja jeśli kobiety mi odmawiają. [...] Zostałem wychowany w tradycyjnej rodzinie, tak mnie nauczono. Czy takie poglądy są prawidłowe? Myślę że tak. A Wy co o tym myślicie? Bo być może jestem trochę zacofany jak na 21 wiek?

Popieram poprzedniczki. Kto Ci powiedzial, ze te patologiczne praktyki, ktore opisujesz, byly normalne w 20. wieku??
Zacznij zajmowac sie jakims sportem - i zrob to lepiej, zanim zrobisz krzywde jakiejs kobiecie. Jak sie porzadnie zmachasz, moze mina Ci zakusy na przemoc. Temperamentna partnerka to takze dobry pomysl. Masz sam watpliwosci co do swojej teorii, wiec nie jest jeszcze az tak zle.

Odnośnik do komentarza

Zapisz się na któryś z kursów od Pawła Grzywocza. Świetnie wyjaśnia sprawy związków, relacji z kobietami, nabierzesz innego spojrzenia na tego typu sprawy, sex przestanie być dla Ciebie głównym sensem życia. Kursy są nastawione, nie jak w większości przypadków na jakieś turbo-hiper-uwodzenie, ale przede wszystkim, na rozwój osobisty, co się przekłada na relacje damsko-męskie i ogólnie społeczne.

Pozdrawiam!

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ma wychowywanie w tradycyjnej rodzinie do bezwzględnego posłuszeństwa kobiety wobec mężczyzny. Takie rzeczy to chyba tylko u muzułmanów. Nie wiem skąd masz takie podejście, ale moim zdaniem to ty jak najbardziej kwalifikujesz się na terapię i leczenie

Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie skąd tacy ludzie się biorą i czy jest to prawda. Za każdym razem mam nadzieję, że to jest fail ale potem jak słyszę o pobitych kobietach to aż krew we mnie wrze. Jak można tak myśleć. Jak można dopuscić się przemocy wobec kogokolwiek. A jak Ci facet odmówi czegoś, nie zgodzi się z Tobą to też go lejesz? Czy nie? Jesteś nieomylny? Moim zdaniem powinieneś łykac brom na obniżenie popędu i poddać się ostremu leczeniu skoro masz takie mniemanie o sobie. Bo w końcu zrobisz komuś krzywdę.

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Tak nauczono Ciebie w domu ? Moze ten nieujarzmiony poped dostales w spadku po ojcu ? Czlowieku jestes chory i musisz sie leczyc .Koniecznie.Jak to sie stalo stalo ze zadna z tych kobiet nie oskarzyla Ciebie o gwalt i o znecanie sie? Mam nadzieje ze ktoras to w koncu zrobi i tym samym zmusi Ciebie do podjecia leczenia albo odpowiednie sluzby odizoluja Ciebie od spoleczenstwa.

Odnośnik do komentarza

co to napisał ten koleś to jest jakieś chore. naprawdę musi pochodzić z totalnie zacofanej rodziny, skoro tak go uczyli od najmłodszych lat. kobieta bezwzględnie ma się podporządkować meżczyznie, ma być służebnicą. Chore, wg mnie bardzo chore. Człowieku opanuj się.

Odnośnik do komentarza
Gość werewerw

dalibyscie spokoj z udzielaniem glupich rad i powtarzaniem tego co autor napisal, przeciez chyba wielu mezczyzn mając uczucie silniejszych, chce też takiego stanu rzeczy, mam ochote na sex - kobieta mi do tego pasuje, jeśli odmawia, rośnie we mnie agresja. Szczególnie w realiach feministycznego świata, gdzie to mezczyzni mają sie dostosowywac do potrzeb kobiecych, te z łatwoscią mogą nawet czerpać korzyści za samo oferowanie sie.

Odnośnik do komentarza
Gość martyrolog

~werewerw
dalibyscie spokoj z udzielaniem glupich rad i powtarzaniem tego co autor napisal, przeciez chyba wielu mezczyzn mając uczucie silniejszych, chce też takiego stanu rzeczy, mam ochote na sex - kobieta mi do tego pasuje, jeśli odmawia, rośnie we mnie agresja. Szczególnie w realiach feministycznego świata, gdzie to mezczyzni mają sie dostosowywac do potrzeb kobiecych, te z łatwoscią mogą nawet czerpać korzyści za samo oferowanie sie.

no wiesz, a gdyby ktos ciebie zmuszał do niechcianego seksu to co, ? tak na siłe? to co byś zrobił? to nie nic wspólnego z plcią, tylk oz tym że jak sie nie ma ochoty to sie odmawia, nie wazne czy to chłopak czy dziewczyna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...