Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie w związku pomimo wspaniałego chłopaka


Gość LooLka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem z chłopakiem ponad 2 lata, a co raz częściej czuje zrezygnowanie i objętość. Jak jestem sama i tak sobie myślę o naszym związku to wyszukuje jego wady, co nas dzieli, ze praktycznie wszystko nas różni, nie mamy żadnych wspólnych zainteresować, nawet lubimy różne filmy czy programy w tv, no po prostu wszystko przeciwne. Co raz częściej poprawiamy siebie nawzajem (''ty robisz to i to źle''). Fakt że te różnice były zawsze, ale teraz jakby mi czegoś brak, nie wiem co jest i o co mi chodzi ale czuje się źle.
A On to wspaniały chłopak, kocha mnie szczerze, mówi mi o tym codziennie, jest czuły i Kochany, cały czas by chciał się tulić do mnie. Wiem, że już nikt mnie nie pokocha tak jak On. Przez 2 lata było nam razem cudownie szczesliwi i zackochani w sobie, a teraz nie wiem co sie dzieje ze mna i czemu tak czuje :( z dnia nadzień jest mi coraz ciężej.
Ktoś też tak miał?

Odnośnik do komentarza

Witaj,
przechodzę podobną sytuacje, tyle że obojętność jest z drugiej strony, uciekanie w pracę, ja staram się za wszelką cenę zainteresować ukochaną osobę sobą, naszym życiem, naszymi problemami i im bardziej się staram tym gorzej mi to wychodzi. Nie dopuszczam mysli, że możemy się oddalić od siebie na tyle by nasze starania o powrót do siebie okazały sie bezsensowne, bo to była najcudowniejsza rzecz jaka mi się w życiu przydarzyła. Myślę, że ważne jest by uświadomić sobie jaki Skarb się ma i doceniać to zanim to się straci...Myślę, że dawanie sobie czasu nie ma sensu bo w dzisiejszym świecie właśnie czasu nam najbardziej brakuje.

Odnośnik do komentarza

Mamy taką przewrotna naturę,jak partner jest dobry ,spokojny,to nam się nudzi,nie doceniamy,
czujesz się pewnie zagłaskiwana,
jak byś miała chama i jeszcze była od niego uzależniona emocjonalnie to by się marzył taki wspaniały ,dobry ...,

a może przestałaś go kochać,skoro bardzo zaczęło Ci przeszkadzać to, co kiedyś nie było problemem,
sama musisz wiedzieć czy chcesz być z nim czy nie,
idealnego partnera nie znajdziesz ,bo takich nie ma.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Może po prostu pojawiła się rutyna, a może przemineło uczucie zakochania, pozostała przyjaźń, przyzwyczajenie, bo brakuje Wam iskierki, która by to na nowo rozpaliła.Myśle, że rozwiązania są dwa; nie doszukuj się jego wad, bo będziesz się nastawiała do niego jescze bardziej antagonistycznie i bedziesz sie odsuwała. Zamiast tego staraj sie doszukiwać pozytywów, co najbardziej w nim cenisz, co Cię urzekło. Może brakuje Wam spontanicznosci, powiedz mu o tym, że np. chcesz, aby przygotował dla Ciebie jakąś fajną randkę, albo wyjazd we dwoje np. na weekend. Druga opcja jest taka, abyscie odpoczeli od siebie np miesiac. Ale to najczesciej konczy sie rozstaniem, przyznajmniej wsrod swoich znajomych tak zauwazylam. Tylko jedna pare znam ktora po ponad roku przerwy wziela slub.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...