Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa u chłopaka a zdrada


Gość polka333

Rekomendowane odpowiedzi

jesteśmy 3lata ze sobą ,nie używamy prezerwatyw ,nigdy,a dzis wypadła mu z opakowania od tableta..
co mam myśleć?na pytanie skad to właściwie ma?odrzekł-iż kupił dla nas żeby się zabawić ale tylko 1 sztuke.tyle ,że wcale jej nie wyjął ...
czy on mnie zdradza??????????????

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie słyszałam aby prezerwatywy były sprzedawane pojedynczo. Chyba że w Ty automatach co czasami są w barach to tam może. Ale tak to te firmowe są pakowane po 3 albo po 12 sztk.
Moim zdaniem powinnaś go poobserwować, zobaczyć jak się zachowuje. Bo skoro wy nie używacie gumek to po coś mu one były potrzebne, a nie sądze aby w ten sposób chciał zaszaleć.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie takie tłumaczenie faceta jest niewystarczające i co tu pisać po prostu śmieszne. Sam fakt tej liczebności bywa niepokojący. Bardziej by mi tu pasowało to, że facetowi mało seksu i chciałby to zrobić w czasie w którym tego nie robicie. Dalej rozumiem, kwestia przeznaczenia prezerwatyw, są przedłużające stosunek, jak i podobno te powodujące ciekawsze doznania u partnerki, no kolega obiecywał góry i chciałem spróbować, to zawsze wstydliwe tematy. Także kwestia sprawności faceta w łóżku, niektóre gumki są po prostu ciasne i w jakimś tam stopniu poprawiające wzwód uciskiem. Generalnie jestem zdania, że kochać się w gumce to jak w rękawiczce, lecz partnerka godna tego zaufania to już inna sprawa. Raczej niema mowy o ciekawości, ja to bym facetowi dał ciach na zbliżenie, zarazem pobudzał go do stopnia bólu w podbrzuszu, może pęknie i się wysypie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi,
ta chwila wyglądała następująco-
wychodziliśmy z domu i zabrał tableta ze sobą ,ale przy mnie wysypał na barek w kuchni 1 prezerwatywe,mówiąc że nie bęndzie tego brał...i spokojnie zostawił w kuchni tłumacząc że ma w domu jeszcze 2.
moja reakcja to wielkie oczy!!!
kupił aby się ze mną pobawić ,z tym ze zapomniał....
wcześniej nie uprawialiśmy sexu przez 2 mc był w pracy za granicą....
znał moją reakcje ,dlatego się tłumaczył......
naszła mnie myśl ,ze w dniu kiedy przyjechał...czułam cos,czułam jakomś kobiete ,ale to nie był zapach..to coś innego...powiedziałam mu o tym ,on zebym przestała cos wymyślać...
gdyby mnie zdradzał nie wyciągał by jej na wierzch?
ratujcie bo oszaleje ;(0

Odnośnik do komentarza

~polka333
Sama nie wiem co mam mysleć...strasznie mi przykro;(
może powinniśmy sie rozstać skoro nie ma już zaufania?
bo kiedy chciałam o tym porozmawiac zaraz mnie gasił...

nie masz pewności... więc ja bym tego jeszcze nie kończyła. Porozmawiaj z nim o tym nie daj się zbyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...