Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie do domu przez znajomego


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

odludek
I nie pozwolę się obrażać "ile Ty masz lat" bla bla takie mądre? to słucham jakieś konkretne rady, jak dotąd podała mi je Franca i Elbii a Ty pitir niestety tylko oceniać potrafisz, tyle to każy umie

Dziecko, ty jesteś zadowolona jedynie z 2 osób, bo one się za tobą wstawiają i nic więcej. Każdy, kto ma inne zdanie i nie głaszcze cie po głowie, jest BE.
Masz problem sama ze soba i to nie jest obrażanie ciebie, tylko wniosek z tego jak sie zachowujesz.
Starałem się zrozumiec ciebie ale jakos nie wychodzi mi to. Jestes nieprzyjemną osobą, jestes wybuchowa , pyskata i bardzo niemiła. Może gdybyś zmienila siebie sama to by cos z tego było. Wczoraj przeglądałem forum i osoba bardzo podobna w charakterze do ciebie, załozyła sporo czasu temu watek. Czytajac , przyszło mi do głowy,ze to może nawet ty. Też tak mocno chamska i niezrównoważona.
To nie obraza, ale tak sie zachowujesz.
Jestem chłopakiem i ja bym nie chciał z kimś takim się zadawać. A wyglad nie jest najwazniejszy. Czasami nawet drugoplanowy.

. Nie oczekuj od wszystkich klepania cie po plecach i głaskania po głowie, jak w realu jesteś tak podła... Doradzac mozna, powiedziec swój punkt widzenia. Skoro komus zle i potrzebuje pomocy, to ok. Tłumaczenie jednak i tak dziwna tolerancja dla kogoś, kto nawet nie załuje swoich chamskich czynów, to juz zakrawa na hip0kryzje albo głupote !

Odnośnik do komentarza

franca
PiotrkM, ale ona pisała, że próbowała mu się wytłumaczyć ze swojego zachowania. To może jednak żałuje? Zreszta, nie wiadomo, co takiego zrobiła, jak na razie według mnie jest sporo niejasności, jeśli chodzi o tę sprawę.

Pisala rozne rzeczy. Niejasne jest , to fakt. Czy ona załowała , przecież jasno pisze ze nie.
Nie jest wystarczające ze obrażała człowieka, ze wyśmiewała ? to naprawdę mało ? Franco, a gdyby ciebie ktoś tak traktował, to też potrafiłabyś być tak wyrozumiała ? Spójrz jak ona się zachowuje. Ktoś mówi coś, co jej nie pasuje, od razu uważa sie za ofiarę . Ona może ubliżać, być chamska i niemiła a reszta ma kiwać głową i przytakiwać? Bądzmy sprawiedliwi....proszę.

Odnośnik do komentarza

odludek
Mogę się zachowywać jak chce, nikt mi niczego nie zabroni, nawet wasze głupi wypowiedzi

Nooo powazna i emocjonalnie dojrzała to Ty nie jesteś . Pewnie ze mozesz zachowywac sie jak chcesz , ale nie oczekuj od innych pomocy i dobrego słowa jeśli tylko umiesz obrażać . Świetne świadectwo o sobie wystawiłaś !!!!!!!
____________________
ka-wa ma rację.

Odnośnik do komentarza

Oj wzruszające, nie będzie mnie nikt obrażał, nie powzole na to, niby czemu jakaś osoba ma mnie obrażać, taa mam czytać i może i pokorą dziękować? Pomocy taaa zajebista pomoc ILE TY MASZ LAT BLA moze mam przemyśleć i zacząć płakać na sobą och straszne, oceniać to sobie możesz.......Zaraz normalnie popadne w rozpacz :D dla mnie też nie jesteś dojrzały i co? to tylko wasze zdanie, ktore dla mnie jest zerem, i osoby ktore potrafia tylko obrażać dla mnie są zerem

Odnośnik do komentarza

odludek
jeśli zechce nadal bede dokuczła, wszystkim, komu tylko bede chciala

Popisałas sie znowu,że rozpacz ogarnia. To ze ktoś pyta ile masz lat, nie widze nic obrazliwego. Nie dziwie sie tym co pytali, bo takie myslenie jakie ty masz to faktycznie wskazuje na osobe małoletnią i niemyslaca albo na chora ... Jak nie zalezy ci na pomocy i nie zalezy ci na tym co mysla inni bo to dla ciebie znaczy nie wiecej jak ZERO to po jakiego ch...tu piszesz i jęczysz ?

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiemcociodbilo

Odludek nieustannie pokazujesz, jaka jesteś niedojrzała. Trudno brać posty takiej osoby na poważnie, jeden wielki żal i śmiech. Jeśli tak samo się zachowujesz w realu to się nie dziwię że od ciebie stronią, naśmiewają się i jesteś odludkiem. Jesteś rozpieszczonym dzieciuchem który nie potrafi dostosować się do otoczenia i ma bajzel w głowie. Może i masz 22 lata, ale twój mózg i rozumowanie jest na poziomie 14 latki, niestety. Lepiej się zamknij i w ciszy na spokojnie zastanów się dlaczego tyle osób ci to powtarza, i czy to możliwe żeby tyle osób zmyślało, skoro ci się nudzi to chociaż tyle zrób dla siebie...

Odnośnik do komentarza

odludek
ciekawa jestem ile z tych idotow jeszcze napisze, zebym mogla sie pośmiać z was

Jak widać szukasz pomocy i rad. Nie jesteś zwykłym znudzonym trollem. 100% true story. Ciekaw jestem ile z tych idiotycznych współczujących znawców psychologów typu franca jeszcze napisze, żeby ci współczuć i traktować cię poważnie, żebym mógł się pośmiać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...