Skocz do zawartości
Forum

Naleganie chłopaka na seks


Gość zalamana1222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana1222

czy seks może decydować u facetów o tym czy zostawią dziewczyne czy nie?Mam taki problem że nie współżyłam jeszcze z chłopakiem, dzieli nas spora odległość, mam obawy itp a on ciagle nalegał na seks że znamy się 3 lata i że wiecej czekać nie bedzie bo mu to potrzebne.ostatnio sie widzielismy seksu nie było gdyż powiedziałam że nie mam tabletek, przytulał, całował itp a jak ja chcialam pojsc z nim na impreze to wymowki znajdowal, jak chcialam by na skype ze mna pogadal to tez wymowki. jak wrócił do domu to oczywiscie temat kiedy pojde po tabletki i że na tym spotkaniu musi być już seks. jak z tym jest? serio to ja go zaniedbuje?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

daj spokój... to nie jest tak, że on chce Ty mu dajesz. Jeśli nie jesteś gotowa na to, to nie ma co ulegać, bo tylko problemów narobisz sobie. skoro on nie dba o Twoje dobre samopoczucie, nie chce rozmawiać, nigdzie wychodzić tylko chce seksu to coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Ewidentnie traktuje cię przedmiotowo , to zakrawa na szantaż jakiś, to ma być wasza wspólna decyzja , wyjątkowa chwila, luz, komfort, oczekiwanie, wyobraźnia ....
To nie za przeproszeniem odwalona robota.
Dasz mu .... i co, czy On wie jak wiele trzeba delikatności, czułości i zrozumienia Ciebie.
Ten pierwszy raz rzutuje później na Twoje wyobrażenia i oczekiwania w dalszym życiu erotycznym.
Jeśli pachnie już na samym początku jakimś szantażem , to nie wróży to dobrze na przyszłość. Z egoistą daleko nie zajdziesz. Zniechęci Cię do seksu i rozczaruje tak w ogóle.
To Ty masz coś o co trzeba zabiegać a nie tak zwyczajnie dostać na tacy. To Ty decydujesz kiedy to dostanie.
Gdzie tu miejsce na uczucia?
Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana1222

On młodszy o rok ja mam 21 lat. znamy sie juz 3 lata on uważa że każdy inny by na mnie i na seks tyle nie czekal. prytulal mnie, całował itp jak wymyslal ze nie mozemy iść na impreze itp a ja to co on chce musze spelniać..

Odnośnik do komentarza

Nie widać tu miłości, ze strony chłopaka. Raczej wygląda to na to, że założył sobie, ze cię zdobędzie i niecierpliwie do tego dąży.
Oczywiście, mogę się mylić, ale to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu.
Może też czekać tak długo, bo jeszcze cię nie zdobył, a jak mu się to uda, to cię opuści.

Ale może być inaczej, może tak mu na tobie zależy, że brakuje mu tej intymnej bliskości.
Jedno jest pewne, ty musisz być gotowa na seks, ty musisz tego pragnąć.
Jeśli planujesz z nim przyszłość, to przeanalizuj swoje uczucia, swoje podejście do seksu. Może się okazać, że macie krańcowo różne temperamenty i potrzeby seksualne.
Jeśli dla ciebie to tylko miła znajomość, to nie zgadzaj się na seks...czekaj na tego jedynego, do którego poczujesz prawdziwy pociąg.

Odnośnik do komentarza

sama byłam w podobnej sytuacji i na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój bo taka jest prawda że nie jest Ciebie wart...jak to się mówi Kocha to poczeka ... ja też oddałam się byłemu , ten pierwszy raz. no i niestety pękła nam gumka wiec się przestraszył i kazał mi pójść po tabletkę . ja tego oczywiście nie zrobiłam bo wiedziałam , że niedarniowanym sobie tego do końca życia. jak się okazało potem w ciąży nie bylo :) ale uwierz mi że żal w sercu mam nadal do tej osoby , bo też długo nalegał , prosił , kusił abyśmy to zrobili. a potem zachował się jak gówniarz . nie mówię że i tak musi być u Ciebie ... ale myślę że potem będziesz tego żałowała , bo to wyjątkowa chwila a on może Ci ją zniszczyć i pozostawić ślad w sercu na zawsze...

