Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie do domu przez znajomego


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

odludek
Radość? żałuje że napisalam na tym forum, poza tym nie dam się żadnemu facetowi poniżać, ja nie z tych co ich facet poniża i nadal z nim mieszkają

A teraz o czym mówisz ? Napisałas,że gnębiłaś znajomego i miałaś z tego radość. Nie rozumiem więc o jakim poniżaniu przez faceta piszesz,
Nie jest dobrze :(Jeszcze ofiarę z siebie rób, bo faktycznie masz powód.

Odnośnik do komentarza

odludek
Oni zaczeli, nie ja

Jasne, że to ma znaczenie. Ktoś inny zaczął, więc Odludek się wkurzyła. Nie musi być zawsze doskonale opanowaną, bezbłędną, śmiertelnie poważną istotą Jeśli Wy checie tacy być, jesli chcecie zachowywać się jak dziadki mimo młodego wieku, toWasz problem. Ale nie narzucajnie tego innym, nie zanudzajcie inych tymi tekstami o 8 czy 24 latkach.

Odnośnik do komentarza

Odludek, co do tej "dojrzałości", o którą przed chwilą pytałaś, to coś mi się wydaje, że to chodzi o to, co Ci już pisałam.

franca

O rany... I kto tu marudzi... W ogóle rozwalają mnie takie teksty "Ile Ty masz lat" co i rusz, do osób w sumie bardzo młodych. Oczekujecie od dwudziestoparoletnich osób zachowań szacownej 50 letniej natrony, zawsze wielce rozsądnej, poważnej, bezbłędnej, i najlepiej jeszcze abstynentki, a gdy tego nie widzicie, zaraz wrzeszczycie "Ty chyba masz 13 lat!(albo i mniej). Masakra, jakie smutasy i drętwiaki. :/

Łeeeech... Nic ciekawego chyba, nie ma sensu drążyć tego tematu. Choć jak znam życie, to i tak pojawi się jeszcze 50 postów z pytaniem "Ile Ty masz lat?". ;P Olać to i tyle.

Odnośnik do komentarza

do tych, którzy najeżdzają na odludka !
Nie powinno sie kopać leżącego.Nie wiem jak możecie tak traktować osobę psychicznie chorą ?!Zastanówcie się nad sobą. Odludku życzę Ci duuużo siły w walce z chorobą. Wierzę że Ci się uda, tylko musisz chciec dać sobie pomóc i nie zniechęcać się!
Powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza

odludek
Dobrze skoro tak, to co jest dziecinnego w moim zachowaniu, prosze o konkrety, nie wiem mam być całe żyie smutna, nie żatrować, nie bawić się

Skarbie,
Dziecinne jest to, że:
- zaczynasz temat typu "czy mam iść do chłopaka? Czy mam wyjść za mąż? czy mam kupić różowe buty? czy mam uprawiać z nim seks?"
- kiedy ktoś ci mówi prawdę w oczy, histeryzujesz
- oczekujesz że wszyscy będą wokół ciebie skakali, współczuli, przytulali, pocieszali, kiedy tylko zaczniesz sypać jękami i marudzeniem
- uważasz że nie musisz nikogo słuchać, do nikogo się dostosowywać, i będziesz robić co chcesz - sama to napisałaś, jak dzieciak leżący na podłodze w sklepie,
- kiedy nie masz już argumentów i nic mądrego do powiedzenia, wyjeżdżasz z "chcę się zabić, jak się zabić?"
- zwalasz winę na innych, że oni się śmiali, że oni zaczęli, że oni to tamto, u siebie wad nie widzisz nic, zero, mówisz że chcesz się zmienić ale najwyraźniej nie zamierzasz,
- jak ktoś ci przytakuje to go kochasz, jak ktoś powie coś co ci się nie podoba to go od suk wyzywasz.
- uważasz że psycholodzy do których chodzisz kłamią...

Możesz bawić się, żartować, uśmiechać, masz prawo. I myślisz że ten wątek na forum ci w tym pomoże? Ludzie mają 40 i więcej lat i się bawią, żartują, śmieją. Ale nie zaczynają zabawy czy żartów od przyjścia na imprezę z tekstem "słuchajcie, mam dość, chcę się zabić, poradźcie mi coś..." Mówię teraz serio, może jakieś poradniki dla dziewczyn se pooglądaj, popatrz jak inni imprezują, zabawa to nie znaczy opieprzać wszystkich i udowadniać im że jesteś super, cool i w ogóle wszystko ci się należy, a oni to kretyni i są tylko po to żeby cię podziwiać.

Chodzisz na terapię? To chodź.
Skoro uważasz że psycholodzy kłamią, to może zacznij od leków i to silnych.
Moim zdaniem nie jesteś nawet chora, tylko rozpieszczona i przewrażliwiona. Ale ja też mogę kłamać, więc polecam psychiatrę i leki i to od zaraz.

Proszę skończ dyskusję na forum i dość już tego obrażania, bo wierzę że masz coś nie teges i potrzebujesz silnych leków i tyle.

Skoro już temat wątku o wyjściu do znajomego zakończyłaś to proszę już nie napędzaj hejtów,

a wy, którzy widzicie problem i możecie przemilczeć ten żal, to proszę przemilczcie. Obsługa powinna to już dawno zamknąć ale śpi.

Odludek naprawdę, spróbuj leków na swoje problemy. Nie wierzę już teraz że ktoś jest aż tak dziecinny, chyba jesteś po prostu chora i potrzebujesz silnych leków a nie rozmów czy forum..........

Odnośnik do komentarza

~pitir

Chodzisz na terapię? To chodź.
Skoro uważasz że psycholodzy kłamią, to może zacznij od leków i to silnych.

Dobra, dobra, nie czaruj.:P Dobrze wiesz, że Odludek wcale nie uważa, że psycholodzy kłamią. To Ty chcesz, żeby tak myślała, bo nie podoba Ci się, że uważają ją oni za mądrą osobę. :D

~pitir
Ale ja też mogę kłamać, więc polecam psychiatrę i leki i to od zaraz.

Skoro przyznajesz przed nią, że możesz kłamać, to nie wiem po co cokolwiek jej sugerujesz? :O Co za bezsens. :/

~pitir
Skoro już temat wątku o wyjściu do znajomego zakończyłaś to proszę już nie napędzaj hejtów

Oooooo... A więc przyznałeś wreszcie, że Ty wraz z innymi tutaj jesteście hejtami? To miło. ;) Tyle że takie osoby same się napędzają, nikogo ani niczego do tego nie potrzebują. Nikt inny oprócz nich samych nie odpowiada za ich zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...