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana1222

to nie tak że nie chce bo mnie nie pociaga itp ale po prostu się boje tego że mnie zostawi, własnie tak jak piszecie :ze chce zaliczyć i zostawic. dalam mu intymność tylko że na seks sie nie gadzałam ciągle a on mi tekst że inny by tyle nie czekał i to że czeka to dowod ze mu zalezy ale juz dłużej czekać nie bedzie.najgorsze jest to że jak ja coś chce to mnie zmiekczy zawsze, poprzytula, pomizia sie, na gg to tez wystarczy że napisze to mu wybaczam. a on co robi jak nie dostanie czegos? jest chamski, wlasnie szantazuje, gada durne teksty. Chciałabym z nim być bo go kocham ale wiem że w tej relacji tylko ja jestem na 100% zaangażowana a on to nie wiem co odprawia.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wątpliwości,że go kochasz,bo za tym idzie pociąg seksualny ,jeśli go nie masz to coś jest nie tak,
w tym wieku ,nie dziwię się ,że chłopak chce uprawiać seks,to jest normalne,
dla mężczyzn seks jest bardzo ważny,słyszałam o przypadku dziewczyny która to dopiero po ślubie,chłopak przytakiwał swojej ukochanej ,a w tym czasie spał z inną,do takiej podłości nawet ,jak widzisz ludzie się posuwają...

Ja jestem starej daty,ale uważam,że doświadczenie seksualne jest ważne w życiu ,a nie jak kiedyś człowiek nie wiedział co to jest orgazm i jak go osiągać i tak się "męczył" całe życie ,a potem mężowie się dziwią ,że żony nie mają ochoty na seks ,
wcale nie jest powiedziane czy będzie Ci odpowiadał seksualnie i co ...miłość pryśnie jak bańka mydlana.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Sprawa seksu jest bardzo ważna, w relacji między ludźmi.
Jesteście jeszcze młodzi, możecie poczekać, ale generalnie to uważam, że nie można czekać do ślubu, że warto sprawdzić, czy macie te same potrzeby.
Jest takie powiedzonko, że młodzi w dzień się pokłócą, a w nocy pogodzą. Ale tu musi być pociąg, musi być zgranie.
Czy uważasz go za dobrego partnera? Bo jeśli nie, to szukaj tej prawdziwej miłości i osoby, która będzie do ciebie pasowała - w całości, w łóżku, też.
Coś mi w waszych relacjach nie gra, choć nie wiem co.
To nie tylko sprawa seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana122

Pociąga mnie tylko ze problem nie jest w tym tylko o to chodzi ze on CHCE seksu a moje potrzeby ma gdzies bo wie ze mu wybqcze.a jak jq nie zrobie co chce to od razu zlosc itp. chcialam isc na imprezę bo mnie ani razu nigdzie noe zabral.obrazilam sie on przytylil i zapomnialam.jedyne co zrobil w ciągu 3lat bezinteresownie to dał mi naszyjnik sztuczny na walentynki.nic wiecej kompletnie a o seksie gada ze albo seks albo koniec.

Odnośnik do komentarza

Chłopak przyjeżdża do ciebie, nie chce iść na imprezę, chce być z tobą.
Może faktycznie jest to tylko chęć bycia z tobą sam na sam? Może nie chce imprezować, tylko być z tobą?
Może to tobie nie wystarcza on sam, ale czujesz potrzebą bycia w tłumie?
To takie gdybanie, ale pomyśl o tym.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana122

No wlasnie nie wiadomo czt nawet razem jestesmy to zalezalo od jego humoru.ja to traktowalam jako zwiazek 3lata mimo ze olales mnie nie raz ale ja pisalam bo tesknilam.ja jechalam do niego teraz 2razy pod rząd ! Nie on do mnie. Tak to jak kumple cos powiedza to leci a jak ja chce to ma w dupie?chce z nim seksu ciagle sie hamowalam z obawy ze znowu mnie zostawi a ja durna już dam mu wszystko a on mi nic.no teraz sie nie odzywa bo mam leciec po tabletki a jak nie to koniec.tak samo ja bym mogla go szantazowac ze albo impreza albo koniec ale ja nie jestem taka.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

Kobieto i Ty się godzisz na takie coś? No prosze Cię! On wie, że Ty uważasz to za zwiazek? Nie wiesz czy z nim jesteś, i piszesz że to zalezy od jego humorów? Daj sobie z nim spokój. Niech on najpierw się jasno określi a potem dopiero bedzie mógł cokolwiek mówić

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana122

Ja mam znizki temu godzilam sie ze to ja jade.on jest niedojrzaly niestety np ostatnio napisałam ze sie mna bawi a on tekst,chce cie zjesc a jedzeniem sie nie bawie,.najgorzej ze staram sie go ogarnąć ale to wygląda tak ze. Zwala na brak seksu i ze to moja wina.niby jest prawiczkiem nigdy nie mial dziewczyny no ale co ja chce to ma w dupie.tylko jak o seks chodzi to coś tam obmysla.mówi ze juz nie bedzie spotkania bez seksu i ze jak razem sylwestra niebedzie to moja wina bo sie niezgodze.zagrywki bachora..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...